قفل دیجیتال کره‌ای کارن

چندین سال است که کشور کره جنوبی در زمینه تولید قفل دیجیتال به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرده است. اهمیت تکنولوژی برای مردم این کشور باعث شده است تا سیاست مداران کره حساسیت ویژه‌ای روی صنعت و کیفیت محصولات داشته باشند. صنعت قفل نیز از این قضیه مستثنی نیست. به همین دلیل امروزه قفل‌های دیجیتال کشور کره جنوبی بخش عمده‌ای از بازارهای جهانی را از آن خود نموده است.

مزیت‌های قفل‌های دیجیتال کشور کره جنوبی

قفل دیجیتال کره‌ای کارن در برندهای سامسونگ، گیت من، اورنت و H-GANG ساخت داخلی کره جنوبی می‌باشند که تمامی آن‌ها دارای مزیت‌های ذیل می‌باشند:

  • این محصولات در برندهای سامسونگ، گیت من، اورنت و H-GANG دارای یک سال گارانتی تعویض می‌باشند ( در صورت بروز هرگونه مشکل در قفل به غیر از شکستگی به صورت رایگان تعویض می‌شود).
  • این محصولات دارای دستگیره هرزگرد از داخل می‌باشد که مهم‌ترین مزیت این محصولات نسبت به قفل‌های دیگر است و باعث افزایش امنیت بیشتر می‌شود. همچنین این ویژگی باعث می‌شود تا مدل‌های مختلف قفل دیجیتال کره‌ای، روی انواع درب‌های راست بازشو و چپ بازشو قابل نصب باشند.
  • با توجه به رقابت شدید تولیدکنندگان قفل در کره، محصولات این شرکت‌ها در بالاترین کیفیت ممکن روانه بازار می‌گردند.
  • برند گیت من تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد می‌باشد. این گروه بین المللی، بزرگترین تولید کننده قفل و یراق در جهان به حساب می‌آید که شرکت یال نیز زیر مجموعه آن است.
  • زیبایی و امنیت دو ویژگی مشترک تمامی مدل‌های قفل کره‌ای می‌باشند که نظر هر کاربری را به خود جلب می‌نماید.
  • تنوع بسیار زیاد مدل‌های کره‌ای باعث می‌شود تا متناسب با نیازهای امنیتی و شیوه زندگیتان، گزینه مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.

قفل دیجیتال کره ای کارن

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی