این روزها قفل‌های متعددی و با آپشن‌های متنوعی روانه بازار می‌شوند. این روند نشان می‌دهد که به زودی شاهد اشغال بازار توسط این مدل قفل‌ها خواهیم بود. زیرا ویژگی‌های فنی و امنیت بی‌نظیری در این قفل‌ها تعبیه شده است که امنیت و آرامش صدردصدی برای جامعه فراهم کرده‌اند. خرید و نصب آن برای هر قشری با هر درآمدی امکان پذیر است. قابلیت نصب بر روی درب چوبی، فلزی، ضد سرقت و سکوریت را دارند. روش دسترسی آسان و سریع با امنیت بسیار بالایی به مشتریان هدیه داده‌اند. برای مکان‌های مسکونی، تجاری و اداری بسیار مناسب می‌باشند. به همین دلیل موشکافی این قفل الکترونیکی لازم است.

قفل الکترونیکی چیست؟

نوعی قفل دیجیتالی است که بدون کلید و توسط رمز، کارت اثر انگشت قابلیت کنترل را دارد. این نوع قفل‌ها به دلیل بدنه بسیار قوی (فولادی، آلومینیوم و …) در مقابل هر گونه فشار، ضربه و آتش‌سوزی تقریباً آسیب‌ناپذیر هستند. یکی از امن‌ترین و مدرن‌ترین قفل‌های موجود در بازار جهانی به شمار می‌روند. مهم‌تر این که بر روی همه درب‌ها از جمله فلزی، چوبی، ضد سرقت و شیشه‌ای قابلیت نصب را دارند. البته نصب آن را حتماً به متخصصان شرکت ارائه دهنده قفل الکترونیکی بسپارید.

علاوه بر موارد اشاره شده دارای مزیت‌های دیگری مانند قفل کودک، قفل اتوماتیک، حریم شخصی، ورودی دوبل، کد تصادفی، سنسور آی‌آر، آلارم هشدار، ضد هک، ضد حریق، رمزیکبار مصرف و تغذیه اضطراری می‌باشند. همچنین قابلیت اتصال به سیستم هوشمند سازی داخلی (وای‌فای و بلوتوث) را دارند.

قفل الکترونیکی دربدر مجموع قفل الکترونیکی، قفلی فوق امنیتی با سیستم‌های پیشرفته‌ای است که فقط برای تضمین امنیت، آرامش و راحتی مشتریان عزیز تولید و عرضه شده است.

مزایای نصب قفل الکترونیکی

تجربه، استقبال، خدمات و … نشان می‌دهد که قفل الکترونیکی مزیت‌های بی‌نظیری را برای جامعه فراهم کرده است. مهم‌ترین و قوی‌ترین آن‌ها به شرح ذیل می‌باشند:

دسترسی آسان و سریع:

توسط رمز، کارت و اثرانگشت که علاوه بر آرامش، امنیت جانی و مالی مشتریان را دو چندان می‌کند.

قفل دوبل:

هم‌زمان به (کارت – رمز)، (کارت – اثر انگشت) و (رمز – اثرانگشت) نیاز می‌باشد. البته می‌توانید آن را غیرفعال کنید.

کد تصادفی:

برای جلوگیری از افشای رمز، با فعال‌سازی آن امنیت رمز شما تضمین می‌شود.

     کد تصادفی    

شب بند:

با فعال‌سازی آن اجازه ورود از همه افراد حتی دارنده «کارت، رمز و اثر انگشت» را خواهید گرفت.

آلارم هشدار:

برای جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز و ضربه زدن به قفل تعبیه شده است. تقریباً به مدت یک دقیقه فعال می‌شود.

ضد حریق:

در صورت آتش‌سوزی علاوه بر فعال شدن آژیر این سیستم، قفل به‌طور خودکار باز می‌شود. لازم به ذکر است که این قفل تا دمای 75 درجه هیچ آسیبی نخواهد دید.

قفل کودک:

یکی دیگر از مزیت‌های عالی قفل دیجیتال یا الکترونیکی «قفل کودک» است. این سیستم به «کودکان» امکان خروج را نخواهد داد.

رمز میهمان:

امکان دیگری را که این قفل در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد، صدور قفل رمز میهمان، سرایه دار، نگهبان و … است که به شما امکان می‌دهد برای ساعت مشخص به آن‌ها اجازه ورود بدهید.

کنترل از راه:

با نصب این قفل می‌توان آن را سیستم ریموت کنترل، بلوتوث و وای‌فای مجهز کرد.

رمز ادمین:

تنها کسی می‌تواند رمزی را صادر و یا تغییر دهد که «رمز ادمین یا رمز مادر» را داشته باشد.

لازم به ذکر است که ویژگی‌های اشاره شده فقط بخشی از مزیت‌های «قفل الکترونیکی» به حساب می‌آیند نه تمام ویژگی‌های آن.

قفل الکترونیکی سامسونگ

یکی از بزرگ‌ترین و پرفروش‌ترین «قفل‌های الکترونیکی» در جهان به شمار می‌رود. این برند «کره‌ای» اعتبار و اعتماد خاصی در سراسر جهان کسب کرده است. در کشور ما هم نسبت به دیگر برندها پرفروش‌تر می‌باشد. البته زیبایی و ویژگی‌های فنی و امنیتی آن زمینه‌ساز ترقی و محبوبیت آن‌ها در جهان شده است.

از ویژگی‌های بارز این قفل سامسونگ می‌توان به کد تصادفی، رمز یکبار مصرف، سیستم ضد هک، ضد حریق، ضد سرقت، سنسور آی‌آر، ورودی دوبل، قفل کودک، رمز مادر، قفل اتوماتیک اشاره کرد. همچنین دارای قابلیت اتصال به سیستم وای فای، بلوتوث و ریموت کنترل را دارد.

قفل الکترونیکی سامسونگ

قفل هوشمند یال

در سه کشور اروپا (سوئد، ایتالیا و اسپانیا) و دو کشور آسیا (کره جنوبی و چین) فعالیت تولیدی دارد. بی‌شک یکی از برترین برند «قفل الکترونیکی» در جهان محسوب می‌شود. مزیت‌های متنوعی به مشتریان عزیز هدیه داده است. از مهم‌ترین و بارزترین آن‌ها می‌توان به به تابع خیالی، ورودی دوبل، کنترل از راه دور، ضد حریق، ضد هک، آلارم هشدار، حریم شخصی، رمز ادمین، قفل کودک، ثبت و کنترل ورود و خروج، رمز یک‌بار مصرف، اتصال به آیفون و بلوتوث اشاره کرد.

قفل یال

قفل الکترونیکی گیت من

یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین برند در زمینه «قفل الکترونیکی» است. از ویژگی‌های بارز این قفل کره‌ای، می‌توان به ضد هک، ضد حریق، ضد سرقت، قفل دوبل، وای فای، کنترل از راه دور، قفل کودک، رمز مادر، قفل اتوماتیک، رمز یک‌بارمصرف و… اشاره کرد.

قفل الکترونیکی گیت من

قیمت قفل‌ها

مزیت‌های اشاره شده در ابتدای مقاله مهم‌ترین مؤلفه‌های تأثیرگذار بر قیمت این نوع قفل‌های الکترونیکی می‌باشند. بنابراین قیمت این قفل‌ها بر اساس روش‌های دسترسی، ویژگی‌های فنی – امنیتی، برند و کشور تولیدکننده آن متفاوت می‌باشد و شما مشتریان عزیز می‌توانید متناسب با نیازهای خود، محصولاتی به‌صرفه را انتخاب کنید. اما هرگز فراموش نکنید اندکی سرمایه‌گذاری بیشتر، امکانات، ویژگی‌های فنی – امنیتی قفل هوشمند را به همان میزان افزایش می‌دهد. در مجموع قیمت سه برند سامسونگ، گیت من و یال به ترتیب ذیل می‌باشند:

  • قیمت قفل بدون دستگیره ساموسنگ از 350، قفل دستگیره‌دار از 400 و قفل الکترونیکی پول – پوش از حدود 66 دلار شروع می‌شوند.
  • قیمت قفل گیت من از 200 دلار شروع می‌شود. لازم به ذکر است که قفل‌های اثر انگشتی آن عموماً از مدل‌های کارتی گران‌تر می‌باشند.
  • قیمت قفل یال در برخی مدل‌ها از 500 و در برخی دگیر از 200 دلار شروع می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و ویژگی هر یک از محصولات ما، با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از اخبار روز قفل های دیجیتالی پیج اینستاگرام کارن را دنبال نمایید.