آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09372276014

نصب قفل دیجیتال بر روی درب های ضدسرقت (قفل دیجیتال ضدسرقت)

قفل ضد سرقت بر روی درب های ضد سرقت (قفل دیجیتال ضد سرقت)

نصب قفل دیجیتال بر روی درب های ضدسرقت

درب ضد سرقت دارای انواع مختلف است و در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود، که شامل:  درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی است .در میان این انواع، درب ضد سرقت ترک هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت به سایرین قرار دارد. البته درب ضد سرقت ایرانی نیز از نظر ظاهر و کیفیت تا حد زیادی مشابه نمونه ترکیه ای آن است.

ولی قیمت آن نسبت به درب ضد سرقت ترک پایین تر است. نوع چینی ارزانترین آنها است. البته این به معنی بی کیفیت بودن درب ضد سرقت چینی نیست. نکته مهمی که باید در مورد درب های ضدسرقت ایرانی بدانید این است که این درب ها می توانند دقیقا مطابق خواسته شما ساخته شوند یعنی امکان سفارش این درب ها مطابق با نیاز شما وجود دارد.

نصب قفل دیجیتال ضدسرقت (قفل ضدسرقت) بر روی هر یک از درب های ذکر شده از قاعده خاص خود پیروی می کند. بر روی درب های ضدسرقت ترک و ایرانی می توان تمامی قفل های دیجیتال را نصب نمود ولی بر روی درب های ضدسرقت چینی بهتر است قفل دیجیتال ضدسرقت بدون دستگیره نصب گردد زیرا با نصب قفل دیجیتال ضدسرقت با دستگیره، سیستم مرکزی قفل ضد سرقت درب از کار می افتد و کارایی خود را بر روی درب ضد سرقت از دست خواهد داد.

البته باید توجه داشت که برای نصب قفل دیجیتال ضدسرقت، درب های ضدسرقت و چوبی باید دارای ویژگی های عمومی زیر باشد در غیر این صورت شرایط برای نصب این قفل ها مشکل و با شرایط خاص امکان پذیر خواهد بود.

 ضخامت درب حداقل باید ۳٫۵cm تا ۹cm باشد .

بائو (فاصله لبه درب تا شروع نقش و نگار) درب باید حداقل ۱۲cm باشد.

نصب قفل دیجیتال بر روی درب های ضدسرقت (قفل دیجیتال ضدسرقت)

پست های مرتبط

گذاشتن نظر