قفل الکترونیکی بلوتوثی Noke

با استفاده از “نوک”، قفل الکترونیکی بلوتوثی، روشی ساده برای قفل کردن و باز کردن اشیای با ارزش خود در اختیار داشته و دیگر نگران گم کردن و یا فراموش کردن کلیدهای خود نخواهید بود. نوک نخستین قفل الکترونیکی بلوتوثی جهان است که روش محافظتی هوشمندانه‌ای را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این قفل الکترونیکی بلوتوثی از طراحی شیک و کمینه‌گرا برخوردار است و از قابی واکنش دهنده در برابر آب به‌منظور محافظت از اجزای داخلی سود می‌برد.

قفل بلوتوثی نوک دارای فناوری بلوتوث داخلی است و از این طریق می‌توان آن‌را با موبایل هوشمند سازگار کرد. با شناسایی بلوتوث تلفن همراه توسط قفل در فاصله ۱۰ فوتی )۳ متر)، این نوع قفل بلافاصله باز می‌شود و نیازی به راه اندازی برنامه و یا بیرون آوردن موبایل هوشمند خود نیست.

قفل الکترونیکی بلوتوثی

قفل الکترونیکی بلوتوثی نوک نیروی خود را از یک باتری قابل تعویض دریافت می‌کند اما اگر تعویض باتری را فراموش کنید یا موبایل هوشمند خود را به‌همراه نداشته باشید، فناوری کلیک سریع نوک اجازه می‌دهد تا آن‌را از طریق یک کد دسترسی سفارشی باز کنید.

افزون بر این، با استفاده از برنامه اختصاصی نوک، می‌توانید کلیدهای مجازی را با دیگران به اشتراک بگذارید تا آن‌ها نیز امکان استفاده از این قفل را داشته باشند. همچنین، بین تنظیمات دائمی یا سفارشی می‌توانید یکی را انتخاب کنید. استفاده از قفل نوک هزینه‌ای ۵۹ دلاری برای خرید آن به همراه دارد.

ویژگی‌های قفل الکترونیکی Noke

  • بدنه بسیار مقاوم از جنس فولاد سخت و بور
  • دسترسی بدون کلید به قفل و از بین رفتن دردسرهای کلید مکانیکی
  • باتری بسیار مقاوم و قدرت‌مند با عمر مفید حداقل 12 ماه
  • سازگاری با گوشی‌های هوشمند اندرویدی و iOS
  • دسترسی به قفل در حالت آفلاین و بدون نیاز به تلفن همراه

قفل الکترونیکی بلوتوثی

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی