قفل دیجیتال مجهز به زبانه هوک

مغزی به‌کار رفته در قفل‌های دیجیتال دارای اشکال مختلف می‌باشند که مهمترین آن‌ها عبارتند از: زبانه معمولی (تک زبانه، دو زبانه و سه زبانه)، زبانه استوانه‌ای شکل فولادی و زبانه هوک که با توجه به شکل آن‌ها سطوح مختلفی از امنیت را برای کاربران فراهم می‌آورد.

اکثر این مغزی‌ها یک زبانه بوده ولی از مغزی‌های دوزبانه و سه زبانه و حتی بیشتر نیز در این نوع قفل‌ها استفاده می‌شود که باعث مصرف بیشتر باتری این محصولات شده و امکان خرابی آن نیز به مراتب بیشتر خواهد شد. همچنین در صورت پایین بودن کیفیت درب و چارچوب، احتمال باز نمودن درب با اعمال فشار یا دیلم، در قفل‌های دیجیتال با زبانه معمولی وجود دارد.

یک مدل دیگر از مغزی که جهت افزایش امنیت منازل به کار می‌رود مغزی زبانه هوک می‌باشد. وجود این زبانه در قفل دیجیتال مجهز به زبانه هوک باعث افزایش مقاومت در برابر دیلم و ضربه می‌شود. این زبانه به شکل غلاب بوده که باعت افزایش ایمنی قفل می‌گردد. به این ترتیب قفل دیجیتال مجهز به زبانه هوک به راحتی قابل سرقت نمی‌باشد. از برندهای معروف در جهان که از این نوع مغزی استفاده می‌کنند می‌توان به سامسونگ، یال و گیت من اشاره نمود.

مدل‌های پرفروش قفل مجهز به زبانه هوک

از جمله مدل‌هایی که دارای مغزی زبانه هوک می‌باشند می‌توان به GATEMAN V300, GATEMAN A330 و YALE VULCAN-F اشاره نمود که با قرار گرفتن این زبانه در رو به رویی قفل، نمی‌توان با اعمال نیروی غیر مجاز به آن دسترسی یافت.

در مدل‌های بدون دستگیره قفل دیجیتال مانند F50 GATEMAN یا D500 SAMSUNG نیز این زبانه به صورت میله‌ای می‌باشد که در داخل رو به رویی حلقه‌ای شکلی قرار می‌گیرد. در واقع این حلقه مانند زنجیری مقاوم در برابر نیروهای بیش از حد عمل می‌کند.

قفل دیجیتال مجهز به زبانه هوک

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی