قیمت دستگیره دیجیتال درب ضد سرقت

دستگیره دیجیتال نام دیگر محصولی به نام قفل دیجیتال است که بر روی انواع درب از جمله درب‌های ضد سرقت قابل نصب می‌باشد. دستگیره دیجیتال را می‌توانید به جای دستگیره‌های معمولی استفاده کنید چرا که قابلیت‌های امنیتی و کنترلی بسیاری علاوه بر کارکرد یک دستگیره معمولی به شما ارائه می‌دهد.

المان‌های تعیین کننده در قیمت دستگیره دیجیتال شامل تعداد دسترسی‌ها، تعداد آپشن‌های ارائه شده، متریال و برند قفل می‌باشد. در کنار همه این‌ها نحوه ارائه آپشن‌ها هم در برندهای مختلف متفاوت است و روی قیمت دستگیره دیجیتال تأثیر می‌گذارد.

به طور مثال ارائه ریموت در اکثر برندهای دستگیره دیجیتال آپشنال است اما در قفل‌های برند روک جزء وسایل جانبی خود قفل است که دیگر هزینه 200 دلاری مازاد بر قفل را نمی‌پردازید. در این جا المان‌های تأثیرگذار روی قیمت دستگیره دیجیتال درب ضد سرقت را شرح می‌دهیم.

قفل دیجیتال گیت من

تأثیر تعداد روش‌های دسترسی قفل دیجیتال روی قیمت

به طور کلی هدف از ساخت قفل‌ دیجیتال ارائه دسترسی‌های جایگزین کلید مکانیکی هستند که شامل رمز، کارت، اثر انگشت و اپلیکیشن می‌شوند. در صورتی که یک دستگیره دیجیتال کلیه دسترسی‌ها را به شکل فول آپشن داشته باشد قیمت بالاتری نسبت به قفل‌های کارتی و یا اثر انگشتی که تنها دو دسترسی را دارند پیدا می‌کند.

به علاوه نوع حسگر خازنی در مورد دسترسی اثر انگشتی دقت و سرعت پردازش بالاتری نسبت به حسگرهای اپتیکال دارد به تبع دارای قیمت دستگیره دیجیتال بالاتری نیز می‌باشد. به طور مثال قفل 6020 سامسونگ با دسترسی کارتی (قفل کارتی) قیمت حدودی [real_fake_price_shortcode label=”480t”] دلار را دارد که در مقابل قفل DR719 با دسترسی فول آپشن حدود [real_fake_price_shortcode label=”765t”] دلار است.

دستگیره دیجیتال

تأثیر برند دستگیره دیجیتال روی قیمت 

ناگفته نماند برخی از برندها به دلیل تازه وارد بودن ممکن است علی رغم کیفیت بالا و داشتن دسترسی‌های فول آپشن قیمت بسیار مناسب‌تری داشته باشند. به طور مثال دستگیره دیجیتال روک دارای دسترسی‌های فول آپشن با امکان تعریف 299 کاربر ادمین و عادی را دارند. اما بازه قیمت دستگیره دیجیتال روک از حدود [real_fake_price_shortcode label=”218t”] تا [real_fake_price_shortcode label=”740t”] دلار می‌باشند که از برخی قفل‌های سامسونگ که برند شناخته شده‌تری است هم ارزان‌تر هستند هم قابلیت‌های بسیار زیادی ارائه می‌کنند. در ضمن ارائه قابلیت‌ها در دستگیره‌های دیجیتال روک بدون اختصاص هزینه جداگانه بر روی قیمت تمام شده محصول می‌باشد. 

اپلیکیشن دستگیره دیجیتال

داشتن یک اپلیکیشن خوب که روی انواع گوشی‌های هوشمند پشتیبانی شود یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های یک دستگیره دیجیتال است که تنها در صورت اتصال یک قفل به اینترنت مقدور می‌باشد.

داشتن اپلیکیشن و اتصال قفل به اینترنت امکان باز کردن درب از راه دور را به شما می‌دهد به گونه‌ای که از هر جایی که گوشی هوشمندتان امکان اتصال به اینترنت را داشته باشد به راحتی می‌توانید درب را از راه دور باز کنید. قابلیت بعدی که می‌توانید از این طریق دریافت نمایید آپشن گزارش‌گیری (LOG) است که علاوه بر ثبت آمار ورود و خروج به شما امکان اعمال محدودیت زمانی روزانه و هفتگی روی دسترسی‌های عادی را می‌دهد. نمونه ارائه آپشن گزارش‌گیری را می‌توانید در قفل یال 4109 پلاس با قیمت دستگیره دیجیتال حدودی [real_fake_price_shortcode label=”653t”] دلار ببینید که قفلی ایتالیایی و بسیار با کیفیت است.

قفل الکترونیکی

لازم به ذکر است قفل‌های سری P روک نیز آپشن گزارش‌گیری را بدون نیاز به هیچ‌گونه هزینه اضافی ارائه می‌کنند. در کنار این، قابلیت اتصال به خانه هوشمند آپشن مهمی برای اماکن هوشمندسازی شده است که می‌خواهند دستگیره دیجیتالی را به کنترلر خانه هوشمند متصل کنند.

علاوه بر تمام این‌ها آپشن چشمی دیجیتال نیز در قفل‌های سری P برند روک امکان ارسال تصویری شخصی که پشت درب زنگ را به صدا در می‌آورد را از طریق اپلیکیشن به شما می‌دهد که با شناسایی هویت فرد بتوانید درب را از راه دور برایش باز کنید. 

اتصال به ریموت و آیفون تصویری در قفل دیجیتال

گاهی اوقات نیاز است که در محل نصب قفل تا برد کمی مثل شعاع 20 متری بتوانید بدون نیاز به بلند شدن از جایتان درب را با استفاده از ریموت باز کنید. این قابلیت در قفل‌های سری P روک وجود دارد و مانند سایر برندهای دستگیره دیجیتال آپشنال نیست که شامل هزینه شود. در کنار این مزیت اتصال به آیفون تصویری نیز کاملاً به صورت خودکار انجام می‌گیرد. 

قیمت دستگیره دیجیتال

انواع دستگیره‌های دیجیتال

همان‌طور که می‌دانید هر چقدر تکنولوژی استفاده شده در یک وسیله الکترونیکی به روزتر باشد قیمت بالاتری دارد. تکنولوژی استفاده شده در دستگیره‌های قفل دیجیتال از این قاعده مستثنا نیست و اگر از بروزترین آن یعنی دستگیره‌های تمام اتوماتیک استفاده شده باشد روی قیمت دستگیره دیجیتال مؤثر است. البته توجه داشته باشید آیتم‌هایی که به‌عنوان المان‌های تأثیرگذار روی قیمت دستگیره دیجیتال گفته می‌شود مجموعاً در کنار هم قابل تحلیل هستند و نمی‌توانید هر آیتم را جداگانه در نظر بگیرید.

 

دستگیره دیجیتال ضد سرقت

برخی از انواع قفل‌ها روی مغزی با زبانه ضد سرقت هوک سوار می‌شوند که این آپشن بر روی قیمت قفل تأثیر می‌گذارد؛ کارکرد این زبانه زمانی است که سارقین بخواهند درب را از طریق دیلم باز کنند که این زبانه مانع از باز شدن درب می‌شود. همچنین آپشن قفل اتوماتیک به صورتی که پس از بستن درب به طور خودکار قفل شود امنیت یک دستگیره دیجیتال را دو چندان می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با قفل‌های دیجیتال درب می‌توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی