قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید

برگشتن از فروشگاه و دستانی پر از میوه و خوار و بار و حالا بگرد پیدا کن کلید درب خانه را. البته گزینه دیگری نیز وجود دارد، زنگ خانه را با بینی خود بفشارید (البته اگر خوش شانس باشید و اهل منزل تشریف داشته باشند). برای این مشکلات هم فکری شده است. با استفاده از یک گوشی موبایل بلوتوث‌دار و سیستم قفل دیجیتال بلوتوثی نیازی به کلید نیست. فقط کافیست قفل درب را روی گوشی خود تنظیم کنید و به محض نزدیک شدن در محدوده فرکانسی مورد نظر جهت اتصال بلوتوثی، قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید فعال شده و درب را باز می‌کند.

قفل دیجیتال بلوتوثی بدون کلید

حال اگر گوشی خود را گم کنیم چه اتفاقی خواهد افتاد؟ کافیست یک گوشی دیگر را با بلوتوث آن هماهنگ کنید. از آن‌جا که می‌توان برای برقراری ارتباط بلوتوثی، رمز در نظر گرفت پس احتمال دزدی تقریبا به صفر می‌رسد. همچنین با استفاده از روش‌های دیگر دسترسی مانند رمز، کارت یا اثر انگشت نیز می‌توان به قفل دسترسی پیدا کرد.

برای بستن این نوع قفل‌ها نیز کار ساده‌ای در پیش دارید. به محض بسته شدن درب، قفل دیجیتال بلوتوثی به صورت اتوماتیک قفل می‌شود. به همین راحتی می‌توان در هر حالتی درب ورودی ساختمان را باز و بسته نمود. بدون آن‌که آن‌‌را لمس نماییم.

مزایای قفل بلوتوثی

اصلی‌ترین مزیت استفاده از قفل دیجیتال بلوتوثی دسترسی بدون کلید به درب ورودی و از بین رفتن دردسرهای حمل دسته کلیدهای حجیم می‌باشد. همچنین با استفاده از تلفن همراه می‌توان ورود و خروج افراد مختلف را ثبت و کنترل نمود. به اشتراک گذاری کلیدهای مجازی با افراد پشت درب نیز از دیگر مزایای این نوع قفل‌ها می‌باشد. از برندهایی که مجهز به ارتباط بلوتوثی می‌باشد می‌توان به یال، گیت من، سامسونگ، August و Schlage اشاره نمود.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی