آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال کلاسیک

قفل دیجیتال کلاسیک

قفل دیجیتال کلاسیک

با توجه به پیشرفت و رشد روز افزون تکنولوژی و ابزار های الکترونیکی در زمینه امنیت و حفاظت، دستگیره های درب از حالت سنتی خود خارج شده و در قالب ابزار دقیق الکترونیکی طراحی و به بازار ارائه گردیده است. دستگیره های سنتی قدیمی (قفل و کلید) در هر حالتی از ضعف هایی برخوردار می باشد که به عنوان نمونه راه های بسیار ساده و آسانی برای نفوذ بر این نوع قفل ها در گوشه و کنار اینترنت میتوان یافت.

با این وجود هنوز افرادی هستند که علاقه خاصی به قفل های سنتی و طرح های قدیمی این دستگیره ها دارند. شرکت های بزرگ قفل و یراق این مشکل را برطرف نموده اند و خواسته های این قشر از مشتریان را برآورده نموده اند. قفل دیجیتال کلاسیک با وجود ظاهر قدیمی و سنتی، مشکلات امنیتی این قفل ها را برآورده نموده و تمامی کارکردهای یک قفل دیجیتال را در خود جای داده است (دسترسی توسط رمز و کارت و اثر انگشت). این محصولات علاوه بر امنیت دارای ظاهری بسیار زیبا و سنتی می باشد که شما را مجاب به انتخاب قفل دیجیتال کلاسیک می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش، نصب و خدمات پس از فروش قفل دیجیتال کلاسیک شرکت کارن می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.

 

قفل دیجیتال کلاسیک

گذاشتن نظر