قفل الکترونیکی اثر انگشتی YALE YDM4109

قفل الکترونیکی اثر انگشتی YALE YDM4109 یکی از امن‌ترین محصولات شرکت یال می‌باشد. این نوع قفل اثرانگشتی YALE دارای سیستم بیومتریک است. در این سیستم برای شناسایی اثر انگشت باید جریان خون در دست گردش داشته باشد در غیر این صورت قفل اثرانگشتی YALE YDM4109 اثر انگشت را شناسایی نمی‌کند و آلارم هشدار نفوذ غیر مجاز به صدا در می‌آید.

روش‌های دسترسی به قفل الکترونیکی اثر انگشتی YALE YDM4109

روش‌های دسترسی بدون کلید به این نوع قفل الکترونیکی اثر انگشتی شرکت کارن، شامل موارد زیر می‌باشد:

  • به این مدل قفل می‌توان یک رمز بین 6 تا 12 رقم را شناسایی کرد.
  • در قفل اثرانگشتی YALE YDM4109 می‌توان به راحتی با شناسایی 20 اثر انگشت، درب را باز نمود.
  • دارای 2 حالت امنیتی و معمولی: در حالت امنیتی، تنها در صورت وارد نمودن رمز admin می‌توان تنظیمات آن را تغییر داد در غیر این صورت تنظیمات دستگاه غیرفعال می‌باشد.

همچنین علاوه بر موارد بالا توسط دو عدد کلید مکانیکی اضطراری نیز می‌توان به قفل الکترونیکی اثرانگشتی YALE YDM4109 دسترسی یافت.

قفل دیجیتال اثر انگشتی YALE

ویژگی‌های قفل الکترونیکی YDM4109

  • راهنمای صوتی چندزبانه: راهنمای صوتی به شما این امکان را می‌دهد تا وضعیت عملکرد و نحوه تنظیم هر ویژگی و حالت را بدانید.
  • اسکنر اثر انگشت پیشرفته: طراحی و تکنولوژی به‌کار رفته در اسکنر اثر انگشت این نوع قفل باعث می‌شود تا شناسایی اثر انگشت به راحتی و در کسری از ثانیه رخ دهد.
  • صفحه لمس هوشمند: صفحه لمس قفل الکترونیکی اثرانگشتی YALE YDM4109 طوری طراحی شده است که در شرایط دشوار مانند تاریکی شب نیز به‌توان به راحتی به درب ورودی دسترسی یافت. همچنین تکنولوژی به‌کار رفته در آن مانع از لو رفتن رمز عبور در اثر ماندن رد اثر انگشت می‌شود.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی