قفل کارتی درب آپارتمان جایگاه ویژه‌ای در میان مشتریان پیدا کرده است. قطعاً روش دسترسی راحت و با امنیت بالای آن چنین چرخه فضیلتی را در جامعه فراهم کرده است. به همین دلیل در این مقاله به برخی سوالات در خصوص قفل کارتی درب آپارتمان خواهیم پرداخت.

امروزه با یک قفل کارتی درب آپارتمان می‌توان به امنیت و آرامش رسید. همین موضوع زمینه بحث و تبادل را فراهم می‌کند. چرا که این قفل امنیت و آرامش را به مشتریان هدیه داده است. بنابراین این تغییر و تحول مثبت و منحصر به فرد قطعاً سؤالاتی را در ذهن مخاطب و مشتری ایجاد می‌کند که در ادامه به صورت کلی و جزئی به آن‌ها پاسخ خواهیم داد تا مشتریان بهترین و برترین انتخاب را برای سال‌های آینده داشته باشند.

قفل کارتی درب آپارتمان

 

روش دسترسی به قفل کارتی در آپارتمان

بدون شک وقتی صحبت از قفل کارتی می‌شود، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد، روش دسترسی به قفل است. بنابراین روش دسترسی ابتدایی‌ترین سؤالی است که می‌تواند در ذهن مخاطبان شکل بگیرد.

لازم به ذکر است که این قفل کارتی درب آپارتمان علاوه بر کارت از روش دسترسی دیگری مانند رمز، اثر انگشت، ریموت، بلوتوث و وای‌فای برخوردار می‌باشند.

از چه کارتی می‌توان استفاده کرد؟

شما می‌توانید کارت‌های مخصوص Smart Card و Key Tag را به قفل کارتی درب آپارتمان شناسایی کنید. همچنین می‌توانید از کارت‌های دیگری مانند کارت مترو هم استفاده و یه دستگاه معرفی کنید.

قفل کارتی

 

تعداد شناسایی کارت‌ها به قفل درب آپارتمان

برای هر برند و هر قفل ممکن است متفاوت باشد، به عنوان مثال:

برای تمامی قفل‌های سامسونگ می‌توان حدود 20 کارت به قفل‌ها شناسایی کرد، لازم به ذکر است که به مدل G510 امکان شناسایی 50 کارت وجود دارد.

برای اکثر قفل‌های یال حدود 40 کارت را می‌توان فعال نمود. همچنین برای قفل گیت من بین 20 تا 40 کارت بستگی به مدل قفل دارد. برای قفل‌های اورنت حدود 100 عدد کارت می‌توان معرفی کرد.

قفل دیجیتال کارتی

گم‌شدن کارت قفل درب آپارتمان

یکی دیگر از سؤالاتی که ممکن است مشتریان قبل از خرید از خود بپرسند، قطعاً راجع به گم شدن کارت می‌باشد. چرا که فکر می‌کنند با گم شدن کارت، باید مانند قفل مکانیکی مغزی و … را عوض کرد. اما قفل کارتی درب آپارتمان متفاوت است و با گم شدن هر کدام از کارت‌های تعریف شده می‌توان در کم‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به متخصص قفل گم شده را از دسترس خارج کرد.

بنابراین به شما مشتریان عزیز اطمینان می‌دهیم که با گم شدن هر کدام از کارت‌های قفل درب آپارتمان به هیچ‌وجه خطری، امنیت مالی و جانی شما مشتریان عزیز را تهدید نمی‌کند.

مزایای قفل کارتی درب آپارتمان

بدون شک علاوه بر آسان و سریع نمودن رفت و آمد با امنیت بسیار بالا، مزیت‌های دیگری را برای مشتریان گرامی به ارمغان آورده است که همه آن‌ها تقویت کننده سه مؤلفه «امنیت، آرامش و راحتی» می‌باشند. مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر می‌باشد:

 • ثبت ورود و خروج بر اساس تاریخ و ساعت
 • صرفه‌جویی در زمان
 • کاهش هزینه‌های اضافی
 • مجهز به سیستم‌های امنیتی
 • آلارم‌های هشدار در هنگام سرقت، ضربه و آتش‌سوزی داخلی
 • اتصال به سیستم هوشمند‌سازی
 • کنترل از طریق ریموت و اپلیکیشنقفل دیجیتال کارتی در آپارتمان
 • مجهز به سیستم ضد هک و … 

این مزایا نشان می‌دهند ما در زمانی می‌توانیم ادعا کنیم از امنیت، آرامش و راحتی برخودار هستیم که قفل کارتی بر روی درب آپارتمان خانه ما نصب شده باشد.

اما شاید متغیرهای مزاحمی مانند قیمت، کیفیت و … سبب شده که مشتریان عزیز هنوز بین دو جهان سنتی و صنعتی قفل مانده باشند و نتوانند از فضای مکانیکی و سنتی دل بکنند. ولی شرکت کارن برای این‌که مردم بهترین تصمیم را برای برقراری امنیت و آرامش خود انتخاب کنند، قفل کارتی درب آپارتمان با برترین برند جهانی (سامسونگ، گیت من و یال) آن هم با قیمت بسیار مناسب را روانه بازار کرده است تا مشتریان عزیز بدون هیچ دغدغه (قیمت، کیفیت و …) صاحب بهترین و برترین قفل دیجیتال کارتی شوند.

مهم‌ترین قفل‌های کارتی در آپارتمان

 • سامسونگ: مدل DP808 ،DP728 ،DP930 ،DP820 و …
 • گیت‌من: مدل E100 ،V300-FH و …
 • یال: مدل YDM3168 و ZEN-R
 • اورنت: مدل LH2100 و LH600

کاربرد قفل کارتی در آپارتمان

درسته که این قفل یکی از مناسب‌ترین قفل‌های امنیتی برای آپارتمان و مناطق مسکونی به حساب می‌آید. اما به این معنی نیست که برای مکان‌های دیگر قابلیت استفاده را نداشته باشد. چرا که نصب این قفل در هتل‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز ورزشی و تفریحی، مراکز نظامی و غیر‌نظامی بسیار حائز اهمیت است. ولی از آن‌جایی که تمرکز ما در این مقاله فقط بر روی درب آپارتمان می‌باشد و در مقالات دیگر به این مرکزها اشاره شده بود از پرداخت به آن‌ها خودداری کرده‌ایم.

در واقع شرکت کارن که نزدیک به دو دهه در زمینه قفل دیجیتال فعالیت دارد. تمام قفل‌های دیجیتال کارتی که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند را به صورت اورجینال و با قیمت بسیار مناسب وارد کرده است تا مشتریان گرامی امنیت، آرامش و راحتی به خانواده و جامعه خود هدیه دهند.

اما با این تفاسیر به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می‌شود. اگر به‌دنبال امنیت، آرامش، راحتی و زیبایی هستید حتماً قفل کارتی درب آپارتمان را از شرکت‌هایی تهیه نمایید که گارانتی، نصاب و خدمات پس از فروش را به شما ارائه دهند.

کاربرد قفل کارتی

قیمت قفل کارتی در آپارتمان

اگر بخواهیم میانگینی برای قیمت این قفل‌ها در نظر گرفت، می‌توان گفت:

 • مدل‌های سامسونگ از 400 به بالا شروع می‌شوند.
 • مدل‌های یال از 550 دلار به بالا شروع می‌شوند.
 • مدل‌های گیت‌من هم تقریباً از 200 تا 500 دلار متغییر هستند.
 • مدل‌های اورنت حدوداً از 270 دلار شروع می‌شوند.

لازم به ذکر است که قفل‌های کارتی با قیمت پایین هم موجود است. برای قیمت دقیق هر مدل قفل دیجیتالی می‌توانید با بخش فروش شرکت کارن تماس حاصل فرمایید.

شما می‌توانید برای اطلاع از قفل‌های دیجیتال جدید پیج اینستاگرام کارن را دنبال نمایید.