آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال بیومتریک

قفل دیجیتال مجهز به سیستم بیومتریک

قفل دیجیتال بیومتریک

قفل دیجیتال بیومتریک در استفاده امروزه عبارتند از به رسمیت شناختن عنبیه، تشخیص صدا، سیستم تشخیص اثر انگشت. به رسمیت شناختن عنبیه بسیار دقیق اما بسیار هزینه براست و از طرفی اسکن چشم انسان یک مسئله حساس و دشوار است.

سیستم تشخیص صدا روشی معمولی اما بسیار گران قیمت است. FRR بالا ناشی از بیماری، خشونت صدا، و یا دیگر مشکلات گلو باعث اختلال در تشخیص صدا می گردد که از نقص های این سیستم می باشد. سیستم تشخیص اثر انگشت، ورود به محیط به وسیله اسکن اثر انگشت است که به طور کلی روشی عملی، دقیق ومقرون به صرفه برای اجرا شدن می باشد.

قفل دیجیتال بیومتریک توسط اثر انگشت مزایای فوق العاده ای نسبت به قفل های دیجیتال معمولی و دیجیتال دارند از جمله امنیت، راحتی و سرعت.

در این سیستم برای شناسایی اثر انگشت باید جریان خون در دست گردش داشته باشد درغیر این صورت قفل دیجیتال بیومتریک اثرانگشت را شناسایی نمی‌کند. مطالعات اخیر در بیومتریک نشان داده است که روش بیومتریک اثرانگشت در مقایسه با روش های دیگر بیومتریک، دارای اسکنر دقیق تر و مقرون به صرفه تر است. امکان نفوذ به سیستم بیومتریک اثرانگشت تنها یک در یک میلیاردم است که این به معنای آن است که ورود افراد ناشناس به خانه یا محل کارغیر ممکن است.

قفل دیجیتال مجهز به سیستم بیومتریک

برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات قفل دیجیتال بیومتریک گروه بازرگانی کارن می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.

گذاشتن نظر