آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل الکترونیکی کارتی

قفل الکترونیکی کارتی

گاهی اوقات گم شدن کلیدها یا فراموش کردن آن ها دردسرهای بسیاری را برای ما ایجاد می کند. اما به کمک قفل الکترونیکی کارتی این مشکل برای همیشه از بین خواهد رفت. در این نوع قفل ها با استفاده از روش هایی مانند رمز عبوری یا کارت، می توان درب ورودی ساختمان را باز نمود. به برخی نیز علاوه بر کارت و رمز، توسط اثر انگشت می توان دسترسی یافت که بهترین نوع قفل به شمار می رود. البته نباید فراموش کرد که برخی از این نوع قفل ها دارای کلیدهای اضطراری نیز می باشند که در صورت از کار افتادن ورودی رمز و کارت یا اثر انگشت، مورد استفاده قرار می گیرند.

به قفل الکترونیکی کارتی می توان انواع مختلف کارت های RFID شامل KEY TAG، SMART CARD، کارت های بزرگ RF و کارت های مترو را شناسایی نمود. در حالت عادی دو عدد کارت KEY TAG در این نوع قفل ها وجود دارد که با توجه به مدل و برند قفل، تعداد قابل شناسایی آن ها متفاوت است. به عنوان مثال محصولات برند سامسونگ قابلیت شناسایی 20 عدد کارت و این تعداد در برند یال حداکثر 30 عدد کارت می باشد.

باز کردن درب توسط کارت های اعتباری

مزایای قفل الکترونیکی کارتی

قفل الکترونیکی کارتی دارای مزایای زیر می باشد:

  • از کار انداختن کارت های گم شده به راحتی و در عرض چند ثانیه
  • با وجود این محصول شرکت کارن دیگر نیازی به حمل پردردسر کلید ها ندارید. کـلید شما کارت شماست (راحتی در حمل و نقل و اطمینان از گم نشدن آن).
  • کلیدهای لمسی و کارت هـای این قفـل هـا بسیار سبک و کـوچک هستند و حمل آنها مانند دسته کلیدهای حجیم و سنگیـن قبـل سخت نیست.
  • شما می توانید از کارت متروی خود نیز برای این مدل قفل کارتی -به  عنوان کارت ورود به منزل یا دفتر خود- استفاده نمایید.
  • از یک کارت برای کنترل چند قفل و درب ورودی می توان استفاده نمود.

مدل های پرفروش کارتی شرکت کارن

در حال حاضر شرکت کارن به عنوان بزرگترین وارد کننده قفل های دیجیتال در ایران، بهترین و پرفروش ترین برندهای قفل الکترونیکی کارتی در سطح جهان را در اختیار مردم عزیز ایران قرار می دهد. این برندها شامل یال، سامسونگ، گیت من، قفل کلاسیک HBS و … می باشند.

قفل الکترونیکی کارتی

گذاشتن نظر