آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

مشتریان شرکت کارن

مشتریان شرکت کارن

مشتریان شرکت کارن

هدف ما در گروه بازرگانی کارن برقراری یک ارتباط کاری مثبت و بلند مدت با مشتریان است. ما برای مشتریان عزیز نهایت احترام و اهمیت را قائل هستیم و برخوردمان با آنها بر همین باور استوار است. سفارش شما خواه یک راهنمایی ساده و یا یک دستگاه باشد و خواه یک پروژه بزرگ، ما همواره بـالاترین کیفیت را در تمام زمینه ها (فروش، نصب و خدمات پس از فروش) به شما عـرضه خواهیم نمود. ما نهایت تلاشمان را انجام می‌دهیم تا از انتظارات شما فراتر رویم و اعتمـاد شما را جلب نماییم. وجود سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات برجسته در میان مشتریان شرکت کارن نشان‌دهنده کیفیت کاری است که این شرکت ارائه نموده که جز با جلب رضایت کامل شما مشتریان میسر نمی باشد.

ما همواره در تلاش هستیم که با ارائه خدمات مناسب و شایسته به شما عزیزان، همراه با متخصصان و کارشناسانی که به اطلاعات روز دنیا آشنا می باشند، رضایت کامل شما را کسب و به شما اطمینان خاطر دهیم تا با محصول خریداری شده امنیت و آسایش را به خانه و زندگی خود هدیه نمایید.

در تصویر زیر برخی از پروژه های کلیدی که این شرکت نصب نموده و به مشتریان عزیز خود با افتخار خدمات رسانی می نماید، آورده شده است. لازم به ذکر است فهرست تصویری زیر تنها بخشی از ده ها پروژه انجام گرفته (فروش، نصب و خدمات و پشتیبانی فنی قفل الکترونیکی) توسط گروه بازرگانی کارن می باشد که نشان از اعتماد شما عزیزان به این مجموعه می باشد.

جهت آگاهی از پروژه ها (مشتریان شرکت کارن) و همچنین آشنایی با قفل های الکترونیکی گروه بازرگانی کارن با شماره تلفن های ۸۸۲۰۲۵۶۱ و ۸۸۲۰۲۵۶۲ تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعاتی بیشتری در زمینه قفل الکترونیکی کره ای و اروپایی-آمریکایی در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

اعتماد شما مشتریان عزیز سرمایه این شرکت است و خود شما سهامداران اصلی آن می باشید.

مشتریان قفل دیجیتال کارن