قفل دیجیتال مناسب درب اتوماتیک

اگر قصد دارید برای حفظ امنیت بیشتر از بهترین قفل دیجیتال و یا قفل هوشمند استفاده کنید باید برخی نکات را در نظر داشته باشید. در این مطلب از سایت کارن با قفل دیجیتال مناسب درب اتوماتیک به طور کامل آشنا خواهید شد. با استفاده از قفل های هوشمند بدون شک امنیت و آرامش خاصی برای شما عزیزان ایجاد می شود. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا با خصوصیات و کاربرد قفل دیجیتال برای درب اتوماتیک به طور کامل آشنا شوید. 

انتخاب بهترین قفل دیجیتال برای درب اتوماتیک 

در یک مفهوم ساده می توان بیان کرد از سازه ها و درب های اتوماتیک برای حفظ ایمنی بیشتر و بهتر استفاده می شود. اگر قصد دارید از قفل هوشمند و یا دیجیتال برای امنیت بیشتر درب منزل، محل کار و… استفاده کنید باید برای خرید قفل دیجیتال مناسب درب اتوماتیک برخی نکات را در نظر داشته باشید.

در چند سال اخیر استفاده از قفل های دیجیتال برای درب های ورودی با استقبال زیاد مردم روبرو شده است. چرا که به طور معمول از قفل های معمولی و قدیمی برای باز و بسته کردن درب ها استفاده می شد اما همانطور که می دانید استفاده از این قفل ها برخی مشکلات از جمله فراموش کردن کلید، خرابی و… را به همراه داشت.

امروزه با استفاده از قفل های دیجیتال در درب های اتوماتیک ایمنی مناسبی فراهم شده است. در این مدل از درب ها علاوه بر قفل های هوشمند می توانید از قفل برقی نیز استفاده کنید. از بهترین خصوصیات قفل های هوشمند می توان به قابلیت نصب بر روی تمامی درب ها اشاره کرد. در واقع می توان گفت این قفل ها به عنوان بهترین گزینه به جای قفل های مکانیکی و دستگیره های معمولی می باشند.

از دلایل اهمیت استفاده از قفل های دیجیتال پوشش دادن نقاط ضعف کنترلی و امنیتی دستگیره های مکانیکی می باشد. از بهترین قفل دیجیتال برای درب اتوماتیک می توان به قفل دیجیتال یال، روک، سامسونگ و… اشاره کرد. برای خرید بهترین قفل هوشمند می توانید به سایت معتبر کارن مراجعه و بهترین قفل دیجیتال را با خیالی مطمئن خریداری نمایید.

قفل هوشمند درب اتوماتیک

بهترین قفل دیجیتال برا یدرب اتوماتیک

قابلیت های فنی قفل دیجیتال درب اتوماتیک

با خصوصیات قفل دیجیتال درب اتوماتیک به طور کامل آشنا شدید. برای حفظ امنیت بیشتر بهتر است به جای قفل های مکانیکی از قفل های هوشمند و یا دیجیتال استفاده کنید. قابلیت ها و خصوصیات قفل های هوشمند بسیار متنوع می باشد. از مهم ترین دلایل استفاده از قفل دیجیتال می توان به حفظ امنیت بیشتر و جلوگیری از ورود سارقین اشاره کرد. در ادامه با قابلیت های فنی قفل دیجیتال درب اتوماتیک به طور کامل آشنا خواهید شد:

 • قابلیت نصب بر روی تمامی درب ها به شکل عمودی و افقی
 • بدنه مستحکم و مقاوم در برابر ضربه و فشار
 • امکان نصب برروی درب اتوماتیک و آهنی
 • سیستم دائم قفل دیجیتال
 • امکان هماهنگی با انواع ریموت کنترل، سنسور اثر انگشت، صفحه کلید رمزی و…
 • حفظ امنیت بیشتر برای درب های ورودی
 • سهولت در استفاده و امکان تغییر رمز

طراحی و ساخت قفل هوشمند درب اتوماتیک

همانطور که می دانید امروزه شاهد تغییر و تحول در بازار قفل هوشمند درب هستیم. این روزها قفل های هوشمند جایگزین قفل های مکانیکی و معمولی شده اند. از دلایل محبوبیت قفل های دیجیتال می توان به حفظ امنیت بیشتر درب اشاره کرد.

در واقع می توان گفت یکی از بهترین راهکارها برای امنیت، آرامش و راحتی بیشتر استفاده از قفل های الکترونیکی و یا هوشمند می باشد. طراحی و ساخت این مدل از قفل ها به گونه ای است که شما عزیزان به راحتی می توانید از قفل های هوشمند استفاده کنید.

این مدل از قفل ها در واقع امنیت ویژه ای را برای شما عزیزان فراهم می کنند. در ساخت قفل های دیجیتال از بهترین فناوری و آپشن ها استفاده شده است همین موضوع باعث محبوبیت این مدل از قفل ها در بین خریداران شده است. اگر قصد دارید از قفل دیجیتال مناسب درب اتوماتیک استفاده کنید باید برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید.

شما عزیزان می توانید بهترین و برترین قفل هوشمند با با قیمت کاملا مناسب از سایت کارن خریداری نمایید. همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با خصوصیات و عملکرد سیستم قفل اتوماتیک درب به مطالب سایت کارن مراجعه کنید. 

ساخت قفل هوشمند درب اتوماتیک

طراحی و ساخت قفل های هوشمند

نکات مهم برای خرید قفل دیجیتال درب اتوماتیک

توجه به نکات مهم در هنگام خرید قفل دیجیتال مناسب درب اتوماتیک بسیار حائز اهمیت است تا هزینه ای که بابت خرید این محصول می پردازید مقرون به صرفه و مناسب باشد. در ابتدا باید نیاز و هدف خود را از خرید قفل هوشمند مشخص کنید که نیاز شما از خرید قفل هوشمند چیست؟ و چه انتظارات و خواسته ای از این قفل بر روی درب ورودی دارید؟

توجه داشته باشید مدل های قفل هوشمند بسیار متنوع می باشد از این رو باید بر حسب نیاز خود بهترین قفل را خریداری نمایید. در ادامه با نکات طلایی برای خرید قفل دیجیتال درب اتوماتیک آشنا خواهید شد:

 • ابتدا بررسی کنید برای درب ورودی چه مدل قفل دیجیتال مناسب می باشد.
 • خصوصیات و  آپشن های قفلی که خریداری می کنید را به خوبی بررسی کنید. در واقع باید امکانات و خواسته های خود را از قفل دیجیتال مشخص کنید.
 • طول عمر قفل دیجیتال مناسب درب اتوماتیک برای نگه داشتن برق از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • بررسی داشتن قابلیت کنترل از راه دور
 • توجه داشته باشید قفلی که خریداری می کنید به سیستم اعلام هشدار مجهز باشد.
خرید قفل دیجیتال درب

نکات مهم جهت خرید قفل هوشمند درب اتوماتیک

دلیل افزایش خرید قفل هوشمند برای درب های اتوماتیک

با خصوصیات و کاربرد قفل دیجیتال مناسب درب اتوماتیک به طور کامل آشنا شدید. دلایل متعددی وجود دارد که باعث شده است بیشتر افراد به دنبال خرید قفل هوشمند برای درب های ورودی از جمله چوبی، فلزی و اتوماتیک باشند.

یکی از مهم ترین دلایل افزایش خرید و یا تقاضای قفل دیجیتال در واقع طراحی و ساخت این قفل می باشد که باعث شده است خریدار در ابتدا با خرید این محصول احساس امنیت و آرامش داشته باشد. سیستم به کار رفته در قفل های هوشمند بسیار پیشرفته و مدرن می باشد.

از قابلیت های این مدل از قفل ها می توان به آلارم هشدار، قفل کودک، قفل اتوماتیک، ضد حریق و… اشاره کرد. از مهم ترین دلایل تقاضای قفل هوشمند می توان به ضریب امنیت بالا، دارای آلارم های هشدار، امکان اتصال به آیفون تصویری، امکان کنترل رفت و آمد ها و… اشاره کرد.

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با قفل دیجیتال مناسب درب اتوماتیک به طور کامل آشنا شدید. با استفاده از قفل های هوشمند بدون شک امنیت و آرامش خاصی برای شما عزیزان ایجاد می شود. از دلایل اهمیت استفاده از قفل های دیجیتال پوشش دادن نقاط ضعف کنترلی و امنیتی دستگیره های مکانیکی می باشد.

سوالات متداول قفل دیجیتال مناسب درب اتوماتیک

 1. دلیل افزایش خرید قفل هوشمند برای درب های اتوماتیک به چه صورت است؟
  از مهم ترین دلایل تقاضای قفل هوشمند می توان به ضریب امنیت بالا، دارای آلارم های هشدار، امکان اتصال به آیفون تصویری، امکان کنترل رفت و آمد ها و… اشاره کرد.
 2. نکات طلایی برای خرید قفل دیجیتال درب اتوماتیک به چه صورت است؟
  ابتدا بررسی کنید برای درب ورودی چه مدل قفل دیجیتال مناسب می باشد. خصوصیات و آپشن های قفلی که خریداری می کنید را به خوبی بررسی کنید. در واقع باید امکانات و خواسته های خود را از قفل دیجیتال مشخص کنید. طول عمر قفل دیجیتال مناسب درب اتوماتیک برای نگه داشتن برق از اهمیت بالایی برخوردار است. توجه داشته باشید قفلی که خریداری می کنید به سیستم اعلام هشدار مجهز باشد.
 3. قابلیت های فنی قفل دیجیتال درب اتوماتیک به چه شکل یم باشد؟
  قابلیت نصب بر روی تمامی درب ها به شکل عمودی و افقی، بدنه مستحکم و مقاوم در برابر ضربه و فشار، امکان نصب بروی درب اتوماتیک و آهنی، امکان هماهنگی با انواع ریموت کنترل، سنسور اثر انگشت، صفحه کلید رمزی و…
4.5/5 - (2 امتیاز)