آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

معرفی برندهای قفل کارتی شرکت کارن

معرفی برندهای قفل کارتی شرکت کارن

قفل کارتی

قفل کارتی محصولی است که علاوه بر رمز عبوری، با استفاده از کارت نیز می توان آن را باز نمود. با استفاده از این نوع قفل ها نیازی به استفاده و حمل پردردسر کلیدهای مکانیکی نمی باشد به طوری که کارت های قفل به راحتی قابل حمل بوده و نگرانی بابت گم نمودن و یا فراموش کردن آن ها مانند دسته کلیدها برای همیشه از بین می رود.

کارت هایی که در قفل کارتی مورد استفاده قرار می گیرد شامل RF کارت بزرگ، KEY TAG، SMART CARD و حتی کارت های مترو و اعتباری می باشد. نوع SMART CARD قفل کارتی به دلیل داشتن خاصیت چسبندگی به راحتی بر روی وسایل قابل حمل مانند تلفن همراه چسبیده و به این ترتیب همواره همراه و در دسترس شما می باشد.

تعداد کارت های به کار رفته در قفل کارتی با توجه به نوع برند متفاوت می باشد. به عنوان مثال در برند سامسونگ 20 عدد کارت و در نوع اورنت تا 100 عدد کارت را نیز می توان شناسایی نمود. این نوع قفل ها به دلیل استفاده از کارت جهت باز نمودن درب، مناسب برای هتل ها و اماکن اداری و تجاری می باشند.

قفل سامسونگ (SAMSUNG)

قفل کارتی سامسونگ مانند اکثر سیستم های کنترل دسترسی بر پایه کارت علاوه بر معرفی رمز، قابلیت شناسایی کارت را نیز دارد. تعداد کارت هایی که می توان به این محصولات معرفی نمود 20 عدد کارت می باشد. لازم به ذکر است مدل SHS-G510 قابلیت شناسایی 50 عدد کارت را دارد. این نوع از قفل های سامسونگ در هنگام خرید دارای 2 عدد کارت از نوع KEY TAG می باشند.

از پرفروش ترین قفل های کارتی سامسونگ می توان به P820، H620، P720، P620، DS700، DH520، H630، D500 و P520 اشاره نمود.

برند سامسونگ

قفل گیت من (GATEMAN)

یکی از پرفروش ترین برندهای قفل کارتی در جهان که تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد است، برند گیت من می باشد. این برند نیز مانند سامسونگ قابلیت شناسایی 20 عدد کارت را دارد که در هنگام خرید دارای 2 عدد کارت KEY TAG می باشد. در مدل هایی مانند X300 نیز علاوه بر کارت KEY TAG دو عدد SMART CARD نیز موجود می باشد.

از پرفروش ترین قفل های کارتی گیت من می توان به A20، WB200، E100، V300 و S10 اشاره نمود.

برند گیت من

قفل یال (YALE)

شاید یکی از پیشرفته ترین برندهای قفل کارتی در جهان برند یال باشد که با داشتن استانداردهای معتبر امنیتی و ویژگی های فنی منحصر به فرد، نقش به سزایی در حفاظت از خانه و اعضای خانواده شما ایفا می کند. این برند نیز مانند برند گیت من تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد می باشد. به این مدل قفل ها می توان تا 40 عدد کارت را شناسایی نمود. در هنگام خرید 4 عدد کارت از نوع RF بزرگ نیز در بسته بندی قفل های یال وجود دارد.

از پرفروش ترین قفل های کارتی یال می توان به YDM3168 و ZEN-R اشاره نمود.

برند یال

قفل اورنت (EVERNET)

این مدل قفل ها به دلیل قابلیت شناسایی تعداد بالایی از کارت ها (تا 100 عدد کارت) بسیار مناسب برای استفاده در هتل ها و اماکن اداری و تجاری می باشد. از پرفروش ترین مدل های قفل کارتی اورنت می توان به LH2100 اشاره نمود که اطلاعات تماس شرکت کارن نیز به سفارش توسط شرکت کره ای بر روی قفل هک شده است.

شرکت کارن به عنوان اولین و بزرگترین وارد کننده قفل دیجیتال در ایران با داشتن تمامی برندهای معتبر جهان شما را به بازدید از محصولات این شرکت دعوت می نماید. تمام تلاش شرکت کارن افزایش امنیت و حفاظت از اعضای خانواده شما عزیزان می باشد.

معرفی برندهای قفل کارتی شرکت کارن

با قفل کارتی شرکت کارن راحتی، آسایش و امنیت را تجربه نمایید…

گذاشتن نظر