قفل الکترونیکی با قابلیت تشخیص دست

همانطور که می دانید امروزه یکی از پرطرفدار ترین قفل ها بدون شک قفل دیجیتال و یا الکترونیکی می باشد. با استفاده از این مدل قفل ها امنیت و راحتی مناسبی برای شما عزیزان فراهم می شود. در این مطلب از سایت کارن با قفل الکترونیکی با قابلیت تشخیص دست به طور کامل آشنا خواهید شد.

نحوه کارکرد و دسترسی قفل های الکترونیکی متفاوت می باشد. یکی از مدل های قفل الکترونیکی برای دسترسی قابلیت تشخیص کف دست می باشد. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا با خصوصیات این قفل آشنا باشید.

نحوه عملکرد قفل دیجیتال با قابلیت تشخیص دست

از فناوری بیومتریک در زمینه های مختلفی استفاده می شود. از این سیستم و فناوری می توانید برای امنیت بیشتر نیز استفاده کنید. یکی از جدیدترین روش شناسایی در سیستم قفل الکترونیکی قابلیت بررسی کف دست می باشد. این سیستم به این صورت است که از تصویر کف دست به عنوان کلیدی برای شناسایی فرد استفاده می کند.

با استفاده از قفل الکترونیکی با قابلیت تشخیص دست بدون شک امنیت افزایش می یابد. از این سیستم دسترسی فوق العاده می توانید برای تمامی مکان ها استفاده کنید. در این سیستم تنها کافی است فرد کف دست خود را بر روی پنل قرار دهد سپس با هویت سنجی اجازه دسترسی ایجاد می شود. در واقع می توان گفت تشخیص کف دست امروزه یک فناوری بیومتریک با کاربرد آسان محسوب می شود.

در این فناوری پیشرفته خصوصیات دست از قبیل عرض و طول انگشتان برای شناسایی استفاده می شود. در سیستم قفل الکترونیکی تشخیص کف دست از سیلندر های کوچک برای ثابت نگه داشتن کف دست استفاده می شود. اگر قصد دارید از قفل الکترونیکی با قابلیت تشخیص کف دست استفاده کنید بهتر است با خصوصیات این قفل به طور کامل آشنا باشید. 

قفل دیجیتال با قابلیت تشخیص دست

عملکرد قفل الکترونیکی با شناسایی دست

خصوصیات قفل الکترونیکی با شناسایی دست

همانطور که می دانید تکنولوژی قفل الکترونیکی در چند سال اخیر توسعه و پیشرفت چشمگیری را به همراه داشته است. از این رو بیشتر منازل، فضاهای اداری و تجاری از این نوع قفل ها استفاده می کنند. فناوری قفل دیجیتال زندگی را برای افراد ساده تر کرده و امنیت خاص و مناسبی را فراهم کرده است. روش های دسترسی قفل دیجیتال و یا الکترونیکی متفاوت می باشد.

یکی از بهترین مدل ها بدون شک قفل الکترونیکی با شناسایی دست می باشد. اختراع این فناوری جدید در حوزه بیومتریک صورت گرفته است. تا حداکثر راحتی و امنیت را برای افراد به ارمغان بیاورد. در مدل های مختلف احراز هویت می توان قابلیت از طریق کف دست را بسیار منحصر به فرد در نظر گرفت. همانطور که می دانید تصویر کف دست با استفاده از موبایل گرفته می شود.

اما سیستم قفل الکترونیکی با قابلیت تشخیص دست به این صورت است که دارای یک پنل تشخیص هویت می باشد. زمانی که فرد کف دست خود را بر روی پنل قرار می دهد پنل شروع به بررسی می نماید سپس یک عکس از کف دست شما توسط این سیستم گرفته می شود و آن را به تصویری که از قبل گرفته شده تطابق می دهد سپس اجازه ورود برای فرد فراهم می شود. 

بررسی اجزای قفل الکترونیکی با دسترسی کف دست

همانطور که گفته شد امروزه قفل های الکترونیکی می توانند تعداد زیادی از تصاویر کف دست را مورد پردازش قرار دهند. با کمک این پردازش بدون شک امکان هک شدن کاهش می یابد. پردازش و بازیابی کف دست هر دو باید به یک اندازه باشد. در فرایند پردازش مهم ترین موضوع تبدیل تصویر به تصویر باینری می باشد.

که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اجزای قفل الکترونیکی با قابلیت تشخیص دست شامل پنل مرتبط برای شناسایی، اجزای داخلی قفل الکترونیکی، فرکانس و امواج مخصوص، و… می باشد. درجه سختی شناسایی و تکثیر کف دست نسبت به اثر انگشت و تشخیص چهره بیشتر است. هرچند چنانچه تمایل داشته باشید می توانید قفل اثر انگشتی کارن را هم بررسی و سپس نسبت به خرید اقدام کنید. 

از تصویر کف دست برای امنیت فضای داخل استفاده می شود چرا که کف دست افراد با یکدیگر متفاوت می باشد. از این رو می توانید از این نوع قفل هوشمند برای درب بیرونی منزل، محل کار و… استفاده کنید تا از حداکثر امنیت و راحتی لذت ببرید.

قفل الکترونیکی با قابلیت تشخیص کف دست

اجزای قفل دیجیتال با شناسایی کف دست

خرید قفل الکترونیکی از بهترین فروشگاه

اگر قصد دارید از قفل الکترونیکی با قابلیت تشخیص دست استفاده کنید بهتر است به مراکز و فروشگاه های معتبر برای خرید این قفل مراجعه کنید. مجموعه اینترنتی کارن با بیش از چندین سال سابقه در زمینه تولید و فروش انواع قفل الکترونیکی و دیجیتال فعالیت می کند. برای دیدن محصولات و اطلاع از خصوصیات و کارکرد قفل های دیجیتال می توانید به سایت کارن مراجعه و یا با کارشناسان مجرب و متخصص این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

مزایای استفاده از قفل هوشمند با تشخیص دست

با خصوصیات و نحوه عملکرد قفل الکترونیکی با قابلیت تشخیص دست به طور کامل آشنا شدید. امروزه قفل های الکترونیکی پیشرفته خیلی سریع می توانند تعدادی از تصاویر کف دست را مورد پردازش قرار دهند. فرآیند پردازش عکس بسیار مهم می باشد. چرا که باعث می شود امکان هک شدن کاهش پیدا کند. در ادامه با مزایای استفاده از قفل هوشمند با تشخیص دست آشنا خواهید شد:

 • نصب بسیار آسان و کم هزینه
 • طراحی و زیبایی منحصر به فرد
 • امکان دسترسی بدون نیاز به کلید
 • دوام بسیار بالا
 • مجهز به سیستم های پیشرفته امنیتی
 • مجهز به آلارم هشدار حوادث امنیتی
 • امکان کنترل در تمامی شرایط
قفل هوشمند با تشخیص دست

مزایای استفاده از قفل دیجیتال با قابلیت تشخیص دست

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با خصوصیات و نحوه عملکرد قفل الکترونیکی با قابلیت تشخیص دست به طور کامل آشنا شدید. فرایند پردازش عکس بسیار مهم می باشد. چرا که باعث می شود امکان هک شدن کاهش پیدا کند. می توانید از این نوع قفل هوشمند برای درب بیرونی منزل، محل کار و… استفاده کنید تا از حداکثر امنیت و راحتی لذت ببرید. 

سوالات متداول قفل الکترونیکی با قابلیت تشخیص دست

 1. مزایای استفاده از قفل هوشمند با تشخیص دست به چه صورت است؟
  نصب بسیار آسان و کم هزینه، طراحی و زیبایی منحصر به فرد، امکان دسترسی بدون نیاز به کلید، دوام بسیار بالا، مجهز به سیستم های پیشرفته امنیتی، مجهز به آلارم هشدار حوادث امنیتی و امکان کنترل در تمامی شرایط.
 2. اجزای قفل الکترونیکی با دسترسی کف دست به چه صورت است؟
  اجزای قفل الکترونیکی با قابلیت بررسی دست شامل پنل مرتبط برای شناسایی، اجزای داخلی قفل الکترونیکی، فرکانس و امواج مخصوص، و… می باشد.
 3. خصوصیات قفل الکترونیکی با شناسایی دست به چه شکل می باشد؟
  در مدل های مختلف احراز هویت می توان قابلیت از طریق کف دست را بسیار منحصر به فرد در نظر گرفت. همانطور که می دانید تصویر کف دست با استفاده از موبایل گرفته می شود اما سیستم قفل الکترونیکی با قابلیت بررسی دست به این صورت است که دارای یک پنل تشخیص هویت می باشد. زمانی که فرد کف دست خود را بر روی پنل قرار می دهد پنل شروع به بررسی می نماید سپس یک عکس از کف دست شما توسط این سیستم گرفته می شود و آن را به تصویری که از قبل گرفته شده تطابق می دهد سپس اجازه ورود برای فرد فراهم می شود. 
5/5 - (1 امتیاز)