معرفی انواع بهترین باتری قفل دیجیتال

برای استفاده از قفل های دیجیتالی باید از بهترین باتری استفاده کنید. از بهترین خصوصیات قفل دیجیتال می توان به امنیت بالا در این قفل ها اشاره کرد. در این مطلب به معرفی انواع بهترین باتری قفل دیجیتال می پردازیم. تا اتمام این مقاله با ما همراه باشید. 

همانطور که گفته شد اگر قصد دارید از قفل های دیجیتال استفاده کنید برای خرید این محصول باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات نوع باتری به کار رفته در این قفل ها می باشد. در این مطلب با خصوصیات بهترین باتری قفل دیجیتال به طور کامل آشنا خواهید شد. در ادامه با برخی از بهترین باتری ها آشنا خواهید شد:

 • باتری های قلیایی
 • باتری های لیتیوم
قفل دیجیتال

بررسی باتری قفل دیجیتال

معرفی باتری های لیتیوم

مواد به کار رفته در این مدل از باتری ها از لیتیوم و کربن می باشد. برخی از این باتری ها قابلیت شارژ نیز به همراه دارند. در واقع می توان گفت یکی از بهترین باتری قفل دیجیتال بدون شک باتری لیتیوم می باشد. کیفیت و دوام این مدل از باتری ها بسیار مناسب می باشد. همین موضوع باعث محبوبیت این مدل از قفل ها در بین خریداران شده است. قیمت باتری های لیتیوم نسبت به باتری های دیگر کمی بیشتر است. به طور کلی می توان گفت از این مدل باتری ها به راحتی می توانید برای تمامی قفل های دیجیتال استفاده کنید.

خصوصیات باتری های قلیایی

یکی از بهترین باتری قفل دیجیتال بدون شک باتری قلیایی می باشد. باتری قلیایی در واقع یک باتری سلولی خشک می باشد. قیمت باتری های قلیایی نسبت به باتری های دیگر بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. همچنین این مدل از باتری ها برای محیط زیست نیز کاملا بی خطر می باشند. البته این نکته مهم را در نظر داشته باشید این مدل از باتری ها قابل شارژ نیستند.

کیفیت باتری های قلیایی بسیار مناسب می باشد. همین موضوع باعث محبوبیت این مدل از قفل ها در بین خریداران شده است. زمان تعویض این باتری ها معمولا بین 7 تا 10 ماه می باشد. میزان نگهداری شارژ در باتری های قلیایی نسبت به باتری های دیگر بیشتر است. به طور کلی قفل های دیجیتالی نیاز به 4 تا 8 باتری برای تغذیه دارند.

زمان تعویض باتری قفل دیجیتال

با بهترین باتری قفل دیجیتال به طور کامل آشنا شدید. برای خرید قفل های دیجیتال باید برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات بدون شک کیفیت بالا در این مدل از قفل ها می باشد. زمان تعویض باتری های قلیایی معمولا بین 7 تا 9 ماه می باشد. با تعویض باتری در زمان مناسب بدون شک عمر دستگاه بیشتر می شود. بنابراین باید نسبت به این موضوع توجه کافی داشته باشید. با انجام این کار کیفیت قفل دیجیتال افزایش می یابد.

باتری قفل دیجیتال

زمان تعویض باتری قفل دیجیتال

نحوه تعویض باتری قفل های دیجیتال

برای خرید بهترین باتری قفل دیجیتال باید به برخی موارد توجه کافی داشته باشید. نحوه تعویض باتری در تمامی قفل های دیجیتال یکسان می باشد. برای تعویض باتری شما نیاز به پیچ گوشتی دارید. همانطور که می دانید باتری قفل های دیجیتال در داخل یک محفظه درون درب قرار دارد.

در ابتدا برای تعویض باتری باید محفظه باتری را با استفاده از پیچ گوشتی باز کنید سپس باتری های قدیمی را در آورده و باتری های جدید را قرار دهید. مراحل تعویض باتری در قفل های دیجیتال بسیار ساده می باشد. 

باتری های نامناسب برای قفل دیجیتال

برای خرید بهترین باتری قفل دیجیتال باید برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید. باتری های سنگین را خریداری نکنید. باتری های کربن و روی به هیچ عنوان مناسب نیستند. چرا که این مدل از باتری ها قابلیت شارژ مجدد به همراه ندارند.

همچنین سطح انرژی در این مدل از باتری ها سریع تر می باشد. همین موضوع باعث اتمام شارژ باتری می شود. از این رو بهتر است از باتری های قابل شارژ استفاده کنید. باتری های قلیایی و لیتیوم بسیار مناسب می باشند. 

تعداد باتری مناسب در قفل های دیجیتالی

همانطور که گفته شد با بهترین باتری قفل دیجیتال آشنا شدید. یکی از مهم ترین نکات در استفاده از باتری برای قفل دیجیتال بدون شک تعداد مناسب باتری می باشد. بیشتر قفل های دیجیتال نیاز به 4 عدد باتری برای تغذیه دارند.

البته در برخی از قفل های دیجیتالی 8 عدد باتری نیز استفاده می شود. اگر قفل دیجیتالی که خریداری می کنید قابلیت کنترل از راه دور و یا بلوتوث به همراه داشته باشد بدون شک در این مدل از قفل ها به باتری بیشتری نیاز دارید. اگر از باتری های قلیایی و لیتیوم استفاده می کنید باید هر 8 ماه باتری را تعویض نماید نسبت به این موضوع باید توجه کافی داشته باشید. باتری های قلیایی بهتر است از نوع 1.5 ولت AA باشد. 

باتری قفل دیجیتال

تعداد باتری مناسب قفل دیجیتال

خصوصیات قفل دیجیتال

همانطور که می دانید یکی از بهترین و پرکاربردترین قفل ها بدون شک قفل دیجیتال می باشد. در این مطلب با بهترین باتری قفل دیجیتال به طور کامل آشنا خواهید شد. از این مدل قفل ها به راحتی می توانید بر روی تمامی درب ها استفاده کنید.

دسترسی به قفل های دیجیتالی بسیار ساده می باشد. از بهترین خصوصیات قفل دیجیتال می توان به امنیت بالا در این قفل ها اشاره کرد. البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید این محصول باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات کیفیت و نوع باتری در این مدل از قفل ها می باشد.

تنظیمات به کار رفته در قفل های دیجیتالی از طریق برد های الکترونیکی هوشمند انجام می شود. به طور کلی می توان گفت قفل های مکانیکی قدیمی جای خود را به قفل های الکترونیکی و دیجیتال داده اند. سیستم به کار رفته در این قفل ها به شکل متفاوت می باشد. که می توان به رمزی، اثر انگشت، تشخیص چهره، کارتی و… اشاره کرد. اگر قصد دارید از بهترین قفل برای درب ورودی، گاوصندوق و… استفاده کنید بدون شک قفل های دیجیتال مناسب می باشند.

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با بهترین باتری قفل دیجیتال به طور کامل آشنا شدید. یکی از بهترین و پرکاربردترین قفل ها بدون شک قفل دیجیتال می باشد. از بهترین خصوصیات قفل دیجیتال می توان به امنیت بالا در این قفل ها اشاره کرد. البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید این محصول باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات کیفیت و نوع باتری در این مدل از قفل ها می باشد.

سوالات متداول بهترین باتری قفل دیجیتال

 1. تعداد باتری مناسب در قفل های دیجیتالی به چه صورت است؟
  بیشتر قفل های دیجیتال نیاز به 4 عدد باتری برای تغذیه دارند. البته در برخی از قفل های دیجیتالی 8 عدد باتری نیز استفاده می شود. اگر قفل دیجیتالی که خریداری می کنید قابلیت کنترل از راه دور و یا بلوتوث به همراه داشته باشد و بدون شک نیاز در این مدل از قفل ها به باتری بیشتری نیاز دارید.
 2. خصوصیات باتری های قلیایی به چه صورت است؟
  باتری قلیایی در واقع یک باتری سلولی خشک می باشد. قیمت باتری های قلیایی نسبت به باتری های دیگر بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. همچنین این مدل از باتری ها برای محیط زیست نیز کاملا بی خطر می باشند. این مدل از باتری ها قابل شارژ نیستند. کیفیت باتری های قلیایی بسیار مناسب می باشد. زمان تعویض این باتری ها معمولا بین 7 تا 10 ماه می باشد. میزان نگهداری شارژ در باتری های قلیایی نسبت به باتری های دیگر بیشتر است. به طور کلی قفل های دیجیتالی نیاز به 4 تا 8 باتری برای تغذیه دارند. 
 3. نحوه تعویض باتری قفل های دیجیتال به چه شکل می باشد؟
  نحوه تعویض باتری در تمامی قفل های دیجیتال یکسان می باشد. برای تعویض باتری شما نیاز به پیچ گوشتی دارید. همانطور که می دانید باتری قفل های دیجیتال در داخل یک محفظه درون درب قرار دارد. در ابتدا برای تعویض باتری باید محفظه باتری را با استفاده از پیچ گوشتی باز کنید سپس باتری های قدیمی را در آورده و باتری های جدید را قرار دهید. مراحل تعویض باتری درقفل های دیجیتال بسیار ساده می باشد. 
5/5 - (1 امتیاز)