مشخصات درب جهت نصب قفل دیجیتال

این محصولات بر روی انواع درب‌های چوبی، ضد سرقت و فلزی قابلیت نصب را دارند، به شرطی که مشخصات درب جهت نصب قفل دیجیتال به صورت ذیل باشد در غیر این صورت نصب امکان پذیر نمی‌باشد و یا نصب آن‌ها مشکلات فراوانی را برای شما به وجود می آورد:

مشخصات درب جهت نصب قفل الکترونیکی

  • ضخامت درب حداقل باید 3.5cm تا 9cm باشد. البته با سفارش و تهیه شافت‌های بلند می‌توان این نوع قفل‌ها را بر روی هر نوع دربی نصب نمود.
  • بائو (فاصله لبه درب تا شروع نقش و نگار) درب باید حداقل 12cm باشد.
  • بر روی درب‌های ضد سرقت با قفل مرکزی، در صورتی که مایل به از کار انداختن قفل مرکزی درب نباشید می‌توانید از قفل‌های دیجیتال بدون دستگیره استفاده کنید. به این ترتیب از هر دو قفل به صورت هم زمان می‌توان استفاده نمود.

البته لازم به ذکر که مشخصات نصب مدل‌های مختلف قفل دیجیتال در دفترچه راهنما و شابلون موجود در کارتن قفل آورده شده است. با رعایت استانداردهای لازم به راحتی می‌توانید قفل مورد نظر خود را بر روی درب ورودی نصب نمایید.

مشکلات ناشی از نصب نادرست قفل و راه حل مناسب رفع آن

اما پیشنهاد می‌گردد جهت نصب استاندارد و جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از نصب نادرست قفل دیجیتال (از کار افتادن قفل اتوماتیک، آلارم هشدار باز بودن درب، تراز نبودن قفل بر روی درب، قطع اتصال میان بدنه داخلی، بدنه خارجی و مغزی و …)، این‌کار توسط متخصصان شرکت‌های معتبر انجام گیرد تا محصول خریداری شده بدون هیچ مشکلی از درب ورودی خانه یا محل کار شما محافظت نماید.