آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال بیومتریک اثرانگشتی

قفل دیجیتال مجهز به سیستم بیومتریک

قفل دیجیتال بیومتریک

قفل دیجیتال بیومتریک در استفاده امروزه عبارتند از به رسمیت شناختن عنبیه و تشخیص چهره، تشخیص صدا، سیستم تشخیص اثرانگشت. به رسمیت شناختن عنبیه و تشخیص چهره، بسیار دقیق اما بسیار هزینه بر است و از طرفی اسکن چشم انسان یک مسئله حساس و دشوار است.

سیستم تشخیص صدا روشی معمولی اما بسیار گران قیمت است. FRR بالا ناشی از بیماری، خشونت صدا، و یا دیگر مشکلات گلو باعث اختلال در تشخیص صدا می گردد که از نقص های این سیستم می باشد. سیستم تشخیص اثرانگشت، ورود به محیط به وسیله اسکن اثرانگشت است که به طور کلی روشی عملی، دقیق و مقرون به صرفه برای اجرا شدن می باشد. به همین دلیل در بسیاری از شرکت ها و اماکن مسکونی برای کنترل دسترسی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های قفل دیجیتال بیومتریک اثرانگشتی

در این سیستم برای شناسایی اثرانگشت باید جریان خون در دست گردش داشته باشد در غیر این صورت قفل دیجیتال، اثرانگشت را شناسایی نمی‌کند. مطالعات اخیر در بیومتریک نشان داده است که روش بیومتریک اثرانگشتی در مقایسه با روش های دیگر بیومتریک، دارای اسکنر دقیق تر و مقرون به صرفه تر است. امکان نفوذ به سیستم بیومتریک اثرانگشتی تنها یک در یک میلیاردم است که این به معنای آن است که ورود افراد ناشناس به خانه یا محل کارغیر ممکن است.

قفل دیجیتال مجهز به سیستم بیومتریک

مزایای استفاده از قفل اثرانگشتی نسبت به سایر قفل ها

قفل دیجیتال بیومتریک از نوع اثرانگشتی مزایای فوق العاده ای نسبت به سایر مدل های قفل دیجیتال دارد از جمله امنیت، راحتی و سرعت.

  • عدم نیاز به حمل کارت یا کلید
  • از بین رفتن نگرانی بابت فراموش نمودن رمز عبوری
  • امنیت بسیار بالا قفل دیجیتال بیومتریک در شناسایی هویت شخص و غیر قابل هک بودن آن
  • راحتی و دسترسی سریع و بدون وقفه به درب ورودی ساختمان

قفل بیومتریک اثرانگشتی ، امن ترین و راحت ترین روش دسترسی را برای کاربران فراهم می آورد. به ویژه افرادی مانند کودکان و سالمندان که به خاطر سپردن رمز یا حمل کارت و کلید، امری دشوار  برای آن ها به حساب می آید.

گذاشتن نظر