قفل دیجیتال سامسونگ مجهز به پروتکل z-wave

شرکت سامسونگ در گامی دیگر و برای گسترش اهداف هوشمندسازی منازل اقدام به تولید قفل دیجیتال سامسونگ مجهز به پروتکل z-wave با قابلیت اضافه شدن به سیستم جدید هوشمندسازی منازل نموده است.

این مدل قفل دیجیتال با نام SHP-DP820 دارای دو عدد کارت KEY TAG می‌باشد که تا ۲۰ عدد کارت را می‌توان به آن شناسایی کرد. همچنین قفل SHP-DP820 دارای پروتکل Z-WAVE است که از جدیدترین سیستم‌های هوشمندسازی منازل می‌باشد.

به این مدل قفل دیجیتال سامسونگ می‌توان یک رمز بین 4 تا 12 رقم را شناسایی کرد. همچنین این نوع قفل دارای ورودی دوبل است که علاوه بر وارد نمودن رمز باید کارت را نیز به آن شناسایی نمود.

مشخصات پروتکل Z-WAVE

پروتکل z-wave یک پروتکل ارتباطی دوطرفه بی‌سیم است که با اتحاد شرکت دانمارکی Zensys و ZWave ارائه شد. این تکنولوژی برای توان‌ها و پهنای باندهای کم طراحی شده است. پروتکل Z-Wave یک شبکه با کیفیت بالا را در برابر قیمتی که معادل بخشی از قیمت تکنولوژی‌های مشابه آن می‌باشد در اختیار کاربران می‌گذارد.

این امر با تمرکز روی استفاده از پهنای باند کم و جایگزینی سخت‌افزارهای گران‌قیمت با روش‌های نرم‌افزاری، امری ابتکاری به حساب می‌آید. گفتنی است که در پروتکل Z-Wave از هیچ‌گونه سیم‌کشی برای انتقال سیگنال‌های کنترلی استفاده نشده و این امر فقط به کمک سیگنال‌های RF صورت می‌پذیرد.

مزایای اتصال قفل دیجیتال سامسونگ مجهز به پروتکل z-wave به خانه هوشمند

اضافه نمودن قفل دیجیتال به سیستم‌های هوشمندسازی باعث افزایش امنیت درب ورودی می‌گردد. همچنین با برنامه‌ریزی هوشمند قفل نسبت به سایر وسایل الکترونیکی خانه، زندگی راحت و هوشمند را تجربه خواهید نمود.

به‌عنوان مثال قفل دیجیتال را می‌توان طوری برنامه‌ریزی نمود که به محض خارج شدن از منزل و بستن درب ورودی، سیستم‌های گرمایشی و روشنایی به صورت اتوماتیک خاموش شوند. این حالت می‌تواند در صرفه‌جویی انرژی کمک بسیاری نماید. همچنین به محض ورود غیرمجاز به منزل، پیام هشدار توسط قفل به تلفن شما ارسال گردد.

قفل دیجیتال سامسونگ مجهز به پروتکل z-wave

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی