قفل هوشمند با توجه به ویژگی‌های فنی و امنیتی که دارد از آن به عنوان بهترین سیستم امنیتی یاد می‌کنند. در حال حاضر در همه اقشار جامعه به‌خصوص در اروپا، آمریکا و آسیا مقبولیت نسبی پیدا کرده است. مدل‌های متنوعی از آن‌ها به بازار عرضه شده است. همین موضوع باعث شده مردم کشور ما در شناخت بهترین و برترین‌ها با شک و تردید همراه باشند. به همین خاطر در این پژوهش تلاش خواهیم کرد این شک و تردید را برطرف نماییم تا مشتریان عزیز بدون هر گونه نگرانی سیستم امنیتی خانه و دفتر کار خود را خریداری کنند.

قفل هوشمند چیست؟

همان‌طور که بارها اشاره شد، قفل هوشمند تضمین کننده سه عنصر کلیدی «امنیت، آرامش و راحتی» است. قطعاً دلیل چنین برتری و رسیدن به چنین جایگاهی در افکار عمومی جامعه، مزیت و آپشن‌هایی است که در این قفل‌ها گنجانده شده است. نکته جالب دیگر این قفل‌ها روش دسترسی سریع، آسان و متعدد آن‌ها است که راحتی و آرامش ذهنی برای مشتریان عزیز به ارمغان آورده است. بنابراین می‌توان از این قفل، به عنوان سیستم امنیتی پیشرفته جامعه یاد کرد. چرا که دارای سیستم قفل دوبل، قفل کودک، قفل اتوماتیک، حریم شخصی، ضد سرقت، ضد هک، ضد شوک، آلارم هشدار، منبع تغذیه اضطراری، سنسور آی‌آر، بلوتوث، ریموت کنترل، تابع خیالی، رمز میهمان و … می‌باشند.

اگر می‌خواهید نگرانی خود را نسبت به منابع مالی، جانی و … برطرف نمایید، قفل هوشمند را با این آپشن‌ها انتخاب نمایید. در صورتی که به این نتیجه رسیده‌اید که چنین رویکرد امنیتی را به خانواده خود هدیه نمایید و یا به دنبال کسب اطلاعات بیشتری هستید حتماً با شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر مشاوره رایگان، از گارانتی واقعی، نصب و خدمات پس از فروش ما بهره‌مند شوید.

قفل هوشمند

مزایا و آپشن‌های قفل هوشمند

یکی از مهم‌ترین دلیل افزایش محبوبیت قفل دیجیتال یا هوشمند مزایا و آپشن‌های آن می‌باشد. که مهم‌ترین آن‌ها به شرح ذیل می‌باشند:

روش دسترسی سه گانه، اولین آپشنی است که مشتریان را به خود جلب می‌کند. بدون شک دلیل چنین نوع نگاهی، خلاص شدن از دسته کلید، کاهش هزینه و افزایش امنیت و آرامش بیشتر می‌باشد. دومین مزایای مهمی که توجه مشتریان عزیز را به خود جلب می‌کند، قطعاً آلارم‌های هشداری است که موقع ضربه به قفل، تلاش افراد غیرمجاز برای ورود فعال می‌شود. سومین مزیتی که به مخاطبان عزیز هدیه داده است قفل اتوماتیک، قفل دوبل و قفل کودک می‌باشند. به گونه‌ای که این سه سیستم قوی‌ترین مؤلفه امنیتی ذهنی و روحی برای مشتریان عزیز توصیف و تحلیل می‌کند. همچنین این قفل‌های هوشمند از مزایای دیگری مانند تابع خیالی، حریم شخصی، سنسور آی‌آر، ریموت کنترل، بلوتوث، رمز میهمان برخوردار هستند.

مزایای قفل هوشمند

انواع قفل هوشمند بر اساس روش دسترسی

اثر انگشتی:

قفل اثر انگشتی یکی از انواع قفل هوشمندی است که امروزه در بسیاری از مناطق مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد. عملکرد این قفل‌ها به کیفیت آن‌ها بستگی دارد و تقریباً تا 100 اثر انگشت می‌توان برای آن‌ها شناسایی کرد.

 قفل اثر انگشتی

کارتی:

تقریباً در همه شرکت‌های معتبر قفل دیجیتال از جمله «سامسونگ»، «یال»، «گیت‌من»، «اورنت» و «…» ساخت و تولید می‌شود. البته شناسایی تعداد کارت‌ها در هر برند می‌تواند متفاوت باشد. در برخی 20 و در برخی تا 40 کارت امکان شناسایی وجود دارد.

قفل کارتی

رمزی:

شناسایی رمز در همه قفل‌های دیجیتالی یکسان نیست و تا حدودی در جزئیات با هم تفاوت دارند. لازم به ذکر است که برخی از این مدل‌ها از رمز «میهمان»، «تابع خیالی» و «قفل دوبل» برخوردار هستند.

قفل رمزی

انواع قفل هوشمند بر اساس نوع دستگیره

دستگیره‌دار:

در سه دسته کلی «کارتی»، «اثر انگشتی» و «رمزی» طبقه‌بندی می‌شود. لازم به ذکر کیفیت این قفل‌ها بر اساس برند و کشور سازنده متفاوت می‌باشند.

بدون دستگیره:

به‌منظور افزایش امنیت و آرامش بیشتر تولید شده‌اند. می‌توان بر روی تمام درب‌ها آن‌ها را نصب کرد. راه‌های شناسایی این قفل‌ها از سه روش «رمز»، «کارت» و «اثر انگشت» امکان‌پذیر است.

قفل هوشمند بدون دستگیره

انواع برند قفل هوشمند

سامسونگ:

بدون شک برند سامسونگ، یکی از بزرگترین و قوی‌ترین تولیدکننده قفل‌ هوشمند در جهان به شمار می‌رود. از ویژگی‌های فنی و امنیتی این برند می‌توان به سیستم ضد هک، ضد حریق، ضد سرقت، سنسور IR، قفل دوبل، بلوتوث، وای فای، قفل کودک و رمز ادمین اشاره کرد.

یال:

یکی از قدیمی‌ترین برندها در زمینه ساخت و تولید قفل هوشمند است. در کشور «سوئد»، «ایتالیا»، «اسپانیا»، «کره جنوبی» و «چین» تولید می‌شوند. مهم‌ترین ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن عبارت‌اند از: قفل کودک، قفل خودکار، ضد حریق، ضد سرقت، حریم خصوصی، رمز ادمین و…

گیت من:

یکی از معتبرترین و بزرگترین برندها در زمینه قفل هوشمند در جهان به‌حساب می‌آید. مهم‌ترین آپشن‌های این برند عبارت‌اند از: ضد هک، ضد حریق، ضد سرقت، قفل دوبل، کنترل از راه دور، قفل کودک، رمز ادمین، قفل اتوماتیک، رمز یک‌بارمصرف و…

اورنت:

این برند تقریباً از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. از مهم‌ترین مزیت‌های آن می‌توان به تابع خیالی، ریموت کنترل، آلارم هشدار، ضد شوک، ضد حریق، ضد سرقت، منبع تغذیه اضطراری و قفل اتوماتیک اشاره کرد.

اچ گنگ:

در کره‌جنوبی تولید می‌شود و تقریباً از محبوبیت نسبی برخوردار است. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن‌ها می‌توان به آلارم هشدار، ضد حریق، ضد شوک، ضد سرقت، حریم خصوصی، منبع تغذیه اضطراری، تابع خیالی و قفل اتوماتیک اشاره کرد.

 مزایای قفل سامسونگ

در صورتی که این برندها یا هر برند دیگر مد نظر شما مشتریان عزیز می‌باشد، می‌توانید برای «قیمت»، «مشاوره»، «نصب» و دیگر خدمات با ما تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است که خدمات‌رسانی شرکت ما به صورت 24 ساعته می‌باشد.

پیج اینستاگرام کارن را دنبال نمایید و از اخبار دنیای قفل دیجیتال مطلع شوید.