قفل دیجیتال رمزی Yale

قفل دیجیتال رمزی یال به شما این اجازه را می‌دهد تا درب ورودی و پنجره‌های خانه را با استفاده از رمز عبور باز نمایید. به این ترتیب امنیت ورودی‌های ساختمان از جمله درب و پنجره‌ها افزایش پیدا می‌کند. این نوع قفل‌ها بدون کلید بوده و به راحتی می‌توان با شناسایی یک کد شخصی منحصر به‌فرد درب یا پنجره را باز نمود.

نصب قفل دیجیتال رمزی یال مانند دستگیره‌های معمولی بدون نیاز به سیم‌کشی می‌باشد. منبع انرژی قفل رمزی یال به صورت مستقل و با دو عدد باتری CR2 3V تامین می‌گردد.

قفل دیجیتال یال مخصوص درب‌های ورودی

به این نوع قفل‌ها می‌توان 9 رمز مختلف شناسایی کرد. از دیگر مشخصات قفل دیجیتال رمزی یال مخصوص درب‌ها، قفل شدن آن به صورت خودکار می‌باشد که آن ‌را به گزینه‌ای مناسب برای مکان‌های شلوغ تبدیل کرده است. همچنین دارای چراغ نمایشگر حالت‌های مختلف قفل مانند عمر باتری می‌باشد. منحصر به فردترین ویژگی این قفل، حالت رمزدهی امنیتی می‌باشد. قفل رمزی یال دارای یک عدد رمز مادر یا رمز admin بوده که در صورت فعال کردن آن، تمام تنظیمات قفل تنها با وارد نمودن این رمز تغییر می‌کند.

افزایش امنیت ورودی های ساختمان با قفل دیجیتال رمزی یال

قفل دیجیتال یال مخصوص پنجره‌ها

همواره پنجره‌ها یکی از نقاط حساس امنیتی در ساختمان‌ها به شمار می‌رود. سارقان معمولا برای وارد شدن به ساختمان از پنجره‌ها استفاده می‌نمایند. دلیل این کار باز شدن راحت قفل‌های نگه‌دارنده پنجره‌ها در خانه است. اما قفل دیجیتال رمزی یال مخصوص پنجره‌ها با حل این مشکل و مقاومت مثال زدنی، خیال شما را کاملا از امنیت پنجره‌ها راحت می‌نماید.

افزایش امنیت ورودی های ساختمان با قفل دیجیتال رمزی یال

در صورت اعمال نیروی غیر‌مجاز به پنجره‌ها و حتی قفل، آلارم هشدار این نوع قفل رمزی به صدا در آمده و به شما و همسایگان جهت جلوگیری از حوادث امنیتی هشدار می‌دهد. به این نوع قفل‌ها می‌توان 5 عدد رمز عبور6 رقمی تعریف کرد. همچنین این محصولات امنیتی شرکت یال دارای رمز admin برای حالت‌های امنیتی می‌باشد.

امنیت قفل دیجیتال رمزی Yale

این قفل در عین سادگی، دارای امنیت بسیار بالایی است. آلارم هشدار ضد سرقت این مدل قفل‌ها خیال شما را بابت حفاظت از ورودی‌های ساختمان راحت می‌کند. همچنین آلیاژهای به‌کار رفته در قفل رمزی یال باعث شده تا مقاومت آن در مقابل نیروی بسیار زیاد دو چندان شود. همچنین قرار گرفتن قفل در حالت رمزدهی امنیتی باعث می‌شود تا دسترسی به تنظیمات آن برای سایر افراد غیر ممکن شود.

ویژگی‌های قفل دیجیتال Code Handel یال

سادگی و قیمت مناسب در کنار ویژگی‌های منحصر به‌فرد باعث شده تا کاربران بسیاری در سراسر جهان از این نوع قفل‌ها برای مدیریت و حفاظت از ورود و خروج خانه استفاده نمایند. قفل رمزی یال مانند سایر محصولات این برند دارای بالاترین استانداردهای جهانی در زمینه طراحی، مشخصات فنی و امنیتی می‌باشد.

  • بدون نیاز به کلید یا کارت جهت وارد شدن به خانه

  • نصب قفل دیجیتال رمزی بر روی مدل‌های مختلف درب و پنجره

  • بسته شدن درب به‌صورت خودکار

  • مصرف بهینه انرژی

  • طراحی امن جهت حفاظت از کودکان و یا حیوانات خانگی

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مدل‌های جدید و به روز قفل‌های دیجیتال می‌توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی