قفل دیجیتال سازگار با Apple Homekit

سیستم Apple Homekit در حال حاضر یکی از قدرتمندترین سیستم‌های کنترل هوشمند خانه می‌باشد. با استفاده از این نوع سیستم به راحتی می‌توان لوازم هوشمند خانه را توسط سیستم عامل ios و آیفون کنترل نمود. قفل‌های دیجیتال یکی از اولین محصولاتی می‌باشند که از سیستم Apple Homekit پشتیبانی می‌کنند. با استفاده از این ادغام می‌توانید از هر جای دنیا درب ورودی خانه خود را توسط آیفون کنترل نمایید.

در بسیاری از موارد لازم است از وضعیت امنیتی خانه و ورود و خروج به آن آگاهی کامل داشته باشیم. با کمک این سیستم، از هر جای دنیا می‌توانید از خانه، اعضای خانواده و یا اموال ارزشمند خود محافظت کنید. در ادامه این مقاله به معرفی بهترین مدل‌های قفل دیجیتال که قابلیت ادغام با Apple Homekit را دارند، خواهیم پرداخت.

دستگیره هوشمند August Pro

دستگیره هوشمند August Pro

شاید بهترین قفل دیجیتال در این فهرست، August Pro باشد که می‌تواند از سیستم Apple Homekit پشتیبانی نماید. نرم افزار به شما اجازه می‌دهد تا از هر جای دنیا اموری مانند کنترل ورود و خروج، باز و بسته نمودن درب و … را به راحتی مدیریت نمایید. نصب این نوع قفل بسیار ساده بوده و با سیستم‌های پیشرفته دیگری مانند آمازون-الکسا و یا دستیار گوگل نیز سازگار می‌باشد.

دستگیره امنیتی Friday

دستگیره امنیتی Friday

قفل دیجیتال Friday به صورت بی‌سیم به تلفن همراه شما متصل شده و این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که درب ورودی خانه را از هر جای دنیا با استفاده از سیستم عامل ios و آیفون خود باز و بسته نمایید. همچنین می‌توانید کلید دسترسی مجازی را با دوستان و آشنایان خود جهت جلوگیری از پشت درب ماندن آن‌ها، به اشتراک بگذارید.

دستگیره دیجیتالی Schlage

دستگیره دیجیتالی Schlage

شما با استفاده از رمز عبوری می‌توانید به این نوع قفل دسترسی پیدا کنید. برای دسترسی راحت‌تر نیز می‌توان آن ‌را با استفاده از ارتباط بلوتوثی کنترل نمود. مانند قفل Friday، می‌توانید کلید مجازی را افراد مورد اعتماد خود به اشتراک بگذارید. همچنین توسط ارتباط بی‌سیم (WiFi) می‌توانید از هر جای دنیا، قفل دیجیتال Schlage را کنترل کنید.

قفل دیجیتال Danalock V3

بهترین مدل های قفل دیجیتال سازگار با Apple Homekit

قفل دیجیتال Danalock V3 قفلی بی‌سیم است که به شما امکان کنترل دسترسی به خانه توسط آیفون را می‌دهد. با استفاده از این نوع قفل می‌توانید تعداد نامحدودی از کلیدهای دیجیتالی را برای اعضای خانواده، دوستان، مهمانان و … ایجاد نمایید. قفل Danalock V3 با استانداردهای نصب در سراسر جهان و همچنین سه نوع سیلندر رایج (سیلندرهای مدل Scandi, Euro و U.S.) سازگار می‌باشد و به همین دلیل نصب آن بسیار آسان است.

قفل دیجیتال Koogeek

بهترین مدل های قفل دیجیتال سازگار با Apple Homekit

قفل دیجیتال Koogeek یک محصول متفاوت در این فهرست می‌باشد که علاوه بر کنترل آن توسط تلفن همراه، می‌توان به آن توسط شناسایی اثر انگشت دسترسی یافت. همچنین توسط سیستم‌های هوشمندی مانند سیری می‌توان آن ‌را با استفاده از فرامین صوتی کنترل نمود. مصرف بهینه انرژی در این نوع قفل باعث کاهش هزینه‌ها در طولانی مدت می‌گردد.

قفل دیجیتال Kwikset Premis

بهترین مدل های قفل دیجیتال سازگار با Apple Homekit

قفل دیجیتال Kwikset Premis به طور کامل با سیستم Apple Homekit سازگار است و به این ترتیب دسترسی از راه دور به قفل و باز و بسته کردن درب را به کاربران ارائه می‌دهد. با ادغام این نوع قفل با سیستم سیری می‌توان به راحتی درب ورودی ساختمان را با استفاده از فرامین صوتی، باز و بسته کرد. این نوع قفل Kwikset با دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید سازگار نمی‌باشد. در صورت دسترسی نداشتن به گوشی هوشمند نیز می‌توان آن ‌را با استفاده از رمز عبور باز نمود.

قفل دیجیتال Yale Assure

بهترین مدل های قفل دیجیتال سازگار با Apple Homekit

این نوع قفل به نوبه خود با سیستم Apple Homekit سازگار نمی‌باشد بلکه با اضافه کردن ماژول iM1 می‌توان این ادغام را انجام داد. به این ترتیب می‌توانید اموری مانند باز و بسته کردن درب، به اشتراک گذاشتن کلیدهای مجازی، دریافت اعلان‌ها و موارد دیگر را توسط آیفون خود انجام دهید. همچنین با استفاده از این ماژول می‌توان قفل دیجیتال Yale Assure را با سیستم هوشمند سیری ادغام و آن‌ را با فرامین صوتی کنترل کرد. مانند سایر مدل‌های قفل یال، Yale Assure نیز دارای امینت بسیار بالایی می‌باشد.

قفل دیجیتال Lockly Secure Plus

بهترین مدل های قفل دیجیتال سازگار با Apple Homekit

قفل Lockly Secure Plus نوعی قفل بدون کلید می‌باشد که می‌توان آن را توسط اثر انگشت و رمز عبور باز کرد. همچنین این نوع قفل با سیستم Apple Homekit سازگار می‌باشد که با استفاده از ارتباط بلوتوثی می‌توان آن را کنترل نمود. قفل دیجیتال Lockly Secure Plus دارای ویژگی‌هایی مانند سیستم رمزدهی امنیتی خیالی، کد دسترسی یک‌بار مصرف برای مهمانان و یا قفل اتوماتیک می‌باشد که امنیت و راحتی را برای کاربران به دنبال خواهد داشت.

جهت آگاهی از اخبار روز دنیای قفل دیجیتال از اینستاگرام کارن دیدن فرمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی