قفل دیجیتال روک p221

  • دارای دسترسی سه گانه رمز، کارت و اثر انگشت
  • مجهز به دسترسی دوبل امنیتی
  • قابلیت گزارش‌گیری (Log)
  • دارای چشمی دیجیتال 5 اینچی
  • قفلی تمام اتوماتیک
  • قابلیت اتصال به خانه هوشمند
  • مجهز به انواع آلارم هشدار
  • امکان کنترل از راه دور توسط اپلیکیشن موبایل
قفل دیجیتال p221

 

قفل دیجیتال روک p221 یکی از مدل‌های جدید الورود قفل دیجیتال در بازار است که قابلیت‌های بسیار زیادی به کاربران می‌دهد. این قفل هوشمند به دلیل دسترسی‌های بسیار زیادی که دارد تا جائی که ممکن است راحتی و امنیت شما را تأمین می‌کند. قفل دیجیتال روک p221 بر روی انواع مغزی با زبانه‌های مختلف سوار می‌شود و به علاوه روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت و فلزی قابلیت نصب دارد. قفل P221 از سری P قفل‌های روک است که دستگیره تمام اتوماتیک دارند و برای ورود پس از استفاده از انواع مختلف دسترسی دیگر نیازی به استفاده از دستگیره نخواهید داشت و درب به طور خودکار باز می‌شود. برای آشنایی کامل با سایر ویژگی‌های این قفل مقرون به صرفه و با کیفیت با ما همراه باشید.

دسترسی‌های قفل دیجیتال P221

از مزیت‌های قفل دیجیتال روک p221 دسترسی فول آپشن رمز، کارت، اثر انگشت، اپلیکیشن و کلید مکانیکی برای مواقع اضطراری است. این قفل شامل 299 دسترسی است که 9 تای آن دسترسی ادمین است و 290 دسترسی مربوط به کاربر عادی است. امکان تعریف دسترسی دوبل امنیتی برای این قفل دیجیتال وجود دارد. حسگر اثر انگشتی قفل P221 از نوع خازنی است و به سرعت به پردازش جهت باز کردن درب می‌پردازد. همچنین برای ورود ایمن رمز تابع خیالی به کمکتان می آید تا بتوانید تعدادی کاراکتر عددی قبل و یا بعد از رمز اصلی وارد نمایید تا پی بردن به رمز اصلی غیر ممکن شود.

 

ارائه گزارش‌گیری دقیق

قفل دیجیتال P221 اپلیکیشنی دارد که از طریق انواع گوشی‌های هوشمندی که در بازار ایران هستند پشتیبانی می‌شود. با اتصال این قفل به اینترنت قابلیت گزارش‌گیری یا همان log برای شما فراهم می‌گردد. گزارش‌گیری در واقع عملکردی مشابه دستگاه access control دارد و به غیر از ثبت آمار ورود و خروج به کاربر ادمین اجازه اعمال محدودیت زمانی روی دسترسی‌های کاربران ادمین را می‌دهد. همچنین قفل دیجیتال روک شما را از خرید جداگانه این دستگاه بی‌نیاز می‌کند.

قفل اتوماتیک

به نظر می‌رسد یکی از مهم‌ترین آپشن‌هایی که یک قفل دیجیتال دارد قابلیت قفل شدن اتوماتیک پس از بستن درب می‌باشد. چه چیزی مهم‌تر از یک خیال آسوده از امنیت خانه در زمان خروج است. بارها برای چک کردن قفل خانه و یا محل کارمان از مسیری که رفتیم برگشتیم و کلی زمان از دست داده‌ایم!

 

کنترل از راه دور قفل دیجیتال روک p221

باز کردن درب از راه دور در دو صورت مطرح می‌شود؛ یکی در محل نصب قفل دیجیتال که از طریق اتصال قفل به ریموت و آیفون تصویری صورت می‌گیرد. در اکثر قفل‌های دیجیتال اتصال به ریموت و آیفون تصویری به صورت آپشنال است در صورتی که در مورد قفل هوشمند P221 نیازی به ارائه هزینه مازاد به قیمت تمام شده قفل نیست و ریموت جزء وسایل جانبی محصول می‌باشد. برد ریموت تقریباً تا شعاع 20 متری محل نصب قفل است.

جای دیگری که باز کردن درب از راه دور مطرح می‌شود از جایی به غیر از محل نصب قفل می‌باشد. در واقع قفل دیجیتال P221 از طریق اتصال به اینترنت و به واسطه اپلیکیشنی که دارد امکان باز کردن درب از هر جائی که که گوشی هوشمندتان به اینترنت متصل شود را فراهم می‌کند. به علاوه قفل P221 دارای چشمی دیجیتال آنلاین است که با لمس آیکون زنگ روی قفل تصویر کسی که پشت درب است در لحظه از طریق اینترنت برای کاربر ادمین ارسال می‌شود.

این چشمی دیجیتال دارای صفحه LCD به ابعاد 5 اینچی بر روی صفحه قفل از داخل است که با زاویه دید گسترده و آپشن دید در شب، تصویر شخصی که زنگ را به صدا در آورده تا 13 ثانیه نمایان می‌کند. برای ذخیره این تصاویر علاوه بر اپلیکیشن بر روی خود قفل، کافی است از یک میکرو رم استفاده نمایید.

 

اتصال به خانه هوشمند

قفل‌های معدودی در بازار وجود دارند که به خانه هوشمند متصل می‌شوند و تمامی این قفل‌ها نیاز به قطعات اضافی برای اتصال به سیستم هوشمندسازی دارند. اما یکی از موارد استثنا در مورد قفل‌های سری P برند روک و از جمله P221 است که برای اتصال به خانه هوشمند نیازی به هزینه اضافی بر روی قیمت تمام شده قفل وجود ندارد.

آلارم‌های امنیتی قفل روک

قفل P221 آلارم‌های امنیتی مهمی از جمله ضد سرقت و ضد حریق را دارد. به علاوه زبانه هوک در این قفل از دیلم انداختن سارقین جلوگیری می‌کند. همچنین سیستم ضد شوک در قفل هوشمند P221 مانع از خرابی قفل پس از ورود برق اضافی می‌شود. آلارم ضد سرقت پس از چند بار ورود رمز اشتباه شروع به آژیر کشیدن می‌کند.