قفل دیجیتال کلاسیک

با این که در دهکده جهانی هر روز شاهد گسترش و توسعه عصر دیجیتال هستیم؛ اما در این میان هنوز برخی از مردم علاقه خودشان را به طرح‌های سنتی از دست ندادند و همچنان بر حفظ و استفاده از این طرح‌ها پافشاری می‌کنند، قفل کلاسیک یکی از آن‌ها به شمار می‌رود. ولی از آنجایی که در جامعه کنونی این قفل‌ها تضمین کننده امنیت و آرامش شما عزیزان نخواهد بود. در این مقاله می‌خواهیم طرح جدید از قفل دیجیتال کلاسیکی به شما معرفی کنیم تا نه‌تنها به شما تضمین امنیت و آرامش دهد، بلکه علاقه شما را به طرح‌های قفل کلاسیک حفظ کند.

 

چرایی ارائه قفل هوشمند کلاسیک؟

هنوز بخشی از جامعه به نصب قفل‌های کلاسیک علاقه دارند، با این‌که می‌دانند این نوع قفل‌ها فاقد امنیت هستند. البته در حال حاضر شرکت‌های بزرگ تولیدکننده قفل این مشکل را برطرف نموده‌اند و خواسته‌های این بخش از جامعه را برآورده نموده‌‌اند. در همین راستا شرکت کارن با ارائه خدمات این قفل‌های به دنبال حفظ سنت و علاقه مردم به طرح‌های کلاسیک در کنار برقراری امنیت و آرامش مردم می‌باشد.

 

استقبال از قفل دیجیتال کلاسیک؟

با توجه به پیشرفت و رشد روز افزون تکنولوژی و ابزار‌های الکترونیکی در زمینه امنیت و حفاظت، دستگیره‌های درب از حالت سنتی خود خارج شده و در قالب ابزار دقیق الکترونیکی طراحی و به بازار ارائه گردیده است. دستگیره های سنتی قدیمی (قفل و کلید) در هر حالتی از ضعف‌هایی برخوردار می‌باشد که به‌عنوان نمونه راه‌های بسیار ساده و آسانی برای نفوذ بر این نوع قفل‌ها در گوشه و کنار اینترنت می‌توان یافت.

با این وجود هنوز افرادی هستند که علاقه خاصی به قفل‌های سنتی و طرح‌های قدیمی این دستگیره‌ها دارند. شرکت‌های بزرگ قفل و یراق این مشکل را برطرف نموده‌اند و خواسته‌های این قشر از مشتریان را برآورده نموده‌اند. قفل دیجیتال کلاسیک با وجود ظاهر قدیمی و سنتی، مشکلات امنیتی این قفل‌ها را برآورده نموده و تمامی کارکردهای یک قفل دیجیتال را در خود جای داده است (دسترسی توسط رمز و کارت و اثر انگشت). این محصولات علاوه بر امنیت دارای ظاهری بسیار زیبا و سنتی می‌باشد که شما را مجاب به انتخاب قفل دیجیتال کلاسیک می‌کند.

برند قفل دیجیتال کلاسیک اچ بی اس (HBS)

با این که هنوز افرادی وجود دارد که به طرح‌های سنتی و قدیمی علاقه خاصی دارند، اما از طرف دیگر هم بدشان هم نمی‌آید که امنیت و آرامش داشته باشند، آن‌ها را بر سر راه یک دوگانگی و دوراهی قرار داده است. ولی برند HBS با تولید قفل دیجیتال کلاسیک HBS C100 این مشکل برای چنین افراد برطرف کرده است. زیرا این قفل دیجیتالی نه‌تنها ظاهر آن مانند قفل‌های سنتی موجود در بازار است، بلکه تمام ویژگی‌های امنیتی یک قفل هوشمند را داراست. به این ترتیب شما می‌توانید تمام ویژگی‌های یک قفل را با بدنه سنتی و زیبا و یک قفل هوشمند با امنیت بسیار بالا به‌صورت یکجا با هم داشته باشید.

ویژگی‌های قفل کلاسیک HBS C100

  • رمز، کارت و اثرانگشت؛ ‌توان شناسایی 100 رمز عبور مختلف، دارای 2 عدد کارت می‌‌باشد که تا 100 عدد کارت را می‌توان به آن شناسایی نمود در این قفل دیجیتال می‌توان به‌راحتی با شناسایی اثرانگشت خود، درب را باز کرده و وارد شد. این نوع قفل الکترونیکی قابلیت شناسایی 100 اثر انگشت را دارد.
  • مجهز به حریم خصوصی یا شب‌بند؛ از داخل دکمه‌ای دارند که توسط آن از ورود تمامی افراد به داخل جلوگیری می‌شود حتی اگر رمز و کارت داشته باشند.
  • دارای سیستم اعلام حریق؛ سیستمی است که در صورت بروز آتش‌سوزی آلارم دستگاه را به صدا در می‌آورد.
  • تغذیه اضطراری؛ در صورتی که به آلارم قفل‌ دیجیتال HBS جهت تعویض باتری توجـه نکردید و باتری دستگاه تمام شود می‌توانید یک باتری کتابی 9V را به منبع تغذیه اتصال دهید تا بـرق دستگاه تأمین شود و از رمز یا اثرانگشت خود جهت باز شدن قـفل استفاده کنید و بعد از وارد شدن باتری قفل را تعویض کنید.
  • مجهز به کلید مکانیکی؛ زمانی به کار می‌رود که شما رمز خود را فراموش کرده‌اید و کارت خود را نیز گم کرده‌اید و یا زمانی که باتری دستگاه تمام شده است می‌توانید از این کلید کامپیوتری بهره ببرید.

 

قفل دیجیتال کلاسیک

نتیجه‌گیری

برخی از مردم به دنبال این هستند که سنت و صنعت، هر دو در زندگی روزمره خود حفظ کنند و همین زمینه یک دوگانگی و دور راهی برای این بخش ایجاد کرده است. چراکه حفظ سنت قدیمی مساوی با امنیت پایین است و از طرف دیگر رها کردن طرح‌های سنتی برای آن‌ها سخت است. آیا شما جزء این دسته افراد هستید؟ اگر هستید نگران نباشید، چراکه برند HBS قفل‌های دیجیتال کلاسیک روانه بازار کرده است که نه‌تنها ظاهر طرح‌های کلاسیک را دارد، بلکه امنیت و آرامش شما را هم تضمین خواهد کرد.

به این منظور شرکت کارن با سابقه بسیار عالی در ارائه خدمات قفل دیجیتال، تلاش کرده است علاوه بر ایجاد ارتباط عالی دو طرفه میان برند و مشتری، قفل‌های دیجیتال کلاسیک HBS C100 را با قیمت مناسب و به صورت اورجینال برای تمام اقشار جامعه با طرح سنتی و امنیت بسیار بالا روانه بازار کند. لازم به ذکر است خدمات پس از فروش شرکت کارن برای تمام محصولات به صورت 24 ساعته می‌باشد.

 

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی