آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید

قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید

قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید

برگشتن از فروشگاه و دستانی پر از میوه و خوار و بار و حالا بگرد پیدا کن کلید درب خانه را. البته گزینه دیگری نیز وجود دارد؛ زنگ خانه را با بینی خود بفشارید ( البته اگر خوش شانس باشید و اهل منزل تشریف داشته باشند ). برای این مشکلات هم فکری شده است. با استفاده از یک گوشی موبایل بلوتوث دار و سیستم قفل دیجیتال بلوتوثی نیازی به کلید نیست. فقط کافیست قفل درب را روی گوشی خود تنظیم کنید و به محض نزدیک شدن در محدوده فرکانسی مورد نظر جهت اتصال بلوتوثی، قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید فعال شده و درب را باز می کند.

قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید

حال اگر گوشی خود را گم کنیم چه اتفاقی خواهد افتاد؟ کافیست یک گوشی دیگر را با بلوتوث آن هماهنگ کنید. از آنجا که می توان برای برقراری ارتباط بلوتوثی، رمز در نظر گرفت پس احتمال دزدی تقریبا به صفر می رسد.

برای اطلاعات بیشتر در البته برای اجرای کامل این پروسه نیاز به یک اپلیکیشن می باشد که در گوشی شما نصب می شود. قیمت این سیستم که Phantom Smart Home’s Keyless Home Entry system نام دارد ۲۵۰ دلار است که قضاوت را به خودتان واگذار می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات قفل دیجیتال بلوتوثی گروه بازرگانی کارن می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.

منبع : elmefarda

گذاشتن نظر