آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل امنیتی هوشمند

قفل امنیتی هوشمند

قفل امنیتی هوشمند

به طور کلی قفل امنیتی هوشمند از نظر ارتباط با فناوری های کنترل از راه دور به دو نوع رایج تقسیم بندی می شوند. دسته ای که از طریق اینترنت و وای فای و دسته دیگر که از طریق بلوتوث با فناوری های هوشمند مانند تلفن همراه ارتباط برقرار می کنند. قفل های هوشمندی که به فناوری های اینترنتی و وای فای متصل می شوند را می توان از هر جای دنیا کنترل نمود اما در صورت نبود اینترنت، مشکلاتی در کنترل درب ورودی به وجود می آید.

قفل های بلوتوثی امنیت بالاتر و فاصله تاثیر محدودی دارند. همچنین فرایند باز کردن قفل نیز طولانی تر می شود. در حال حاضر برندهایی مانند یال، سامسونگ، Kwikset، schlage و … از این روش های دسترسی پیشرفته برای کنترل درب ورودی استفاده می کنند. در ادامه به یکی از قفل هایی که با استفاده از فناوری های بلوتوثی و اینترنتی قابل کنترل می باشد، اشاره خواهیم نمود.

قفل امنیتی هوشمند Lockitron Bolt

Lockitron Bolt  قفل های هوشمند نسبتا گران قیمت می باشند که در صورت نزدیک شدن به آن به صورت هوشمند و اتوماتیک، درب برای شما باز می گردد. این حالت به دلیل برقراری ارتباط میان قفل و تلفن همراه از طریق فناوری بلوتوث رخ می دهد. همچنین پس از بسته شدن درب نیز، پس از چند ثانیه قفل به صورت اتوماتیک عمل می کند و درب ورودی قفل می گردد. با استفاده از WiFi و نرم افزار هوشمند نیز می توان از راه دور تمام امور مربوط به درب را مدیریت کرد.

قفل امنیتی هوشمند

ویژگی های قفل Lockitron Bolt

  • قابلیت ادغام با آمازون-الکسا و کنترل صوتی قفل امنیتی هوشمند Lockitron Bolt
  • به اشتراک گذاشتن کلیدهای مجازی با سایر افراد
  • مصرف بهینه انرژی و عمر طولانی باتری ها
  • نصب و راه اندازی بسیار آسان
  • اتصال قفل امنیتی هوشمند Lockitron Bolt به سیستم های هوشمند و اتوماسیون خانگی
  • ارسال پیام هشدار به تلفن همراه در صورت باز شدن درب ورودی

برای افرادی که به دنبال یک قفل کارآمد و مقرون به صرفه می باشند،  قفل امنیتی هوشمند Lockitron Bolt یک گزینه بسیار مناسب به حساب می آید. این نوع قفل با وجود نداشتن برخی از ویژگی های مورد نیاز و اولیه، همچنان به عنوان یکی از کاربردی ترین قفل های موجود در بازار به شمار می رود.

گذاشتن نظر