قفل دیجیتال شیشه سکوریت

شیشه سکوریت محصولی از شیشه پنجره، رنگی، رفلکس‌دار، چاپ شده و یا لاکی می‌باشد. در مقایسه با شیشه خام با ضخامت‌های یکسان، شیشه سکوریت در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری دارد، به صورتی که می‌توان گفت مقاومت مکانیکی آن بیش از ۵ برابر می‌گردد. در صورت شکست این نوع شیشه به قطعات کوچک با لبه‌های صیقلی تبدیل می‌شود که قدرت برش ندارند. این امر خطر صدمه را کاهش می‌دهد. در ساختمان‌سازی این نوع شیشه برای سازه‌های بدون قاب مانند در ورودی و یا هر مکانی که احتمال صدمه زدن به انسان را داشته باشد قابل استفاده است.

مشکلی که اکثر درب‌های شیشه سکوریت دارند امنیت بسیار پایین آن می‌باشد. دلیل آن نیز نوع طراحی و نصب آن است و قفل‌های معمولی به هیچ عنوان امنیت آن‌ها را برآورده نمی‌سازد. همچنین دسترسی با کلید به این نوع درب‌ها مشکلات بسیاری را برای کاربران به وجود می‌آورد. قفل دیجیتال شیشه سکوریت از جمله محصولاتی می‌باشد که روی درب‌های شیشه سکوریت نصب می‌شود و با وجود ویژگی‌های امنیتی مانند آلارم هشدار، امنیت این نوع درب‌ها را تامین می‌نماید. همچنین این نوع قفل‌ها از طریق روش‌های دسترسی پیشرفته و بدون کلید مانند رمز، کارت و اثر انگشت، راحتی در رفت و آمد را برای شما فراهم می‌آورد.

قفل دیجیتال مخصوص شیشه سکوریت

 

مدل‌های مختلف محصولات مخصوص شیشه سکوریت شرکت کارن

شرکت کارن برای افزایش امنیت درب‌های شیشه سکوریت، قفل‌ هوشمند مناسب با جنس آن وارد نموده است. این نوع قفل‌ها معمولا در اماکن اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت SAMSUNG SHS-G510

به قفل شیشه سکوریت G510 علاوه بر شناسایی یک رمز 4 الی 12 رقمی، 50 عدد کارت نیز می‌توان معرفی کرد. از ویژگی‌های منحصر به‌فرد این نوع قفل که اکثرا در خانه‌های مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اتصال به آیفون تصویری می‌باشد. همچنین تا 3 عدد ریموت کنترل را می‌توان به آن شناسایی کرد.

قفل دیجیتال سامسونگ مدل SHS-G510 کارتی مخصوص شیشه سکوریت

قفل دیجیتال شیشه سکوریت EVERNET GLASS

این نوع قفل شیشه سکوریت قابلیت شناسایی یک رمز 3 الی 19 رقم و مگنت را دارد. همچنین توسط ریموت کنترل نیز می‌توان آن‌ را از راه دور کنترل نمود.

قفل دیجیتال اورنت مدل GLASS CHOICE

قفل دیجیتال شیشه سکوریت UNITOUCH PTI301

این مدل قفل شیشه سکوریت را می‌توان توسط رمز، مگنت و ریموت، کنترل نمود. از ویژگی‌های منحصر به‌فرد این نوع قفل، آلارم هشدار حوادث مختلف امنیتی می‌باشد.

UNITOUCH مدل PTI301

جهت آگاهی از اخبار جدید قفل‌های دیجیتال کارن را در اینستاگرام دنبال کنید.