آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال سامسونگ مجهز به پروتکل z-wave

قفل دیجیتال سامسونگ مجهز به پروتکل z-wave

قفل دیجیتال سامسونگ مجهز به پروتکل z-wave

شرکت سامسونگ در گامی دیگر و برای گسترش اهداف هوشمندسازی منازل اقدام به تولید قفل دیجیتال سامسونگ مجهز به پروتکل z-wave با قابلیت اضافه شدن به سیستم جدید هوشمندسازی منازل نموده است.

این مدل قفل دیجیتال سامسونگ با نام SHP-DP820 دارای دو عدد کارت KEY TAG می‌باشد که تا ۲۰ عدد کارت را می‌توان به آن شناسایی کرد. همچنین قفل SHP-DP820 دارای پروتکل Z-WAVE می  باشد که از جدیدترین سیستم های هوشمندسازی منازل می باشد.

به این مدل قفل دیجیتال سامسونگ می توان یک رمز بین 4 تا 12 رقم را شناسایی کرد. همچنین این نوع قفل دارای ورودی دوبل می باشد که علاوه بر وارد نمودن رمز باید کارت را نیز به آن شناسایی نمود.

مشخصات پروتکل Z-WAVE

پروتکل Z-Wave یک پروتکل ارتباطی دوطرفه بی سیم است که با اتحاد شرکت دانمارکی Zensys و ZWave ارائه شد. این تکنولوژی برای توان ها و پهنای باندهای کم طراحی شده است. پروتکل Z-Wave یک شبکه با کیفیت بالا را در برابر قیمتی که معادل بخشی از قیمت تکنولوژی های مشابه آن می باشد در اختیار کاربران می‌گذارد. این امر با تمرکز برروی استفاده از پهنای باند کم و جایگزینی سخت‌افزارهای گران قیمت با روش های نرم‌افزاری، امری ابتکاری به حساب می آید. گفتنی است که در پروتکل Z-Wave از هیچگونه سیم کشی برای انتقال سیگنال های کنترلی استفاده نشده و این امر فقط به کمک سیگنال های RF صورت می پذیرد.

مزایای اتصال قفل دیجیتال به خانه هوشمند

اضافه نمودن قفل دیجیتال به سیستم های هوشمندسازی باعث افزایش امنیت درب ورودی می گردد. همچنین با برنامه ریزی هوشمند قفل نسبت به سایر وسایل الکترونیکی خانه، زندگی راحت و هوشمند را تجربه خواهید نمود.

به عنوان مثال قفل دیجیتال را می توان طوری برنامه ریزی نمود که به محض خارج شدن از منزل و بستن درب ورودی، سیستم های گرمایشی و روشنایی به صورت اتوماتیک خاموش شوند. این حالت می تواند در صرفه جویی انرژی کمک بسیاری نماید. همچنین به محض ورود غیر مجاز به منزل، پیام هشدار توسط قفل به تلفن شما ارسال گردد.

قفل دیجیتال سامسونگ مجهز به پروتکل z-wave

گذاشتن نظر