قیمت قفل کارتی آپارتمانی

قیمت قفل کارتی آپارتمانی متأثر از المان هایی است که در این مقاله به آن ها می پردازیم. یکی از مهمترین این المان ها تعداد و نحوه ارائه قابلیت های قفل به کاربر است. همچنین متریال استفاده شده در قفل، استحکام و امنیت این محصول از دیگر ویژگی های مؤثر قیمت است. ویژگی های ظاهری از جمله تکنولوژی مورد استفاده در دستگیره قفل هوشمند نیز از موارد مؤثر در قیمت است.

تعداد دسترسی های جایگزین کلید مکانیکی و خدمات پس از فروش نیز ارزش یک قفل را تعیین می کنند. دستگیره دیجیتالی روی انواع درب از جمله ضد سرقت، چوبی، فلزی، شیشه سکوریت و upvc قابل نصب می باشد. توصیه می کنیم برای خرید به صرفه تر فروشنده معتبر انتخاب کنید تا هزینه بیشتری نپردازید. با ما همراه باشید تا آیتم های تعیین کننده قیمت قفل کارتی آپارتمانی را بهتر بشناسید.

دسترسی های قفل کارتی

قفل دیجیتال به طور معمول با اسامی مختلفی نظیر قفل کارتی، قفل رمزی، قفل هوشمند و … در بازار شناخته می شود. علت ارائه دسترسی های جایگزین کلید مکانیکی راحتی و غیر قابل کپی بودن آن هاست. هر چه تعداد و تنوع دسترسی های یک قفل کارتی بیشتر باشد معمولاً با قیمت بیشتری در بازار عرضه می شود. به طور مثال قفل های فول آپشن با دسترسی های کارت، رمز و اثر انگشت قیمت بیشتری نسبت به سایر قفل ها دارد. بعلاوه تعداد دسترسی هایی که برای کاربر قابل تعریف است نیز در قیمت مؤثر است. 

قفل یال

علت غیرقابل کپی بودن دسترسی اثر انگشت شناسایی به شرط قرار دادن بافت زنده و دارای جریان خون است. در واقع تنها داشتن الگوی اثر انگشت برای سوء استفاده از این دسترسی کافی نیست. همچنین برای غیرقابل کپی بودن دسترسی کارت علاوه بر شماره سریال آن اطلاعات دیگری به قفل داده می شود. برای ورود ایمن رمز تابغ خیالی در احتیار کاربر گذاشته شده است.

قیمت قفل دیجیتال بر مبنای تعداد دسترسی

برای روشن شدن رابطه قیمت و تعداد دسترسی های یک قفل کارتی به دو مثال زیر توجه نمایید. قیمت قفل dr719 سامسونگ با دسترسی های فول آپشن رمز، کارت و اثر انگشت تقریباً [real_fake_price_shortcode label=”730t”] دلار می باشد. در مقابل قفل 6020 سامسونگ با دسترسی های کارت و رمز حدوداً [real_fake_price_shortcode label=”460t”] دلار است.

قفل سامسونگ

قابلیت های قفل کارتی

تعداد قابلیت های یک قفل دیجیتال در قیمت این قفل مؤثر است. از قابلیت های یک قفل هوشمند می توان به گزارشگیری یعنی ثبت آمار ترددها و اعمال محدودیت روی دسترسی ها بپردازید. بعلاوه اتصال به خانه هوشمند در قفل های هوشمندی که می خواهید برای این نوع سیستم ها تهیه کنید اهمیت دارد. باز کردن درب از راه دور در محیط نامحدود از دو طریق اینترنت و سیستم ارسال پیامک امکانپذیر است. قفل کودک که بیشتر برای دستگیره های اهرمی مطرح هستند یک آپشن امنیتی مناسب برای کسانی است که از کودک خود مراقبت می کنند.

ارائه این قابلیت ها در قیمت قفل کارتی نیز مؤثر است. آیا به صورت آپشنال هستند یا قابلیت ها جزء وسیله جانبی خود قفل می باشد. توجه داشته باشید اگر قابلیت به شکل آپشنال ارائه شود می بایست هزینه مجزا به قفل را اختصاص دهید پس در نهایت قفل گران تری خواهید داشت. اما اگر به صورت وسیله جانبی خود قفل ارائه شود دستگیره دیجیتالی ارزان تری تهیه خواهید کرد.

قفل دیجیتال

قیمت بر مبنای قابلیت های قفل

قفل p231 روک را در نظر بگیرید که دارای آپشن های اتصال به اینترنت، خانه هوشمند و ریموت و آیفون تصویری می باشد. این قفل دارای چشمی دیجیتال آنلاین است که می توانید به شناسایی هویت افرادی که زنگ قفل را به صدا در می اورند بپردازید. قیمت حدودی این قفل [real_fake_price_shortcode label=”383t”] دلار است و علت مناسب بودن آن ارائه این قابلیت ها به عنوان وسایل جانبی قفل است. حال قفل dr719 سامسونگ را در نظر بگیرید که ریموت و اتصال به آیفون در آن آپشنال است. در این صورت شما می بایست علاوه بر قیمت حدودی [real_fake_price_shortcode label=”730t”] دلار قفل، 200 دلار برای داشتن آپشن ریموت اضافه تر بپردازید.

نوع دستگیره دیجیتالی

در قفل های کارتی انواع دستگیره های اهرمی، پول و پوش و تمام اتوماتیک وجود دارند. دستگیره های اهرمی معمولاً ارزان ترین نوع این دستگیره ها به لحاظ قیمت هستند. قفل کارتی h220 روک ارزان ترین قفل دیجیتال استاندارد در بازار است که قیمت حدودی آن [real_fake_price_shortcode label=”218t”] دلار می باشد. این قفل هوشمند دارای آپشن قفل کودک است و دسترسی های فول آپشن را دارد. قفل های تمام اتوماتیک مانند dr719 و یا قفل های سری p از مجموعه برند روک قیمت بالاتری نسبت به قفل های دستگیره اهرمی دارند. 

قفل روک

خرید از فروشنده معتبر

قفل کارتی یک محصول وارداتی امنیتی است که ممکن است به صورت قاچاق وارد کشور شود. در اینصورت امکان ارائه خدمات پس از فروش روی قفل دیجیتال برای کاربر وجود نخواهد داشت. بنابراین ممکن است به علت عدم پرداخت عوارض گمرکی ارزان تر باشد اما هیچ خدمات پس از فروشی در پی نخواهد داشت. یکی از مهمترین المان های انتخاب یک فروشنده معتبر واردات محصول از مبادی قانونی است. در واقع این افراد دارای برگه سبز گمرکی روی محصولات خود هستند.

سایر المان های مشخص کننده یک فروشنده معتبر عبارتند از ارائه نمایندگی در سطح کشور، ارائه خدمات پس از فروش مقتضی و قابل اطمینان. در ضمن داشتن وبسایت معتبر با اینماد هم از ویژگی های فروشنده معتبر می باشد. حتماً دقت کنید که شرکت فروشنده دستگیره دیجیتال یک مکان حضوری جهت فروش کالای خود معرفی کند. خدمات پس از فروش عبارت از وارانتی، پشتیبانی 24 ساعته و … می باشد. 

تفاوت وارانتی با گارانتی

وارانتی و گارانتی هر دو جزء خدمات پس از فروش می باشند که تفاوت هایی با یکدیگر دارند. معمولاً روی کالاهای مصرفی مثل قفل کارتی وارانتی ارائه می شود. به اینصورت که اگر در بازه زمانی تعیین شده قفل نیاز به تعمیر و تعویض قطعه داشته باشد رایگان برای مشتری انجام می شود. در مقابل گارانتی به گونه ای است که در بازه زمانی تعیین شده اگر کالا درست کار نکرد و یا با هر مشکلی مواجه شد می توانید کالا را تحویل داده و پول خود را پس بگیرید.

قفل دیجیتال را از کجا تهیه کنیم

شرکت کارن یکی از فروشنده های معتبر در زمینه قفل کارتی است که کلیه المان های یک شرکت معتبر را دارد. مهمترین این المان ها داشتن نمایندگی در سراسر کشور و ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی 24 ساعته است. این شرکت مجرب بیش از 15 سال در زمینه قفل دیجیتال در بازار شناخته شده است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌ دیجیتالی پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی