قفل کارتی

قفل کارتی محصولی است که علاوه بر رمز عبور، با استفاده از کارت نیز می‌توان آن را باز نمود. با استفاده از این نوع قفل‌ها نیازی به استفاده و حمل پردردسر کلیدهای مکانیکی نمی‌باشد. به‌طوری که کارت‌های قفل به راحتی قابل حمل بوده و نگرانی بابت گم نمودن و یا فراموش کردن آن‌ها مانند دسته کلیدها برای همیشه از بین می‌رود.

کارت‌هایی که در قفل کارتی مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل RF کارت بزرگ، KEY TAG, SMART CARD و حتی کارت‌های مترو و اعتباری می‌باشد. نوع SMART CARD قفل کارتی به دلیل داشتن خاصیت چسبندگی به راحتی بر روی وسایل قابل حمل مانند تلفن همراه چسبیده و به این ترتیب همواره همراه و در دسترس شما است.

تعداد کارت‌های به کار رفته در قفل کارتی با توجه به نوع برند متفاوت است. به‌عنوان مثال در برند سامسونگ 20 عدد کارت و در نوع evernet تا 100 عدد کارت را نیز می‌توان شناسایی نمود. این نوع قفل‌ها به دلیل استفاده از کارت جهت باز نمودن درب، مناسب برای هتل‌ها و اماکن اداری و تجاری می‌باشند.

قفل سامسونگ (SAMSUNG)

قفل کارتی سامسونگ مانند اکثر سیستم‌های کنترل دسترسی بر پایه کارت علاوه بر معرفی رمز، قابلیت شناسایی کارت را نیز دارد. تعداد کارت‌هایی که می‌توان به این محصولات معرفی نمود 20 عدد کارت می‌باشد. لازم به ذکر است مدل SHS-G510 قابلیت شناسایی 50 عدد کارت را دارد. این نوع از قفل‌های سامسونگ در هنگام خرید دارای 2 عدد کارت از نوع KEY TAG می‌باشند.

از پرفروش‌ترین قفل‌های کارتی سامسونگ می‌توان به P820, H620, P720, P620, DS700, DH520, H630, D500 و P520 اشاره نمود.

برند سامسونگ

قفل گیت من (GATEMAN)

یکی از پرفروش‌ترین برندهای قفل کارتی در جهان که تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد است، برند گیت من می‌باشد. این برند نیز مانند سامسونگ قابلیت شناسایی 20 عدد کارت را دارد که در هنگام خرید دارای 2 عدد کارت KEY TAG می باشد. در مدل‌هایی مانند X300 نیز علاوه بر کارت KEY TAG دو عدد SMART CARD نیز موجود است.

از پرفروش‌ترین قفل‌های کارتی گیت من می‌توان به A20، WB200، E100، V300 و S10 اشاره نمود.

برند گیت من

قفل یال (YALE)

شاید یکی از پیشرفته‌ترین برندهای قفل کارتی در جهان برند یال باشد که با داشتن استانداردهای معتبر امنیتی و ویژگی‌‌های فنی منحصر به فرد، نقش به سزایی در حفاظت از خانه و اعضای خانواده شما ایفا می‌کند. این برند نیز مانند برند گیت من تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد می‌باشد. به این مدل قفل‌ها می‌توان تا 40 عدد کارت را شناسایی نمود. در هنگام خرید 4 عدد کارت از نوع RF بزرگ نیز در بسته بندی قفل‌های یال وجود دارد.

از پرفروش‌ترین قفل‌های کارتی یال می‌توان به YDM3168 و ZEN-R اشاره نمود.

برند یال

قفل اورنت (EVERNET)

این مدل قفل‌ها به دلیل قابلیت شناسایی تعداد بالایی از کارت‌ها (تا 100 عدد کارت) بسیار مناسب برای استفاده در هتل‌ها و اماکن اداری و تجاری می‌باشد. از پرفروش‌ترین مدل‌های قفل کارتی اورنت می‌توان به LH2100 اشاره نمود که اطلاعات تماس شرکت کارن نیز به سفارش توسط شرکت کره‌ای بر روی قفل هک شده است.