قفل دیجیتال ZMART (ZKF)

قفل دیجیتال Zmart ساخت کشور چین است که به گفته برخی این قفل آمریکاییست و یا تحت لیسانس آمریکاست، ولی به هر حال این برند توسط شرکت کارن و از کشور چین و از تولید کننده آن قابل تامین است. وب‌سایت قفل Zmart  که در چین واقع شده است ZMARTPLUS می‌باشد. ظاهر محصولات این برند خوب است و به خاطر زیبایی آن طرفدارانی در ایران پیدا کرده است. کیفیت این محصول هنوز بررسی نشده، چراکه این محصول تازه وارد ایران شده است. شرکت کارن آمادگی خود را جهت تامین تمامی محصولات این برند با نازل‌ترین قیمت و بهترین خدمات 24 ساعته ممکن اعلام می‌کند.

انواع مدل‌ها و قیمت قفل دیجیتال Zmart

مانند تمامی تولیدکنندگان قفل دیجیتال، قفل دیجیتال Zmart هم دارای انواع با دستگیره، پول و پوش و کلاسیک می‌باشد. مدل با دستگیره ارائه شده در ایران مدل ZKF-DS08 است که در دو رنگ طلایی و دودی عرضه می‌شوند. قیمت حدودی این محصول [real_fake_price_shortcode label=”1000t”] یوآن چین می‌باشد. این مدل دارای رمز، کارت و اثر انگشت است و ظاهر خوبی نیز دارد.

مدل بعدی قفل دیجیتال Zmart مدل پول و پوش آن است که در ایران عرضه شده است. مدل پول و پوش ZKF-DA02 می‌باشد که در سه رنگ دودی و طلایی و نقره‌ای عرضه شده است. قیمت این مدل در چین حدود [real_fake_price_shortcode label=”1600t”] یوآن می‌باشد. چون کیفیت این قفل‌ها هنوز کامل بررسی نشده‌اند لذا نمی‌توان در مورد ارزش خرید آنها اظهار نظر قطعی کرد. پیشنهاد ما این است تا زمانی که در مورد کیفیت این برند اطلاعات موثقی بدست نیامده از دیگر برندهای مطرح بازار که آزمایش خود را پس داده‌اند و از نظر کیفیت و امنیت بالا هستند استفاده کنید.

قفل دیجیتال zmart

نکات امنیتی خرید قفل دیجیتال

حتما قفلی را انتخاب کنید که دارای قفل کودک و یا کلید امنیتی باشد. قفل کودک دو کار امنیتی بسیار مهم برای شما انجام می‌دهد. اول این‌که از خروج کودکان جلوگیری می‌کند، چراکه اگر دستگیره شما دارای قفل کودک نباشد، کودک شما به راحتی با پایین کشیدن دستگیره می‌تواند درب را باز کند و از ساختمان خارج شود.

دومین مورد امنیتی این است که اگر دستگیره هوشمند شما دارای قفل کودک نباشد سارقان به راحتی می‌توانند از بیرون توسط یک تلق دستگیره را پایین بکشند و درب را باز کنند و تقریبا همیشه درب منزل شما به روی سارقان باز است. در مورد قفل‌های پول و پوش وضعیت مشابهی وجود دارد ولی روش سرقت کمی متفاوت است و مقداری سر و صدا هم وجود دارد، اما این سر و صدا به هیچ‌وجه به اندازه‌ای بلند نیست که دیگران را هوشیار کند و از سرقت جلوگیری کند. لذا هنگام خرید حتما به دکمه قفل کودک توجه کنید و مدل‌هایی را انتخاب کنید که قفل کودک داشته باشند تا امنیت خود و خانواده‌تان را به خطر نیاندازید.

قفل دیجیتال پول و پوش zmart

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی