برند قفل سامسونگ

بدون شک یکی از قفل‌های هوشمند مورد اعتماد جامعه «قفل سامسونگ» می‌باشد. چرا که این قفل همراه با امنیت، آرامش، راحتی و زیبایی وارد ویترین بازار قفل شده است. این قفل مزیت و ویژگی‌های خاصی برای مشتریان عزیز به ارمغان آورده است. مهم‌ترین آن‌ها قفل اتومات، قفل کودک، حریم شخصی، روش دسترسی متنوع هوشمند، ضد هک، ضد سرقت و… می‌باشند. قابلیت نصب روی انواع درب‌های مختلف را دارند. در رنگ‌های بسیار زیبا تولید و به بازار عرضه شده است. برای همه مکان‌های مسکونی، تجاری، اداری و تفریحی مناسب می‌باشد.

قفل سامسونگ

قفل سامسونگ از تولد تا محبوبیت

هر چه زمان می‌گذرد، محبوبیت قفل سامسونگ بیشتر می‌شود. قطعاً دلایل مختلفی پشت آن نهفته شده است. به همین منظور در این مبحث نگاهی اجمالی به قفل هوشمند سامسونگ از بدو تولد تا محبوبیت خواهیم داشت.

قفل سامسونگ اولین‌بار توسط شرکت (Ezon) در منطقه «آسیای شرقی ـ کشور کره جنوبی» ساخت و تولید شد. بعد از مدتی شرکت سامسونگ تولید این قفل را به شرکت‌های دیگری مانند (H-gang) و دیگر شرکت‌های خارج از کره جنوبی انتقال داد. البته این جابه‌جایی تأثیر مثبتی بر کیفیت قفل داشته و احتمالاً در ادامه هم خواهد داشت؛ چرا که این قفل نگاه جامعه «جهان اول تا جهان سوم» را به خود جلب کرده است. همین باعث شده که «مقبولیت عام» پیدا کند؛ اما خب هنوز برخی از افراد فکر می‌کنند که نام «سامسونگ» باعث محبوبیت این قفل در سراسر جهان شده است. ولی لازم است یادآوری کنم که مزیت و ویژگی‌های فوق امنیتی این قفل باعث محبوبیت آن شده است نه نام بزرگ سامسونگ.

مهم‌ترین ویژگی‌هایی که زمینه تقویت محبوبیت این قفل در جهان شده است، عبارت‌اند از: قفل کودک، ضد سرقت، ضد هک، ضد شوک، آلارم هشدار، تابع خیالی، حریم خصوصی، رمز، کارت، اثر انگشت، کنترل از راه دور، وای فای، بلوتوث، زیبایی و هزاران ویژگی دیگر که زمانی به آن‌ها خواهید رسید که از قفل بهره‌مند شده باشید.

قفل دیجیتال سامسونگ

ویژگی‌های تضمین ‌کننده امنیت و آرامش

وقتی سخن از امنیت، آرامش، راحتی می‌شود متوجه جدایی‌ناپذیری قفل هوشمند در زندگی خود خواهیم بود. اگر شما هنوز به این نتیجه نرسیده‌اید، کافی است ویژگی‌های زیر را مطالعه نمایید:

 • قفل اتوماتیک: اگر شما مشتریان عزیز فراموش کردید درب مغازه، دفتر و یا خانه خود را قفل کنید به‌طور خودکار این کار را برای شما انجام می‌دهد.
 • قفل کودک: این سیستم به‌گونه‌ای طراحی شده است که امکان خروج «کودکان» و «افراد مبتلا به آلزایمر» را نمی‌دهد. خاص‌ترین مزیت قفل هوشمند سامسونگ محسوب می‌شود.
 • ضد هک: دسترسی به برد داخلی آن غیرممکن است به همین دلیل غیر قابل هک است.
 • آلارم هشدار: در صورتی که افراد غیرمجاز برای ورود تلاش کنند یا به قفل ضربه وارد شود و یا آتش‌سوزی رخ دهد به مدت یک دقیقه فعال می‌شود.
 • حریم شخصی: در صورت فعال‌سازی این سیستم هیچ فرد قادر به «ورود» نیست، حتی دارندگان «کارت، رمز و اثر انگشت».
 • بلوتوث: این سیستم فقط در کره جنوبی کار می‌کند، البته به‌زودی در ایران هم فعال خواهد شد.
 • روش‌های دسترسی: مهم‌ترین ویژگی و مزیت این قفل‌ هوشمند روش دسترسی سه‌گانه توسط «کارت، رمز، اثر انگشت» است.
 • ورود دوبل: برای ورود هم‌زمان (کارت و رمز)، (رمز و اثرانگشت) و یا (اثرانگشت و کارت) لازم است. البته امکان غیرفعال کردن آن وجود دارد.
 • رمز تصادفی: برای جلوگیری از افشای رمز اصلی، شما مشتریان عزیز می‌توانید «رمزی تصادفی» را وارد نمایید.
 • ریموت کنترل: در بیشتر قفل‌های هوشمند روش دسترسی «کنترل از راه دور» توسط ریموت تعبیه شده است.
 • رمز موقت: با صدور این رمز می‌توانید به افرادی مانند سرایدار، میهمان، آبدارچی و … برای ساعت مشخص و آن‌هم به‌صورت یکبار مصرف «رمز ورود» صادر نمایید.
 • سنسور IR: با نزدیک شدن به قفل درب (حدود 50 سانتی‌متر) صفحه قفل برای واردکردن رمز، اثر انگشت و کارت روشن می‌شود.

قفل اتوماتیک

نمونه‌هایی از قفل هوشمند سامسونگ

شرکت سامسونگ تاکنون مدل‌های مختلف با ویژگی و مزیت‌های بی‌شماری تولید و روانه بازار کرده است. در اینجا فقط به نام این مدل‌ها اشاره خواهیم کرد، البته برای ویژگی و مزیت‌های منحصر به فرد این قفل‌ها می‌توانید از محصولات بازدید نمایید و یا با تیم متخصص و مجرب شرکت ما تماس حاصل فرمایید:

قفل سامسونگ dp950

قفل دیجیتال سامسونگ مدل DP950

DS700

قفل دیجیتال سامسونگ مدل DS700

قفل دیجیتال dp808

قفل دیجیتال سامسونگ مدل DP808

قفل g510

قفل دیجیتال سامسونگ مدل G510

دستگیره h630

قفل دیجیتال سامسونگ مدل H630

دستگیره dh520

قفل دیجیتال سامسونگ مدل DH520

قفل الکترونیکی dp930

قفل دیجیتال سامسونگ مدل DP930

قفل هوشمند dp728

قفل دیجیتال سامسونگ مدل DP728

جهت مشاهده مزایا و کاربرد هر یک از قفل های دیجیتال نام برده شده در بالا می‌توانید به صفحه محصولات مراجعه فرمایید.

نتیجه‌گیری

با توجه به مطالب فوق، می‌توان نتیجه گرفت که این قفل برای همه مکان‌ها (مسکونی، تجاری، اداری، ورزشی و تفریحی) مناسب است؛ زیرا مزیت‌های مانند قفل کودک، ضد سرقت، قفل اتوماتیک، آلارم هشدار، شب‌بند، بدنه بسیار مقاوم، ریموت کنترل، بلوتوث و دیگر موارد را برای جامعه فراهم آورده است.

در صورتی که قصد آشنایی بیشتر و یا خرید قفل‌ دیجیتال سامسونگ با این ویژگی و مزیت را دارید، می‌توانید با تیم مشاوره ما آن ‌هم به‌صورت شبانه‌روزی در تماس باشید. فراموش نشود که هدف شرکت ما خدمات‌رسانی مفید و کارآمد با بهترین تجهیزات به مشتریان می‌باشد.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی