آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09372276014

مشتریان شرکت کارن

مشتریان شرکت کارن

مشتریان شرکت کارن

هدف ما در گروه بازرگانی کارن برقراری یک ارتباط کاری مثبت و بلند مدت با مشتریان است. ما برای مشتریانمان نهایت احترام و اهمیت را قائل هستیم و برخوردمان با آنها بر همین باور استوار است. سفارش شما خواه یک راهنمایی ساده و یا یک دستگاه باشد و خواه یک پروژه بزرگ، ما همواره بـالاترین کیفیت را به شما عـرضه خواهیم نمود. ما نهایت تلاشمان را انجام می‌دهیم تا از انتظارات شما فراتر رویم و اعتمـاد شما را جلب نماییم. وجود سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات برجسته در میان مشتریان ما نشان‌دهنده کیفیت کاری است که این شرکت ارائه می‌نماید.

در تصویر زیر برخی از پروژه های کلیدی که این شرکت نصب نموده و به مشتریان عزیز خود با افتخار خدمات رسانی می نماید، آورده شده است. لازم به ذکر است فهرست تصویری زیر تنها بخشی از ده ها پروژه انجام گرفته (فروش، نصب و خدمات و پشتیبانی فنی قفل الکترونیکی) توسط گروه بازرگانی کارن می باشد که نشان از اعتماد شما عزیزان به این مجموعه می باشد.

جهت آگاهی از پروژه ها و همچنین آشنایی با قفل های الکترونیکی گروه بازرگانی کارن با شماره تلفن های ۸۸۲۰۲۵۶۱ و ۸۸۲۰۲۵۶۲ تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعاتی بیشتری در زمینه قفل الکترونیکی در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

مشتریان شرکت کارن سهامداران اصلی آن می باشند…

مشتریان شرکت کارن