قفل دیجیتال ROOK 668 

  • دسترسی سه گانه رمز، کارت و اثر انگشت
  • دارای تابع خیالی
  • مجهز به انواع آلارم امنیتی
  • قابل نصب روی درب شیشه‌ای
قفل روک glass 668

 

قفل دیجیتال محصولی است که بر روی انواع درب نصب می‌شود. قفل دیجیتال ROOK 668 یکی از انواع قفل دیجیتال است که مناسب درب‌های شیشه سکوریت می‌باشد. قفل ROOK 668 ظاهری زیبا و بسیار مدرن دارد و در میان قفل‌های دیجیتال شیشه سکوریت دارای قابلیت‌های بیشتر و قیمت مناسب‌تری است. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های قفل دیجیتال ROOK 668 و درب‌هایی شیشه سکوریت با ما در این مقاله همراه باشید.

دسترسی‌های قفل ROOK 668

قفل دیجیتال ROOK 668 که به قفل GLASS و یا شیشه سکوریت در بازار شناخته می‌شود امکان تعریف تعداد زیادی دسترسی را به کاربر ادمین می‌‌‌‌دهد و به همین علت برای اماکن پر رفت و آمد نیز مناسب است. نکته مهم دیگری که در باب دسترسی قفل 668 روک مطرح است فول آپشن بودن این محصول است به طوری که انواع دسترسی‌ها را از قبیل رمز، کارت و اثر انگشت را به شما می‌دهد. قفل ROOK 668 امکان تعریف 100 رمز، 100 کارت و 100 اثر انگشت را می‌دهد و همچنین یک کاربر ادمین نیز دارد.

 

 

تابع خیالی در قفل هوشمند 668 روک وجود دارد. کارکرد این تابع به صورتی است که می‌توانید تعدادی کاراکتر عددی قبل و یا بعد از رمز اصلی خود وارد نمایید تا امکان حدس رمز اصلی‌تان را به دیگران ندهید. خاصیت دسترسی دوبل امنیتی در این قفل شرط ورود با دو دسترسی هم‌زمان را برای کاربران تعریف می نماید.

دسترسی کارت قفل روک 668 کلیه کارت‌های RFID از جمله کارت‌های بزرگ (مانند کارت‌های بانکی)، KEY TAG (مانند جاسوئیچی) و کارت‌های اسمارت (کارت پشت برچسب‌دار مخصوص گوشی همراه) را پشتیبانی می‌کند.

ویژگی درب‌های شیشه سکوریت

به طور کلی شیشه سکوریت تفاوت‌های عمده‌‌ای با شیشه معمولی دارد. یکی از مهم‌ترین آن‌ها تفاوت در الگوی شکستن شیشه سکوریت است به گونه‌ای که پس از شکستن به جای تبدیل شدن به تکه‌های برنده و تیز به ذرات ریزتری که برندگی حداقلی را دارند تبدیل می‌شود. مورد بعدی مقاومت بالای شیشه سکوریت در برابر گرما و شوک حرارتی است که تقریباً سه برابر شیشه‌های معمولی می‌باشد. در کنار همه این‌ها شیشه سکوریت‌ها بدون موج هستند و در اصطلاح فلوت می‌باشند. خوب است بدانید که نحوه ساخت شیشه سکوریت و حرارت دادن و فرآیند سرد کردن سریع آن باعث به وجود آمدن خاصیت‌های مذکور شده است.

 

 

آلارم‌های امنیتی قفل هوشمند ROOK 668

یکی از مهم‌ترین آلارم‌های امنیتی قفل هوشمند ROOK 668 آلارم ضد سرقت است که در دو جا آژیر می‌کشد. یکی در زمان وارد کردن فشار به قفل دیجیتال و دیگری هنگامی که رمز اشتباه را چندین بار وارد نمایید. آلارم ضد حریق نیز در این قفل وجود دارد که توسط یک سنسور تشخیص دما، حرارت بالا را تشخیص داده و آلارم می‌دهد.

آپشن دیگری که به ضد سرقت بودن قفل 668 روک کمک می‌کند سیستم ضد شوک است به طوری که مانع از ورود برق اضافی جهت خرابی مدار قفل به وسیله سارقین می‌شود.

 

منبع تغذیه قفل ROOK 668

منبع تغذیه قفل دیجیتال 668 روک چهار باتری قلمی استاندارد AA است که برای 10 بار استفاده در روز تا یک سال دوام می‌آورد. به علاوه منبع تغذیه اضطراری پاوربانکی در این قفل وجود دارد که توسط یک کابل اندرویدی ساده با قرار دادن در جای میکرو USB روی قفل به طور موقت می‌تواند این قفل هوشمند را شارژ نماید. در واقع اگر به هر دلیلی به آلارم اتمام باتری 668 روک توجه نکنید پاوربانک شما همواره به‌عنوان یک راه حل در دسترسی به کمکتان می‌آید.

مقایسه قیمت قفل ROOK 668 با سایر برندها

قفل دیجیتال شیشه سکوریت 668 روک در مقایسه با آپشن‌هایی که نسبت به سایر قفل‌های شیشه سکوریت می‌دهد و دسترسی‌های فول آپشنی که دارد قیمت مناسب‌تری دارد. قفل شیشه سکوریت اورنت با مدل LH600 با دسترسی‌های رمز و اثر انگشت قیمت حدودی 423 دلار را دارد. در کنار این قفل G510 سامسونگ هم با دسترسی رمز و کارت 385 دلار است که در مقایسه با قیمت قفل دیجیتال ROOK 668 که 100 دلار می‌باشد. نتیجه می‌گیریم قفل شیشه سکوریت 668 روک ارزان‌ترین قفل محسوب می‌شود.