قفل دیجیتال هوشمند Genie Smart Lock

 

قفل دیجیتال هوشمند Genie Smart Lock با صفحه نمایش منحصر به فرد به بازار عرضه شده است و به قیمت ۱۸۵ یورو فروخته می‌شود. این قفل دیجیتال هوشمند با صفحه نمایش LCD دارای مصرف بهینه ان+1رژی می‌باشد و دارای سیستم‌های مختلف تشخیص هویت و کنترل دسترسی است. به عبارت دیگر Genie Smart Lock نوعی دستگیره است که دارای یک صفحه نمایش LCD کوچک و هوشمند است، توسط یک نرم افزار بر روی گوشی‌ هوشمند می‌توان درب را از طریق WIFI و بلوتوث حتی از راه دور، باز و بسته کرد، ضمن این‌که عمر باتری آن یک سال است.

روش‌های دسترسی به قفل دیجیتال هوشمند Genie

قفل هوشمند ضد سرقت Genie Smart Lock دارای یک کلید سنتی در زیر صفحه نمایش LCD است و در صورت نبودن تلفن همراه می‌توان درب را با آن باز کرد، در واقع این کلید برای دسترسی اضطراری به قفل در نظر گرفته شده است. بنابراین باید در جای امن و بیرون از منزل نگه‌داری شود. همچنین از طریق وارد شدن به وب‌سایت، درب ورودی ساختمان باز می‌شود. به طور خودکار، از طریق ارتباط اینترنتی یا بلوتوثی قفل با تلفن، در صورت نزدیک شدن به قفل، درب باز می‌شود و هنگام ترک خانه، بسته می‌شود.

مشخصات نصب قفل هوشمند Genie

این قفل دیجیتال با صفحه نمایش LCD را می‌توان بر روی درب‌های ۵۴ میلی‌متر قدیمی نیز نصب کرد، اگر مستأجر هستید نیز می‌توانید این قفل را برداشته و در خانه بعدی نصب کنید و مطمئن باشید جای آن روی درب نخواهد ماند. روی صفحه نمایش کلید، زمان و درجه حرارت خانه نیز نمایش داده می‌شود، ضمن اینکه نصب و راه اندازی این قفل آسان است.

قفل دیجیتال هوشمند با صفحه نمایش LCD

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی