آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل الکترونیکی رمزی و اثرانگشتی

قفل دیجیتال اثرانگشتی (قفل الکترونیکی رمز و اثرانگشتی)

دسته کلیدها همواره دردسرهای فراوانی را برای کاربران فراهم می آورد. از گم شدن آن ها گرفته تا حمل دردسرساز آن ها در جیب شلوار. اما نگران نباشید قفل الکترونیکی رمزی و اثرانگشتی تمامی این مشکلات را از بین خواهد برد. کلید ورودی شما به خانه در این نوع قفل ها، رمز و اثر انگشت می باشد. رمز را در حافظه تان و اثر انگشت را بر روی انگشتتان حمل می کنید بنابراین احتمال از دست رفتن آن ها بسیار پایین است. همچنین انرژی و فضای زیادی برای حمل آن ها مورد نیاز نیست.

روش های دسترسی به قفل الکترونیکی رمزی و اثرانگشتی

قفل اثر انگشتی علاوه بر وارد نمودن یک رمز، دارای پنل ورودی اثرانگشت جهت باز نمودن درب منازل می باشد. همچنین برخی از مدل های این نوع قفل قابلیت شناسایی کارت را نیز دارند. کلید اضطراری دیگر روش دسترسی به قفل های رمزی و اثر انگشتی است که در برخی برندها مانند یال و سامسونگ، جهت دسترسی اضطراری به درب ورودی در نظر گرفته شده است.

همچنین برخی از مدل های قفل رمزی و اثر انگشتی ، دارای سیستم ورودی دوبل می باشند یعنی برای وارد شدن باید هم رمز عبوری را وارد کنید و هم اثر انگشت خود را به آن شناسایی کنید تا درب منزل باز گردد.

امنیت بسیار بالای قفل الکترونیکی رمزی و اثرانگشتی

این نوع قفل ها نسبت به سایر مدل های قفل دیجیتال از امنیت بسیار بالاتری برخوردار می باشند. دلیل این امر نیز وجود سیستم بیومتریک در سنسور اثر انگشت قفل رمزی و اثر انگشتی است که هک نمودن و دسترسی غیرمجاز به این نوع قفل ها را غیرممکن می نماید.

قفل دیجیتال اثرانگشتی (قفل الکترونیکی رمز و اثرانگشتی)

مزایای استفاده از اثرانگشت به جای کلید

  • حمل راحت و بدون دردسر پارامتر دسترسی اثر انگشت
  • شناسایی سریع هویت شخص و باز نمودن درب در سریع ترین زمان ممکن
  • عدم امکان از دست رفتن اثر انگشت، تکثیر و هک نمودن آن

گذاشتن نظر