آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

افزایش امنیت ورودی های ساختمان با قفل دیجیتال رمزی یال

افزایش امنیت ورودی های ساختمان با قفل دیجیتال رمزی یال

قفل دیجیتال رمزی یال

قفل دیجیتال رمزی یال به شما این اجازه را می دهد تا درب ورودی و پنجره های خانه را با استفاده از رمز عبوری باز نمایید و به این ترتیب امنیت ورودی های ساختمان از جمله درب و پنجره ها افزایش پیدا می کند. این نوع قفل ها بدون کلید بوده و به راحتی می توان با شناسایی یک کد شخصی منحصر به فرد درب یا پنجره را باز نمود.

تصب قفل دیجیتال رمزی یال مانند دستگیره های معمولی بدون نیاز به سیم کشی می باشد. منبع انرژی قفل رمزی یال به صورت مستقل و با دو عدد باتری CR2 3V تامین می گردد.

قفل دیجیتال یال مخصوص درب های ورودی

به این نوع قفل ها می توان 9 رمز مختلف شناسایی نمود. از دیگر مشخصات قفل دیجیتال رمزی یال مخصوص درب ها، قفل شدن آن به صورت خودکار می باشد که آن را به گزینه ای مناسب برای مکان های پر رفت و آمد تبدیل نموده است. همچنین دارای چراغ نمایشگر حالت های مختلف قفل مانند عمر باتری می باشد. منحصر به فرد ترین ویژگی این قفل، حالت رمزدهی امنیتی می باشد. قفل رمزی یال دارای یک عدد رمز مادر یا رمز admin بوده که در صورت فعال نمودن آن، تمام تنظیمات قفل تنها با وارد نمودن این رمز تغییر می کند.

افزایش امنیت ورودی های ساختمان با قفل دیجیتال رمزی یال

قفل دیجیتال یال مخصوص پنجره ها

همواره پنجره ها یکی از نقاط حساس امنیتی در ساختمان ها به شمار می رود. سارقان معمولا برای وارد شدن به ساختمان از پنجره ها استفاده می نمایند. دلیل این کار باز شدن راحت قفل های نگهدارنده پنجره ها در خانه می باشد. اما قفل دیجیتال رمزی یال مخصوص پنجره ها با حل این مشکل و مقاومت مثال زدنی، خیال شما را کاملا از امنیت پنجره ها راحت می نماید.

افزایش امنیت ورودی های ساختمان با قفل دیجیتال رمزی یال

در صورت اعمال نیروی غیر مجاز به پنجره ها و حتی قفل، آلارم هشدار این نوع قفل رمزی به صدا در آمده و به شما و همسایگانتان جهت جلوگیری از حوادث امنیتی هشدار می دهد. به این نوع قفل ها می توان 5 عدد رمز عبوری 6 رقمی شناسایی نمود. همچنین این محصولات امنیتی شرکت یال دارای رمز admin برای حالت های امنیتی می باشد.

امنیت قفل دیجیتال رمزی یال

قفل دیجیتال رمزی یال در عین سادگی، دارای امنیت بسیار بالایی می باشد. آلارم هشدار ضد سرقت این نوع قفل ها خیال شما را بابت حفاظت از ورودی های ساختمان راحت می نماید. همچنین آلیاژهای به کار رفته در قفل رمزی یال باعث شده تا مقاومت آن در مقابل نیروی بسیار زیاد دو چندان شود. همچنین قرار گرفتن قفل در حالت رمزدهی امنیتی باعث می شود تا دسترسی به تنظیمات آن برای سایر افراد غیر ممکن شود.

ویژگی های قفل دیجیتال رمزی یال

سادگی و قیمت مناسب در کنار ویژگی های منحصر به فرد باعث شده تا کاربران بسیاری در سراسر جهان از این نوع قفل ها برای مدیریت و حفاظت از ورود و خروج خانه استفاده نمایند. قفل رمزی یال نیز مانند سایر محصولات این برند دارای بالاترین استانداردهای جهانی در زمینه طراحی، مشخصات فنی و امنیتی می باشد.

  • بدون نیاز به کلید یا کارت جهت وارد شدن به خانه
  • نصب قفل دیجیتال رمزی بر روی مدل های مختلف درب و پنجره
  • بسته شدن درب به صورت خودکار
  • مصرف بهینه انرژی
  • طراحی امن جهت حفاظت از کودکان و یا حیوانات خانگی

با وجود قفل دیجیتال رمزی یال خیالتان از بابت امنیت وسایل با ارزش محل کار و یا زندگی راحت می شود.

گذاشتن نظر