معرفی قفل دیجیتال گاوصندوق

همانطور که می دانید از قفل های دیجیتال برای کاربرد های متنوعی استفاده می شود. یکی از بهترین قفل ها بدون شک قفل های دیجیتال گاوصندوق می باشند. امنیت این مدل از قفل ها نسبت به سایر قفل های دیگر بیشتر می باشد. البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید قفل های دیجیتالی باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات کیفیت و دوام بالا این مدل از قفل ها می باشد.

همانطور که می دانید امنیت قفل های گاوصندوق قدیمی بسیار پایین می باشد. چرا که تنها با چرخاندن و یا ترکیب شماره قفل های گاوصندوق به راحتی باز می شوند. از این رو سیستم قفل های دیجیتال بسیار پیشرفته می باشد. در این مدل از قفل ها یک صفحه الکترونیکی بر روی گاوصندوق قرار می گیرد که با وارد کردن رمز درب گاوصندوق باز می شود. به طور کلی می توان گفت امنیت این مدل از قفل ها بیشتر می باشد. همچنین با وارد کردن رمز اشتباه گاوصندوق کاملا قفل خواهد شد. که این یک نکته مثبت در قفل های دیجیتالی می باشد.

مزایای استفاده از قفل دیجیتال گاوصندوق

بدون شک قفل دیجیتال گاوصندوق مزایای بسیار زیادی نیز به همراه دارند. سیستم به کار رفته در این مدل از قفل ها به صورت پیشرفته می باشد. همچنین امنیت قفل های دیجیتالی نسبت به قفل های دیگر بیشتر می باشد. همین موضوع باعث محبوبیت این مدل از قفل ها در بین خریداران شده است. در ادامه با برخی از مزایای استفاده از قفل دیجیتال گاوصندوق آشنا خواهید شد.

 1. مقاومت بالا در قفل های دیجیتال
 2. امنیت و سرعت بالا
 3. سهولت و راحتی در استفاده از قفل های دیجیتال
 4. قابلیت تغییر رمز و…
قفل دیجیتال گاوصندوق

مزایای استفاده از قفل دیجیتال گاوصندوق

سهولت استفاده از قفل دیجیتال

یکی از بهترین خصوصیات قفل های دیجیتال گاوصندوق بدون شک سهولت و راحتی در استفاده از این مدل قفل ها می باشد. از این مدل قفل ها برای کاربرد های متنوعی استفاده می شود. که می توان به گاوصندوق بانک ها، طلافروشی ها و… اشاره کرد. در قفل های دیجیتالی دیگر نیازی به استفاده از کلید نیست. چرا که به راحتی می توانید با استفاده از صفحه الکترونیکی کد مخصوص را وارد کنید. همچنین امکان تغییر رمز در این مدل از قفل ها وجود دارد. از این رو در قفل های قدیمی امکان تغییر رمز وجود ندارد. همچنین باز کردن قفل های قدیمی بسیار دشوار و سخت نیز می باشد. به طور کلی می توان گفت بهتر است از قفل های دیجیتال برای گاوصندوق استفاده کنید. چرا که امنیت بیشتری دارد.

معرفی انواع قفل های دیجیتال

با خصوصیات قفل های دیجیتال گاوصندوق به طور کامل آشنا شدید. از این مدل قفل ها برای کاربردهای متنوعی استفاده می شود. بدون شک می توان گفت قفل های دیجیتال جزو بهترین قفل ها می باشند. از این رو برای خرید این مدل از قفل ها باید برخی نکات را در نظر داشته باشید. در ادامه با برخی از مدل های قفل دیجیتال برای گاوصندوق آشنا خواهید شد.

 • رمز دار، در این مدل از قفل های دیجیتالی امکان ثبت و تغییر رمز وجود دارد. از این رو برای برخی از مکان ها از جمله هتل ها، سالن های ورزشی و… بسیار مناسب است.
 • اثر انگشتی، همانطور که می دانید در این مدل از قفل ها نیز با استفاده از سنسور به کار رفته در گاوصندوق به راحتی می توانید درب گاوصندوق را باز کنید.
 • کارتی، در این مدل نیز با استفاده از کارت مخصوص می توانید درب گاوصندوق را باز و بسته کنید.
 • تشخیص چهره، سنسور مخصوصی در قفل های دیجیتال گاوصندوق به کار رفته است که با شناسایی چهره درب گاوصندوق باز می شود.
معرفی قفل دیجیتال

انواع قفل های دیجیتال

بررسی امنیت قفل های دیجیتالی

یکی از بهترین خصوصیات قفل های دیجیتال گاوصندوق بدون شک امنیت بیشتر در این مدل از قفل ها می باشد. چرا که سیستم به کار رفته در این مدل از قفل ها به صورت پیشرفته می باشد. البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید قفل های دیجیتال باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات کیفیت بالا و همچنین اصل بودن قفل دیجیتال می باشد. که باید نسبت به این موضوع توجه کافی داشته باشید.

نکات مهم برای خرید قفل های دیجیتال

همانطور که می دانید برای خرید قفل های دیجیتال گاوصندوق باید برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات کیفیت بالا در این مدل از قفل ها می باشد. در ادامه با برخی از نکات مهم برای خرید قفل های دیجیتال آشنا خواهید شد.

 1. در انتخاب قفل دیجیتال باید از اصل بودن قفل اطمینان داشته باشید.
 2. قفل دیجیتالی که خریداری می کنید باید قابلیت تغییر رمز را به همراه داشته باشد.
 3. کیفیت قفل دیجیتال باید مناسب باشد.
 4. قفل دیجیتالی که برای گاوصندوق خریداری می کنید باید قابلیت نور در تاریکی را به همراه داشته باشد.
سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با خصوصیات قفل های دیجیتال گاوصندوق به طور کامل آشنا شدید. بدون شک امنیت این مدل از قفل ها نسبت به سایر قفل های دیگر بسیار بیشتر می باشد. البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید قفل های دیجیتالی باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات کیفیت و دوام بالا این مدل از قفل ها می باشد.

سوالات متداول قفل های دیجیتال گاوصندوق

 1. برای خرید قفل های دیجیتال باید به چه نکاتی توجه کرد؟
  در انتخاب قفل دیجیتال باید از اصل بودن قفل اطمینان داشته باشید. کیفیت قفل دیجیتال باید مناسب باشد. قفل دیجیتالی که خریداری می کنید باید قابلیت تغییر رمز را به همراه داشته باشد. قفل دیجیتالی که برای گاوصندوق خریداری می کنید باید قابلیت نور در تاریکی را به همراه داشته باشد.
 2. امنیت قفل های دیجیتالی به چه صورت است؟
  یکی از بهترین خصوصیات قفل های دیجیتال بدون شک امنیت بیشتر در این مدل از قفل ها می باشد. چرا که سیستم به کار رفته در این مدل از قفل ها به صورت پیشرفته می باشد. البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید قفل های دیجیتال باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات کیفیت بالا و همچنین اصل بودن قفل دیجیتال می باشد.
 3. مزایای استفاده از قفل دیجیتال برای گاوصندوق به چه صورت است؟
  قفل های دیجیتال مزایای بسیار زیادی دارند. که می توان به مقاومت بالا در قفل های دیجیتال، سهولت و راحتی در استفاده از قفل های دیجیتال، امنیت و سرعت بالا، قابلیت تغییر رمز و… اشاره کرد.
امتیازدهی