قفل امنیتی Lockitron Bolt

به طور کلی قفل امنیتی Lockitron Bolt از نظر ارتباط با فناوری‌های کنترل از راه دور به دو نوع رایج تقسیم‌بندی می‌شوند. دسته‌ای که از طریق اینترنت و وای فای و دسته دیگر که از طریق بلوتوث با فناوری‌های هوشمند مانند تلفن همراه ارتباط برقرار می‌کنند. قفل‌های هوشمندی که به فناوری‌های اینترنتی و وای فای متصل می‌شوند را می‌توان از هر جای دنیا کنترل نمود اما در صورت نبود اینترنت، مشکلاتی در کنترل درب ورودی به وجود می‌آید.

قفل‌ دیجیتال بلوتوثی امنیت بالاتر و فاصله تاثیر محدودی دارند. همچنین فرایند بازکردن قفل نیز طولانی‌تر می‌شود. در حال حاضر برندهایی مانند: یال، سامسونگ، Kwikset، schlage و … از این روش‌های دسترسی پیشرفته برای کنترل درب ورودی استفاده می‌کنند. در ادامه به یکی از قفل‌هایی که با استفاده از فناوری‌های بلوتوثی و اینترنتی قابل کنترل می‌باشد، اشاره خواهیم نمود.

قفل امنیتی Lockitron Bolt

Lockitron Bolt قفل‌های هوشمند نسبتا گران قیمت می‌باشند که در صورت نزدیک شدن به آن به صورت هوشمند و اتوماتیک، درب برای شما باز می‌گردد. این حالت به دلیل برقراری ارتباط میان قفل و تلفن همراه از طریق فناوری بلوتوث رخ می‌دهد. همچنین پس از بسته شدن درب نیز، پس از چند ثانیه قفل به‌صورت اتوماتیک عمل می‌کند و درب ورودی قفل می‌گردد. با استفاده از WiFi و نرم افزار هوشمند نیز می‌توان از راه دور تمام امور مربوط به درب را مدیریت کرد.

قفل امنیتی هوشمند

ویژگی‌های قفل Lockitron Bolt

  • قابلیت ادغام با آمازون-الکسا و کنترل صوتی قفل امنیتی هوشمند Lockitron Bolt
  • به اشتراک گذاشتن کلیدهای مجازی با سایر افراد
  • مصرف بهینه انرژی و عمر طولانی باتری‌ها
  • نصب و راه اندازی بسیار آسان
  • اتصال این قفل هوشمند به سیستم‌های هوشمند و اتوماسیون خانگی
  • ارسال پیام هشدار به تلفن همراه در صورت باز شدن درب ورودی

برای افرادی که به دنبال یک قفل کارآمد و مقرون به صرفه می‌باشند،  این قفل امنیتی هوشمند یک گزینه بسیار مناسب به حساب می‌آید. این نوع قفل با وجود نداشتن برخی از ویژگی‌های مورد نیاز و اولیه، همچنان به‌عنوان یکی از کاربردی‌ترین قفل‌های موجود در بازار به شمار می‌رود.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی