قیمت دستگیره الکترونیکی

قیمت دستگیره الکترونیکی بر اساس المان هایی تعیین می شود که در اینجا به بیان آن ها می پردازیم. البته توجه داشته باشید مجموع این المان ها در کنار هم روی فرایند ارزش‌گذاری تأثیر گذارند.

دستگیره الکترونیکی به عنوان یک کالای امنیتی وارداتی گزینه مناسبی برای جایگزین کردن به جای دستگیره های معمولی می باشد. چرا که آپشن های امنیتی و کنترلی آن نقاط ضعف این دستگیره ها را پوشش می دهد. همانطور که گفته شد این کالا وارداتی است بنابراین نوع واردات آن که قانونی یا قاچاق باشد بر روی قیمت مؤثر است. در صورت واردات قفل از طریق قاچاق به دلیل عدم پرداخت عوارض گمرکی قیمت دستگیره الکترونیکی کمتر خواهد بود.

اما به دلیل غیرقانونی بودن این کالا امکان ارائه خدمات پس از فروش وجود نخواهد داشت. با ما همراه باشید تا از سایر المان های تعیین کننده در قیمت دستگیره الکترونیکی مطلع شوید.

دسترسی های دستگیره الکترونیکی

یکی از مهمترین مزایای قفل دیجیتال نسبت به دستگیره های معمولی ارائه دسترسی های جایگزین به جای کلید مکانیکی است. تعداد و تنوع این دسترسی ها روی قیمت دستگیره الکترونیکی تأثیرگذار است. به طور کلی قفل های فول آپشن با دسترسی های کارت، رمز و اثر انگشت قیمت بیشتری نسبت به قفل های کارتی با دسترسی رمز و کارت دارند. همچنین قفل فول آپشن از دستگیره اثر انگشتی نیز گران تر است. تعداد دسترسی هایی که می توانید در یک قفل تعریف کنید هم مهم است و نقش بسزایی در نصب آن برای اماکن پرتردد دارد.

علت اصلی جایگزین کردن دسترسی های رمز، کارت و اثر انگشت به جای کلید غیرقابل کپی بودن آن ها می باشد. اثر انگشت به عنوان یک دسترسی منحصر بفرد (UNIQ) در افراد مختلف است. با پیشرفت تکنولوژی فقط داشتن الگوی اثرانگشت کاربر اصلی برای باز کردن دستگیره الکترونیکی کافی نیست. در واقع درب تنها درصورتی باز می شود که بافت زنده و دارای جریان خون روی محل اثرانگشت قفل قرار گیرد. برای دسترسی کارت نیز علاوه بر شماره سریال اطلاعات دیگری به قفل داده می شود که دیگر قابل کپی نباشد. همچنین برای ورود رمز سیستم تابع خیالی و نمایش تصادفی اعداد مانع از حدس رمز توسط دیگران می شود.

دستگیره یال

قابلیت های دستگیره الکترونیکی

المان بعدی تعیین کننده روی قیمت دستگیره الکترونیکی تعداد و نحوه قابلیت های منحصر بفردی است که قفل به کاربران ارائه می کند. یکی از این قابلیت ها امکان باز کردن درب از راه دور است. اگر منظور از راه دور محیط نامحدود یعنی در هرجایی که هستید باشد به دو طریق امکانپذیر است. یکی از طریق اتصال دستگیره الکترونیکی به اینترنت و اپلیکیشن این دستگیره، که البته توجه داشته باشید می بایست توسط گوشی هوشمند شما قابل پشتیبانی باشد. حالت دیگر از طریق سیستم ارسال پیامک. اگر این قابلیت در قفل باشد نیازی به هزینه کرد مجزا نخواهید داشت مثل قفل های سری P روک و قیمت دستگیره الکترونیکی پایین می آید. در غیراینصورت این امکان به صورت آپشنال قابل ارائه می باشد.

قابلیت اتصال به ریموت و آیفون تصویری برای باز کردن درب از راه دور در کوتاه برد و یا محل نصب قفل می باشد. که بطور مشابه در صورت ارائه آپشنال نیاز به هزینه کرد مجزا روی قفل را دارد. هزینه اتصال به ریموت و آیفون تصویری در یک دستگیره الکترونیکی تقریباً 200 دلار است. قابلیت بعدی گزارشگیری است که برای مدیران شرکت ها و مجتمع های مسکونی بزرگ بسیار کاربردی است. از این طریق می توانید از آمار ترددها خروجی بگیرید و روی دسترسی کاربران عادی محدودت زمانی اعمال نمایید. بطوریکه خارج از آن بازه امکان ورود و باز کردن دستگیره الکترونیکی را نداشته باشند.

قیمت دستگیره الکترونیکی

تأثیر برند روی قیمت دستگیره الکترونیکی

در اینجا به ارائه قیمت دستگیره الکترونیکی چند برند با کیفیت و شناخته شده می پردازیم. 

قیمت دستگیره الکترونیکی یال

یال (YALE) بطورکلی یکی از مجرب ترین برندهای دستگیره الکترونیکی در کل دنیاست که اصالت اروپایی آمریکایی دارد. قفل های اینم برند تحت لیسانس شرکت ASSA ABLOY سوئد به عنوان بزرگترین فروشنده قفل دیجیتال در جهان می باشد. از قفل های بسیار با کیفیت این برند می توان به دستگیره الکترونیکی 4109 پلاس اشاره کرد. این دستگیره بسیار محکم دارای قابلیت هایی نظیر گزارشگیری، اتصال به خانه هوشمند، باز کردن درب از ره دور، قفل کودک و …. می باشد که با قیمت حدودی [real_fake_price_shortcode label=”653t”] دلار به فروش می رسد.

قفل بعدی دستگیره الکترونیکی 3168 یال است که ویژگی منحصر بفرد این قفل ضدآب بودن آن است. این قفل قابلیت نصب در مناطق شرجی را دارد و کلیه قابلیت های گفته شده در 4109 را دارا می باشد. قفل 3168 تقریباً با قیمت [real_fake_price_shortcode label=”596t”] دلار عرضه می شود. قفل VUCAN-FR یک دستگیره الکترونیکی بسیار فاخر و زیبا از این برند است. این قفل قابلیت گزارشگیری، باز کردن از راه دور، اتصال به ریموت و …. را دارد و قفلی فول آپشن می باشد. قیمت دستگیره الکترونیکی VULCAN-FR حدوداً [real_fake_price_shortcode label=”923t”] دلار است.

قفل یال

قیمت دستگیره الکترونیکی روک

قفل های روک با شعار قابلیت و استحکام زیاد در کنار قیمت اقتصادی و بسیار مناسب به بازار عرضه شده اند. این قفل در دو سری H با دستگیره اهرمی و P با دستگیره تمام اتوماتیک موجودند. قفل های سری H علی رغم حفظ کلیه استانداردهای امنیتی و دسترسی فول آپشن و داشتن قفل کودک از بازه قیمتی حدوداً [real_fake_price_shortcode label=”218t”] تا [real_fake_price_shortcode label=”283t”] دلار به فروش می رسند. قیمت دستگیره الکترنیکی سری P با آپشن هایی مثل چشمی دیجیتال آنلاین، اپلیکیشن، اتصال به خانه هوشمند، گزارشگیری، قفل اتوماتیک و … از حدود [real_fake_price_shortcode label=”348t”] تا [real_fake_price_shortcode label=”740t”] دلار متغیر می باشند. مزیت اصلی این قفل ها ارائه قابلیت ها روی خود قفل است نه به صورت آپشنال که مشمول هزینه جداگانه روی قفل شود.

دستگیره دیجیتال روک

قیمت دستگیره الکترونیکی سامسونگ

قفل های سامسونگ در شکل های مختلف و انواع دسترسی به بازار عرضه شده اند. یکی از الملن های تعیین کننده روی انواع قفل ها و دستگیره الکترونیکی سامسونگ نوع دستگسره استفاده شده در آن است. مثلاً قیمت دستگیره الکترونیکی DR719 تمام که اتوماتیک است و دسترسی های فول آپشن دارد حدوداً [real_fake_price_shortcode label=”765t”] دلار می باشد. درصورتیکه قیمت دستگیره الکترونیکی 6020 با دسترسی کارتی و دستگیره اهرمی حدود [real_fake_price_shortcode label=”480t”] دلار است. ضعف عمده دستگیره الکترونیکی سامسونگ عدم امکان گزارشگیری است. همچنین اپلیکیشن این قفل روی کلیه گوشی های سامسونگ موجود در ایران ساپورت نمی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌ دیجیتالی پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی