آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال شیشه سکوریت

قفل دیجیتال مخصوص شیشه سکوریت

این نوع شیشه محصولی از شیشه پنجره، رنگی، رفلکس دار، چاپ شده و یا لاکی می‌باشد. در مقایسه با شیشه خام با ضخامت‌های یکسان، شیشه سکوریت در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری دارد، به صورتی که می‌توان گفت مقاومت مکانیکی آن بیش از ۵ برابر می‌گردد. در صورت شکست این نوع شیشه به قطعات کوچک با لبه‌های صیقلی تبدیل می‌شود که قدرت برش ندارند. این امر خطر صدمه را کاهش می‌دهد. در ساختمان سازی این نوع شیشه برای سازه‌های بدون قاب مانند در ورودی و یا هر مکانی که احتمال صدمه زدن به انسان را داشته باشد قابل استفاده است.  قفل دیجیتال شیشه سکوریت از جمله محصولاتی می باشد که بر روی درب های شیشه سکوریت نصب می شود و امنیت این نوع درب ها را تامین می نماید.

قفل دیجیتال مخصوص شیشه سکوریت

 

مدل های مختلف محصولات مخصوص شیشه سکوریت شرکت کارن

شرکت کارن برای افزایش امنیت درب های شیشه سکوریت ، قفل های هوشمند مناسب با جنس آن وارد نموده است. این نوع قفل ها معمولا در اماکن اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت SAMSUNG SHS-G510

به قفل شیشه سکوریت G510 علاوه بر شناسایی یک رمز 4 الی 12 رقمی، 50 عدد کارت نیز می توان معرفی کرد. از ویژگی های منحصر به فرد این نوع قفل که اکثرا در خانه های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد، اتصال به آیفون تصویری می باشد. همچنین تا 3 عدد ریموت کنترل را می توان به آن شناسایی کرد.

قفل دیجیتال سامسونگ مدل SHS-G510 کارتی مخصوص شیشه سکوریت

قفل دیجیتال شیشه سکوریت EVERNET GLASS

این نوع قفل شیشه سکوریت قابلیت شناسایی یک رمز 3 الی 19 رقم و مگنت را دارد. همچنین توسط ریموت کنترل نیز می توان آن را از راه دور کنترل نمود.

قفل دیجیتال اورنت مدل GLASS CHOICE

قفل دیجیتال شیشه سکوریت UNITOUCH PTI301

این مدل قفل شیشه سکوریت را می توان توسط رمز، مگنت و ریموت، کنترل نمود. از ویژگی های منحصر به فرد این نوع قفل، آلارم هشدار حوادث مختلف امنیتی می باشد.

UNITOUCH مدل PTI301

گذاشتن نظر