آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید

قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید

قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید

برگشتن از فروشگاه و دستانی پر از میوه و خوار و بار و حالا بگرد پیدا کن کلید درب خانه را. البته گزینه دیگری نیز وجود دارد؛ زنگ خانه را با بینی خود بفشارید ( البته اگر خوش شانس باشید و اهل منزل تشریف داشته باشند ). برای این مشکلات هم فکری شده است. با استفاده از یک گوشی موبایل بلوتوث دار و سیستم قفل دیجیتال بلوتوثی نیازی به کلید نیست. فقط کافیست قفل درب را روی گوشی خود تنظیم کنید و به محض نزدیک شدن در محدوده فرکانسی مورد نظر جهت اتصال بلوتوثی، قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید فعال شده و درب را باز می کند.

قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید

حال اگر گوشی خود را گم کنیم چه اتفاقی خواهد افتاد؟ کافیست یک گوشی دیگر را با بلوتوث آن هماهنگ کنید. از آنجا که می توان برای برقراری ارتباط بلوتوثی، رمز در نظر گرفت پس احتمال دزدی تقریبا به صفر می رسد. همچنین با استفاده از روش های دیگر دسترسی مانند رمز، کارت یا اثر انگشت نیز می توان به قفل دسترسی پیدا کرد.

برای بستن این نوع قفل ها نیز کار ساده ای در پیش دارید. به محض بسته شدن درب، قفل دیجیتال بلوتوثی به صورت اتوماتیک قفل می شود. به همین راحتی می توان در هر حالتی درب ورودی ساختمان را باز و بسته نمود. بدون آنکه آن را لمس نماییم.

مزایای قفل بلوتوثی

اصلی ترین مزیت استفاده از قفل دیجیتال بلوتوثی دسترسی بدون کلید به درب ورودی و از بین رفتن دردسرهای حمل دسته کلیدهای حجیم می باشد. همچنین با استفاده از تلفن همراه می توان ورود و خروج افراد مختلف را ثبت و کنترل نمود. به اشتراک گذاری کلیدهای مجازی با افراد پشت درب نیز از دیگر مزایای این نوع قفل ها می باشد.

از برندهایی که مجهز به ارتباط بلوتوثی می باشد می توان به یال، گیت من، سامسونگ، August و Schlage اشاره نمود. شما عزیزان می توانید برای آشنایی بیشتر با این محصولات، هر زمان از شب و روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گذاشتن نظر