آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال هوشمند با صفحه نمایش LCD

قفل دیجیتال هوشمند با صفحه نمایش LCD

قفل دیجیتال هوشمند با صفحه نمایش LCD

قفل دیجیتال هوشمند با صفحه نمایش Genie Smart Lock به بازار عرضه شده است و به قیمت ۱۸۵ یورو فروخته می‌شود. این قفل دیجیتال هوشمند با صفحه نمایش LCD بدون مصرف انرژی طراحی شده است و دارای سیستم‌های مختلف قابل تشخیص و دسترسی است. Genie Smart Lock بخشی از دستگیره است و دارای یک صفحه نمایش LCD کوچک است؛ توسط یک نرم افزار بر روی گوشی‌ هوشمند می‌توان درب را از طریق WIFI و بلوتوث حتی از راه دور، باز و بسته کرد؛ ضمن اینکه عمر باتری آن یک سال است.

قفل دیجیتال هوشمند ضد سرقت Genie Smart Lock دارای یک کلید سنتی در زیر صفحه نمایش LCD است و در صورت نبودن تلفن همراه می‌توان در را با آن باز کرد؛ همچنین از طریق وارد شدن به وبسایت، در باز می‌شود؛ به طور خودکار زمانی که کاربر نزدیک شود، در باز می‌شود و هنگام ترک خانه، بسته می‌شود.

این قفل دیجیتال با صفحه نمایش LCD را می‌توان بر روی درهای ۵۴ میلی‌متر قدیمی نیز نصب کرد؛ اگر مستأجر هستید نیز می‌توانید این قفل را برداشته و در خانه بعدی نصب کنید و مطمئن باشید جای آن روی در نمی‌ماند. روی صفحه نمایش کلید، زمان و درجه حرارت خانه نیز نمایش داده می‌شود؛ ضمن اینکه نصب و راه اندازی این قفل آسان است.

قفل دیجیتال هوشمند با صفحه نمایش LCD

 

منبع : samatak

گذاشتن نظر