مزایای قفل دیجیتال کارن

قفل دیجیتال چیست؟

قـفل دیجیتال محصولی است کـه بـر روی انواع درب‌های ورودی ساختمان به منظور دسترسی سریع و آسان، افزایش امنیت، زیبایـی و قفل نمودن انواع درب ها نصب می‌گردد و با سیستم‌های متنوع امنیتی که در آن بکار رفته آرامش و امنیت هر چه بیشتر را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی (قفل الکترونیکی و دیجیتال) داده اند. به بیان دیگر می توان قفل الکترونیکی را سیستمی دانست که بر پایه یکی از مکانیزم های شناسایی رمزی، کارت های مغناطیسی RFID، تگ، اثرانگشت و یا مگنت، درب منازل را باز و بسته می نماید که از مزایای قفل دیجیتال می باشد. در ادامه با برخی از مزایای قفل دیجیتال با ما همراه باشید.

امکانات و مزایای قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند کارن

– نگـران فراموش كردن بستن درب نباشيد چون در صورت لـزوم، قفل دیجیتال چند ثانيه بعد از بسته شدن، به صورت خودكار قفل می شود (قفل اتوماتیک).

– کلیدهای لمسی و کارت‌هـای این قفـل‌هـای الکترونیکی بسیار سبک و کـوچک هستند و وجـود آنها مانند دسته کلیدهای حجیم و سنگیـن نمی باشد (برخی از کارت های این محصول را می توانید به صورت بر چسب بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید تا مشکلی در حمل و نقل و یا گم کردن آن نداشته باشید).

– شما می‌توانید از کارت متروی خود نیز برای این قفل‌های دیجیتال به عنوان کارت ورود به منزل یا دفتر خود استفاده نمایید.

– از دیگر مزایای قفل دیجیتال راحتی و زيبايی و مقاومت مثال زدنی آن می باشد .

– ريـــمــوت كــنتـرل ايـن قـفـل دیجیتال اخـتـيـاری اســت و مـی‌تـوانـيـد آن را بـه دسـتـگـاهـتـان اضـافـه کـنــیـد و از راه دور آن را کنترل نمود.

– باتری‌های دستگاه با استفاده متوسط 10 مرتبه در روز، حداقل به مدت 1 سال برای شما كار می‌كند (بـــدون ریموت 4 بــاتـری و بــا ریــمــوت 8 باتـری نیـاز است).

– در صورت ضعيف شدن باتری‌ها، قفل دیجیتال به شما هشدار می‌دهد .

– اگر به هشدار توجه نكرديد و يا در مسافرت بوديد و شارژ باتری ها تمام شده بود، شما می توانيد توسط كليد مكانيكی که توصیه می شود، در خارج از منزل نگهداری شود، به راحتی درب را باز کنید (مانند قفل های معمولی).

– اگر شارژ باتری دستگاه تمام شده بود و كليد مكانيكی هم در دسترس نبود می‌توانيد توسط يك باتری كتابی، برق لازم را فراهم و با رمز، اثر انگشت، کلید لمسی و یا با کارت وارد شوید.

– اگر به دستگاه ضربه بخورد آژير آن به صدا در می‌آيد و سيستم ورود آن به مدت يك دقيقه از كار می‌افتد.

– اگر درب باز بماند قفل دیجیتال سه مرتبه هشدار می‌دهد که یکی از اساسی ترین مزایای قفل دیجیتال می باشد.

– اين قفل الکترونیکی قابليت نصب بر روی درب‌های راست باز شو و چپ باز شو را دارد.

– قفل دارای سنسور اعــلام حـریق می‌بـاشد (بـالای 55 درجه سانتی گراد).

– قفل دارای سیـستـم ضـد سـرقــت و قــفـل دوبـل و نـیـز قـفـل کـودک می‌باشد.

کاربرد قفل خودکار و ریموت کنترل در اماکن اداری و پر رفت و آمد (مزایای قفل دیجیتال)

این قفـل دیجیتال به هنگام بسته شدن در، به صورت خـودکار قفل می‌شود، وقتی در قفل باشد از خـارج نمی‌توان بدون مجوز وارد شد ولی از داخـل امکان خروج وجـود دارد، فقط کافی است دستگیره دیجیتال را پایین بکشید تا در باز شود و پس از بستن در، بار دیگر به صورت خودکار قفل شود. از دیگر مزایای قفل دیجیتال کارن ریموت کنترل می باشد. اگر قفل الکترونیکی را به ریموت کنترل مجهز کنید می‌توان از آن به عنوان مجوز ازطرف منشی مستقر درخارج از اتاق و یا فـرد داخل اتاق استفاده کرد. این امکانات و مزایای قفل دیجیتال، آن را به ایده آل‌ترین نوع کنترل و انجام عبور و مرور اداری تبدیل می‌کنند.