قفل دیجیتال کلاسیک

چرا استقبال از قفل دیجیتال کلاسیک روز به روز در حال افزایش می‌باشد؟ با توجه به پیشرفت و رشد روز افزون تکنولوژی و ابزار‌های الکترونیکی در زمینه امنیت و حفاظت، دستگیره‌های درب از حالت سنتی خود خارج شده و در قالب ابزار دقیق الکترونیکی طراحی و به بازار ارائه گردیده است. دستگیره های سنتی قدیمی (قفل و کلید) در هر حالتی از ضعف‌هایی برخوردار می‌باشد که به‌عنوان نمونه راه‌های بسیار ساده و آسانی برای نفوذ بر این نوع قفل‌ها در گوشه و کنار اینترنت می‌توان یافت.

با این وجود هنوز افرادی هستند که علاقه خاصی به قفل‌های سنتی و طرح‌های قدیمی این دستگیره‌ها دارند. شرکت‌های بزرگ قفل و یراق این مشکل را برطرف نموده‌اند و خواسته‌های این قشر از مشتریان را برآورده نموده‌اند. قفل دیجیتال کلاسیک با وجود ظاهر قدیمی و سنتی، مشکلات امنیتی این قفل‌ها را برآورده نموده و تمامی کارکردهای یک قفل دیجیتال را در خود جای داده است (دسترسی توسط رمز و کارت و اثر انگشت). این محصولات علاوه بر امنیت دارای ظاهری بسیار زیبا و سنتی می‌باشد که شما را مجاب به انتخاب قفل دیجیتال کلاسیک می‌کند.

ویژگی‌های قفل کلاسیک HBS C100

یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های قفل دیجیتال کلاسیک در جهان HBS C100 می‌باشد که با داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد در کنار زیبایی نوستالژیک، گزینه بسیار مناسبی برای نصب بر روی درب‌های کلاسیک به حساب می‌آید.

  • دسترسی به درب ورودی ساختمان توسط رمز، کارت، اثر انگشت و کلید مکانیکی
  • بدنه زیبا و بسیار مقاوم
  • منبع تغذیه اضطراری
  • ثبت ورود و خروج تا 200 کاربر

قفل دیجیتال کلاسیک