قفل دیجیتالی درب ضد سرقت

قفل دیجیتالی ضد سرقت از مجموعه قفل های دیجیتالی است که قابلیت نصب روی درب ضد سرقت را دارند. به طور کلی این قفل ها روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت و فلزی نصب می شوند. در صورتی که بخواهید دستگیره را روی درب خاصی به لحاظ جنس و ابعاد نصب کنید قضیه فرق می کند. در موارد خاص مدل های خاص قفل دیجیتالی به شما پیشنهاد می شوند. به طور مثال برای درب های شیشه سکوریت قفل های G510 سامسونگ، 668 روک و LH600 اورنت را داریم.

به طور مشابه برای درب های UPVC و دارای بائوی کم قفل H100 روک در بازار عرضه شده است. بائو همان فاصله چارچوب درب تا شروع نقش و نگار آن می باشد. در این مقاله قصد داریم به توضیح قیمت قفل هوشمند به لحاظ المان های تأثیرگذار بپردازیم و چند نمونه از قیمت قفل دیجیتال را ارائه دهیم. همچنین انواع تقسیم بندی های موجود در بازار این محصول امنیتی را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

قفل دیجیتال روک

انواع قفل دیجیتال

قفل هوشمند بر اساس آیتم های مختلفی تقسیم بندی می شوند که یکی از این موارد دسترسی است. به طور کلی به قفل هایی که دارای دسترسی های رمز، کارت و اثر انگشت هستند فول آپشن گویند. همینطور به قفل هایی که دارای دسترسی های کارت و رمز می باشند قفل کارتی می گویند. به طور مشابه قفل هایی با دسترسی های رمز و اثر انگشت در بازار به قفل اثر انگشتی شناخته می شوند. در کنار دسترسی قفل دیجیتالی بر اساس نوع دربی که روی آن نصب می شود نیز نامگذاری می شوند. به طور مثال قفل دیجیتال درب ضد سرقت و یا قفل دیجیتال شیشه سکوریت.

نوع دستگیره استفاده شده در قفل های دیجیتال نیز تقسیم بندی جدیدی برای این محصولات بوجود می آورد. این دستگیره ها شامل اهرمی، پول و پوش و تمام اتوماتیک هستند. البته به قفل هایی که بدون دستگیره هستند نیز شب بند دیجیتال گویند که یا به صورت مجزا و یا در کنار انواع دستگیره ها استفاده می شوند. از اینرو قفل دیجیتالی دستگیره اهرمی، قفل دیجیتالی تمام اتوماتیک و قفل پول و پوش در بازار داریم. در زمان خرید دستگیره های هوشمند اهرمی راست و چپ بازشو بودن درب مهم است. زیرا بر اساس آن دستگیره راست و چپ گرد نیاز دارید. در مورد دستگیره های پول و پوش برای درب های داخل بازشو فشاری کششی و بیرون بازشو بالعکس را می بایست تهیه کنید.

قفل سامسونگ

قیمت قفل دیجیتالی ضد سرقت

قیمت قفل های هوشمند بر اساس المان های متعددی تعیین می شوند که تعداد و تنوع دسترسی ها از جمله آن است. به همین دلیل قفل فول آپشن معمولاً گران تر از قفل های کارتی و اثر انگشتی می باشد. دستگیره تمام اتوماتیک نیز به دلیل نوع تکنولوژی استفاده شده از نوع اهرمی و پول و پوش قیمت بیشتری دارد. در کنار این موارد نوع و نحوه ارائه قابلیت های یک قفل دیجیتالی روی قیمت آن مؤثر است. همچنین نحوه واردات این کالای امنیتی قیمت را تحت تأثیر قرار می دهد چرا که در صورت قاچاق بودن قفل ارزان تر است. زیرا فروشنده عوارض گمرکی پرداخت نمی کند اما خدمات پس از فروش نیز نمی تواند روی قفل هوشمند ارائه دهد.

قیمت قفل دیجیتال سامسونگ

بر اساس المان های گفته شده تعیین قیمت قفل دیجیتال در اینجا مدل های از قفل سامسونگ را ارائه می کنیم. قفل هوشمند DR719 سامسونگ دارای دستگیره تمام اتوماتیک و دسترسی های فول آپشن است. دستگیره های تمام اتوماتیک راحت ترین نوع استفاده را دارند و برای باز کردن درب نیازی به استفاده از دستگیره را ندارید. این قفل دارای مغزی هوشمند است و قفل اتوماتیک دارد. امکان اتصال به خانه هوشمند و ریموت و آیفون برای باز کردن درب از راه دور در محل نصب قفل وجود دارد. قیمت حدودی قفل دیجیتالی DR719 سامسونگ [real_fake_price_shortcode label=”765t”] دلار می باشد.

قفل سامسونگ

قفل های پول و پوش سامسونگ شامل DP728 و DP609 دارای دسترسی های فول آپشن هستند. این قفل امکان اتصال به ریموت و خانه هوشمند را دارند اما قفل دیجیتالی سامسونگ امکان گزارشگیری را ندارد. گزارشگیری به گرفتن خروجی از آمار ترددها و اعمال محدودیت زمانی روی دسترسی کاربران عادی گویند. بعلاوه اپلیکیشن قفل دیجیتال سامسونگ تنها روی برخی از گوشی های هوشمند فعال می باشد. قیمت حدودی این دو قفل تقریباً [real_fake_price_shortcode label=”615t”] دلار است. قیمت قفل 6020 سامسونگ با دستگیره اهرمی و دسترسی کارتی تقریباً [real_fake_price_shortcode label=”480t”] دلار می باشد. شما می توانید با در نظر گرفتن المان های تعیین کننده قیمت به راحتی این تفاوت های قیمتی را توجیه کنید.

قفل هوشمند اقتصادی

برند تازه وارد روک در قفل دیجیتالی دارای قفل های اقتصادی و دارای قابلیت های بسیار کاربردی است. این برند دو گروه قفل های سری P و H دارد که در اینجا به توضیح آن ها می پردازیم. قفل های سری P برند روک دارای دستگیره تمام اتوماتیک و دسترسی های فول آپشن است که به اینترنت متصل می شوند. شما می توانید از طریق اپلیکیشن فعال این دستگیره دیجیتالی درب را از راه دور از هر جا که باشید باز کنید. قفل های این مجموعه دارای چشمی دیجیتال آنلاین است که می توانید هویت فرد را شناسایی کنید. ریموت در این قفل ها جزء وسایل جانبی قفل هوشمند است و نیازی به هزینه کرد مجزا ندارید.

قفل-دیجیتال-

 

قفل های سری H روک دارای دستگیره اهرمی با دسترسی های فول اپشن است. این قفل امکان تعریف تا 299 دسترسی را به کاربر می دهد. 290 دسترسی کاربر عادی و 9 تای آن کاربر ادمین است. این قفل دارای آپشن امنیتی قفل کودک است. شما با یکبار فعال کردن این آپشن از خروج کودک خود از منزل ممانعت می کنید تا از خطرات احتمالی جلوگیری نمایید. قفل های سری H روک ارزان ترین قفل دیجیتال موجود در بازار است که ضد سرقت است و کلیه استانداردهای امنیتی را پاس می کند. دستگیره های اهرمی روک با سوار شدن بر روی مغزی ضد دیلم هوک امنیت را برای کاربر دوچندان می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل های دیجیتال روک با ما تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی