آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل الکترونیکی اثرانگشتی چندکاره

قفل الکترونیکی اثرانگشتی چندکاره

اخیرا محققان توانستند قفل الکترونیکی اثرانگشتی چندکاره ای را بسازند که از همه نظر می تواند نیاز های کاربران را فراهم سازد. این نوع قفل به گونه ای ساخته شده است که با سپردن اثر انگشت خود و خانواده خود در حافظه آن، می توان فقط با اثر انگشت خود درب ورودی را باز کرد. همچنین می توان آن را با کلید های اضطراری نیز باز و بسته نمود.

ویژگی های قفل الکترونیکی اثرانگشتی چندکاره

قفل الکترونیکی اثرانگشتی چندکاره

یکی از بهترین ویژگی های قفل الکترونیکی اثرانگشتی چندکاره این است که شما می توانید از راه دور و به وسیله گوشی هوشمند خود درب ورودی خانه یا محل کارتان را باز کنید. برای مثال یکی از اقوام شما از راه دور به منزلتان آمده است و شما هم از آن دور هستید و نمی توانید سریعا خود را به خانه برسانید و درب را برای آن ها باز کنید. با وجود این نوع قفل، به کمک گوشی هوشمند خود به راحتی می توانید درب را باز و پیام خوش آمدگویی برای اقوامتان ارسال نمایید.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این محصول این است که اگر کسی زنگ درب خانه شما را به صدا در آورد یا کسی باشد که با شما کاری داشته و با مشاهده اینکه شما در خانه نیستید محل را ترک کرده باشد و شما دیگر نتوانید او را پیدا کنید، دوربین فیلم برداری آن به کار شما می آید. در حقیقت این قفل الکترونیکی اثرانگشتی چندکاره با داشتن دوربین فیلم برداری از کسانی که زنگ را می فشارند فیلمبرداری و در حافظه خود این اطلاعات را ذخیره می کند و در زمان دلخواه برایتان نمایش می دهد.

مزایای استفاده از قفل اثرانگشتی چندکاره

  • انجام عملیات مربوط به درب ورودی توسط تلفن همراه و از راه دور
  • کنترل ورود و خروج افراد مختلف
  • ارتباط دو طرفه تصویری با مراجعه کنندگان
  • دو محصول پرفروش در یک محصول (قفل دیجیتال و چشمی دیجیتال)

گذاشتن نظر