فکر می کنید بهترین قفل هوشمند ایرانی چه ویژگی هایی دارد؟ آیا باید قفل هوشمند ایرانی رمزی خریداری کرد و یا مدل های اثر انگشتی بهتر هستند؟ به هر حال در دنیای امروز می توان قفل هوشمند ایرانی ترکیبی را انتخاب کرد که بتواند به واسطه رمز، اثر انگشت، توسط تلفن همراه و سیستم تشخیص چهره باز شود. دقت کنید که قفل هوشمند بیومتریک به طور کلی بر اساس موقعیتی که دارد قیمت گران تری نیز خواهد داشت.

مقایسه قفل هوشمند ایرانی نسبت به خارجی از نظر امنیت

اینکه فکر کنید قفل هوشمند ایرانی امنیت کمتری نسبت به مدل خارجی دارد سخت در اشتباه هستید. قفل های هوشمند ایرانی به طور کلی از نظر سبک اجرایی بسیار خاص در نظر گرفته شده اند و این موضوع سبب می شود که به طور کلی عملکرد قفل ایرانی به نسبت خارجی برای درب های ایرانی بهتر باشد. قفل های خارجی برای سیستم های ساختمانی خارجی اجرا شده اند و در کشورهای خارجی عملکرد بهتری دارند.

مثلاً قفل هوشمند ایرانی اثر انگشتی در ایران بر اساس شرایط آب و هوایی در نظر گرفته می شود و این موضوع سبب می شود که از بهترین قفل هوشمند بتوان برای مناطق شرجی کشور نیز استفاده کرد. یک موضوع مهم دیگر این است که این قفل ها بر اساس موقعیتی که دارند دسته بندی می شوند و ساختار این قفل ها نیز مخصوص و اصولی است. البته که قفل هوشمند ایرانی از نظر سبک اجرایی بسیار ایده آل است و هرگز نباید این تصور را کنید که امنیت آن مشکل دارد. نکته حایز اهمیت این است که برند ایرانی معتبر می بایست انتخاب شود.

مقایسه قفل هوشمند ایرانی نسبت به خارجی از نظر امنیت

طراحی قفل درب هوشمند ایرانی

شاید طراحی قفل هوشمند ایرانی به اندازه سبک های خارجی نباشد اما امروزه برند روک توانسته اند از سبک های مینیمال برای طراحی قفل دیجیتال ایرانی استفاده نمایند و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده اند. سازندگان قفل در زمان تولید دستگیره می بایست سلیقه های مختلف و سطح معماری منزل را در نظر بگیرند. به نظر می رسد که طراحی قفل ایرانی از دید ایرانیان بسیار جذاب تر است و توانسته یک انتخاب بسیار عالی باشد. مهمترین مزیت این قفل ها طراحی چند لایه آن است که توانسته بهترین عملکرد را فراهم سازد. یک موضوع دیگر این است که طراحی قفل ایرانی می تواند به نسبت قفل های کلیدی قدیمی بسیار لوکس تر به نظر برسد. البته دقت کنید که قفل های ایرانی از نظر سبک اجرایی بسیار خاص و اصولی هستند.

 به هیچ عنوان فرد غیر مجاز نمی تواند به محیط خانه یا اداره شما دسترسی داشته باشد و نوع طراحی مینیمال نی سبب می شود که با فضای داخلی منزل شما سازگار باشد. دقت کنید که این قفل ها از نظر سبک اجرایی به چند دسته تقسیم می شوند. دسته اول برای زمانی است که دوست دارید این قفل ها را به صورت چند منظوره طراحی کنید.

طراحی قفل درب هوشمند ایرانی

قابلیت کنترل از راه دور قفل هوشمند ایرانی

اگر این تصور را دارید که قفل هوشمند ایرانی قابلیت کنترل از راه دور را ندارد در اشتباه هستید. برخی این تصور را دارند که سیستم کنترل از راه دور برای قفل هوشمند ایرانی به شکل خاصی طراحی شده است که استفاده از آن به ندرت دیده می شود. این تصور اشتباه است. کافیست اپ مخصوص قفل هوشمند را روی گوشی خود نصب کنید.

 این اپ به شما کمک می کنید زمانی که در محل کار یا مسافرت هستید از وضعیت منزل خود باخبر باشید. قفل ایرانی با وای فای کار می کند و به طوری که شما روی تلفن همراه خود وضعیت باز و بسته شدن درب را می دانید. دستگیره های الکترونیکی که برای قفل ایرانی استفاده می شوند می توانند ساعات دقیق رفت و آمد به خانه را به شما اطلاع دهند. دقت کنید که قابلیت کنترل از راه دور می تواند یک مشخصه دقیق برای قفل هوشمند ایرانی محسوب شود و خوشبختانه برند روک در این زمینه بسیار عالی عمل کرده است. ساعات رفت و آمد به خانه در این زمینه بسیار مهم و ضروری است.

قابلیت کنترل از راه دور قفل هوشمند ایرانی

سوالات رایج

قفل هوشمند ایرانی بهتر است یا خارجی؟

این سوال باید از چندین جهت بررسی شود. با توجه به قیمت ارز اینطور به نظر می رسد که قیمت قفل هوشمند ایرانی بسیار مناسب تر است و با توجه به امکانات بی نظیری که دارد گزینه بسیار عالی برای شما خواهد بود. دقت کنید که قفل هوشمند ایرانی می تواند قابلیت های اجرایی خاصی داشته باشد و در این زمینه همه شرایط سنجیده می شود. یک نکته دیگر که باید بدانید این است که قفل های هوشمند خارجی شاید با مکانیزم درب منزل یا محل کار شما سازگار نباشند. بنابراین خرید قفل ایرانی قطعاً انتخاب هوشمندانه تری برای شما محسوب می شود و در صورت خرابی شرایط تعمیر آن و یافتن قطعه خراب به سادگی در ایران فراهم است.

قفل هوشمند ایرانی اثر انگشتی یا رمزی؟

این موضوع بستگی به خودتان دارد. برخی از افراد حافظه خوبی برای حفظ کردن رمز دارند و قفل هوشمند ایرانی رمزی را انتخاب می کنند به این ترتیب نیاز نیست پول بیشتری برای قفل هوشمند ایرانی رمزی پرداخت نمایند. برخی دیگر از افراد هستند که ترجیح می دهند با اثر انگشت درب را باز نمایند. به این ترتیب می توانید مدل های اثر انگشتی را انتخاب کنید. در بهترین شرایط شما این شرایط را دارید که کلید مکانیکی نیز برای قفل هوشمند ایرانی در نظر بگیرید. کلید مکانیکی تا حد زیادی می تواند موقع اضطراری برای شما مناسب باشد. قابلیت رمزنگاری توابع خیالی از موضوعات مهم محسوب می شود و برای قفل هوشمند نیز این شرایط در نظر گرفته شده است.

جمع بندی

قفل هوشمند برند روک سری p طرفداران زیادی دارد. این قفل به قدری با کیفیت طراحی شده است که می تواند بهترین شرایط را برای شما فراهم سازد. شما می توانید کیفیت قابل قبولی برای قفل ایرانی در نظر بگیرید. از یاد نبرید که قفل هوشمند ایرانی می تواند یک انتخاب خوب و همیشگی برای شما باشد. محصولاتی که در این دسته قرار می گیرند بسیار با کیفیت و درجه یک هستند و ساختار مخصوص به خود دارند.

امتیازدهی