آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال کلاسیک

قفل دیجیتال کلاسیک

قفل دیجیتال کلاسیک

چرا استقبال از قفل دیجیتال کلاسیک روز به روز در حال افزایش می باشد؟ با توجه به پیشرفت و رشد روز افزون تکنولوژی و ابزار های الکترونیکی در زمینه امنیت و حفاظت، دستگیره های درب از حالت سنتی خود خارج شده و در قالب ابزار دقیق الکترونیکی طراحی و به بازار ارائه گردیده است. دستگیره های سنتی قدیمی (قفل و کلید) در هر حالتی از ضعف هایی برخوردار می باشد که به عنوان نمونه راه های بسیار ساده و آسانی برای نفوذ بر این نوع قفل ها در گوشه و کنار اینترنت می توان یافت.

با این وجود هنوز افرادی هستند که علاقه خاصی به قفل های سنتی و طرح های قدیمی این دستگیره ها دارند. شرکت های بزرگ قفل و یراق این مشکل را برطرف نموده اند و خواسته های این قشر از مشتریان را برآورده نموده اند. قفل دیجیتال کلاسیک با وجود ظاهر قدیمی و سنتی، مشکلات امنیتی این قفل ها را برآورده نموده و تمامی کارکردهای یک قفل دیجیتال را در خود جای داده است (دسترسی توسط رمز و کارت و اثر انگشت). این محصولات علاوه بر امنیت دارای ظاهری بسیار زیبا و سنتی می باشد که شما را مجاب به انتخاب قفل دیجیتال کلاسیک می کند.

ویژگی های قفل کلاسیک HBS C100

یکی از پرفروش ترین مدل های قفل دیجیتال کلاسیک در جهان HBS C100 می باشد که با داشتن ویژگی های منحصر به فرد در کنار زیبایی نوستالژیک، گزینه بسیار مناسبی برای نصب بر روی درب های کلاسیک به حساب می آید.

  • دسترسی به درب ورودی ساختمان توسط رمز، کارت، اثر انگشت و کلید مکانیکی
  • بدنه زیبا و بسیار مقاوم
  • منبع تغذیه اضطراری
  • ثبت ورود و خروج تا 200 کاربر

قفل دیجیتال کلاسیک

برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش، نصب و خدمات پس از فروش قفل کلاسیک شرکت کارن می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.

گذاشتن نظر