قفل الکترونیکی اثر انگشتی شخصی

تپ‌لاک یک قفل الکترونیکی اثر انگشتی شخصی است که با خواندن اثر انگشت شما هنگام قرار دادن انگشت روی سنسور قفل، باز می‌شود.

در حال حاضر قفل‌های اثر انگشتی دیگری نیز در بازار وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را با تلفن همراه هوشمند خود از طریق بلوتوث باز کنید اما برخی ویژگی‌های خاص تپ‌لاک باعث برجسته بودن این قفل شده است.

این نوع قفل الکترونیکی شخصی علاوه بر این‌که امنیت شخصی شما رو حفظ می کند می‌تواند در مواقعی که دسترسی به برق برای شارژ گوشی خود را ندارید نقش شارژر تلفن همراه را برای شما داشته باشد. این قفل‌های شخصی ضد سرقت با باتری کار می‌کنند که در مدل طول عمر سه ساله و شش ماهه موجود است.

قفل دیجیتال اثرانگشتی شخصی

تپ‌لاک اثر انگشت شما را ظرف مدت ۰٫۸ ثانیه تشخیص می‌دهد که در نوع خود یک شاه‌کار محسوب می‌شود. اگر کسی پنهانی به قفل شما دست بزند و یا بدون اجازه بخواهد آن‌را باز کند قفل الکترونیکی اثر انگشتی شخصی شما آژیر هشدار خود را به‌صدا در می‌آورد.

روش‌های دسترسی به قفل تپ لاک

تپ‌لاک می‌تواند تا ۲۰۰ اثر انگشت را شناسایی کند، همچنین شما می‌توانید زمان‌های دسترسی، مکان‌های دسترسی و مدت زمان دسترسی را برای این قفل تعریف و شخصی‌سازی کنید.

اگر نگرانی‌ در خصوص ناتوانی قفل در تشخیص اثر انگشت فرد دارید، باید بگوییم که در چنین حالتی امکان باز کردن قفل به‌وسیله تلفن هوشمندتان وجود دارد. در هر صورت استفاده از قفل دیجیتال بسیار بهتر و امن‌تر از قفل مکانیکی می باشد.

همچنین این نگرانی وجود دارد که باتری آن خوب عمل نکند و یا به‌طور ناگهانی از کار بیفتد. به‌نظر می‌رسد این نکته برای خالق این قفل نیز حائز اهمیت بوده زیرا در صورت اتمام شارژ باتری، بر روی تلفن هوشمند شما پیام هشداری برای شارژ کردن قفل الکترونیکی اثر انگشتی شخصی‌تان نمایان می‌شود. اگر باتری کاملاً خالی شود، تپ‌لاک تا زمان شارژ مجدد قفل باقی می‌ماند.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی