قفل اثرانگشتی بیومتریک

قفل اثرانگشتی بیومتریک، محصول امنیتی و پیشرفته‌ای می‌باشد که با استفاده از امکاناتی مانند: شناسایی اثر انگشت، رمز عبوری، کلید مکانیکی و یا گوشی هوشمند، می‌توان درب‌های ورودی محل زندگی و یا کسب و کار خود را باز نمایید. شاید به جرات می‌توان گفت در میان مدل‌های مختلف قفل‌های دیجیتال، قفل اثرانگشتی بیومتریک امن‌ترین نوع قفل دیجیتال در جهان می‌باشد.

همچنین مشکلات رایج در مدل‌های دیگر قفل مانند گم نمودن کلید مکانیکی، گم نمودن یا جا گذاشتن کارت، فراموش کردن رمز و … در قفل‌های اثرانگشتی وجود ندارد. زیرا اثر انگشت یکی از راه‌های دسترسی به قفل بیومتریک می‌باشد که همواره در طول زندگی روزمره همراه شما می‌باشد.

به دلیل امنیت بسیار بالا، راحتی در استفاده از قفل اثرانگشتی بیومتریک و نیز قابلیت شناسایی تعداد بالایی از اثر انگشت بدون دردسر و صرف هزینه، از قفل بیومتریک بیشتر در مکان‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع قفل‌ها برای افراد مانند سالمندان، کودکان و حتی افراد کم توان ذهنی که توانایی به خاطر سپردن رمز و یا حمل کارت را ندارند، بسیار مناسب است.

وجود سیستم‌های بیومتریک در قفل اثرانگشتی بیومتریک و سنسور تشخیص بافت زنده، امکان هک نمودن این نوع قفل‌ها تقریبا غیر ممکن می‌باشد. به همین دلیل یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های قفل دیجیتال شرکت کارن، قفل بیومتریک می‌باشد.

برندهای مختلف قفل اثرانگشتی شرکت کارن

– قفل اثرانگشتی بیومتریک یال (YALE)

قفل بیومتریک یال با وجود ویژگی‌های امنیتی منحصر به فرد در رمزدهی و آلارم‌های هشدار، یکی از امن‌ترین برندهای قفل دیجیتال در جهان می‌باشد. به این نوع قفل که تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده صنعت قفل و یراق در جهان است، می‌توان 20 عدد اثر انگشت را شناسایی نمود. همچنین قفل اثرانگشتی بیومتریک یال را می‌توان توسط گوشی هوشمند و از راه دور کنترل نمود.

از پرفروش‌ترین مدل‌های قفل اثرانگشتی یال می‌توان به YDM4109, YMG40, VULCAN-F, YDM4216 و YDM4111 اشاره کرد.

یال ییل yale

– قفل اثرانگشتی بیومتریک سامسونگ (SAMSUNG)

زمانی که بحث برند سامسونگ به میان می‌آید ناخودآگاه ذهن افراد به سمت امنیت و کارایی بالای لوازم الکترونیکی این شرکت می‌رود. حال تصور کنید این محصول قفل اثرانگشتی بیومتریک باشد تا خیال شما کاملا از بابت امنیت و حفاظت از خانه و اعضای خانواده خود راحت باشد. قفل بیومتریک سامسونگ یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های قفل در جهان است. به این مدل قفل‌ها می‌توان تا 100 عدد اثر انگشت را شناسایی کرد. تعداد بالای کاربران جهت شناسایی اثر انگشت باعث شده تا این محصول سامسونگ به بهترین انتخاب برای اماکن تجاری و اداری تبدیل شود.

از پرفروش‌ترین مدل‌های قفل اثرانگشتی سامسونگ می‌توان به SHP-DP950، SHP-DP930، SHP-DP920 و SHS-H700 اشاره نمود.

samsung سامسونگ

– قفل اثرانگشتی بیومتریک گیت من (GATEMAN)

یکی از بارزترین مشخصات قفل بیومتریک گیت من کنترل از راه دور توسط گوشی هوشمند است. این نوع قفل درست مانند برند یال تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد می‌باشد. برخی از محصولات این برند دارای قابلیت تعریف شناسه برای اثر انگشت هر یک از کاربران است. به این ترتیب به راحتی می‌توان اثر انگشت مورد نظر را در میان اثر انگشت‌های شناسایی شده انتخاب و آن را حذف نمود. بر خلاف سایر برندهای قفل دیجیتال که برای حذف یک اثر انگشت باید تمامی اثر انگشت‌ها را مجددا به دستگاه شناسایی کرد. A330-FH یکی از این نوع محصولات می‌باشد. به این مدل قفل‌ها می‌توان 30 عدد اثر انگشت را شناسایی نمود.

سایر مدل های قفل اثرانگشتی گیت من WF-20، X300، F300 می باشد.

معرفی برندهای قفل اثرانگشتی بیومتریک شرکت کارن

– قفل اثرانگشتی بیومتریک اچ گنگ (H-GANG)

قفل بیومتریک H-GANG دارای یکی از بهترین سنسورهای اثر انگشت در میان مدل‌های قفل دیجیتال اثر انگشتی می‌باشد. به راحتی و در کسری از ثانیه می‌توان اثر انگشت را به قفل شناسایی و درب را باز نمود. قدرت و سرعت تحلیل بالای اثر انگشت توسط سنسور این نوع قفل باعث شده تا افراد زیادی در سراسر جهان از آن‌ها استفاده کنند. به قفل‌های اثر انگشتی H-GANG می‌توان 100 عدد اثر انگشت را شناسایی نمود.

از پرفروش‌ترین مدل‌های قفل اثرانگشتی H-GANG می‌توان به TR821 و TR901 اشاره نمود.

معرفی برندهای قفل اثرانگشتی بیومتریک شرکت کارن

– قفل اثرانگشتی بیومتریک هایوان (HIONE)

قیمت بسیار مناسب قفل بیومتریک هایوان در کنار امنیت بسیار بالای آن باعث شده تا رقابت بسیار نزدیکی را در کنار برندهای معتبر جهان داشته باشد. به این نوع قفل‌ها می‌توان 100 عدد اثر انگشت را شناسایی نمود.

از پرفروش‌ترین مدل‌های قفل اثرانگشتی هایوان می‌توان به H7090 اشاره نمود.

معرفی برندهای قفل اثرانگشتی بیومتریک شرکت کارن

– قفل اثرانگشتی بیومتریک کلاسیک

بسیاری از مردم اعتقاد دارند که الگوها و طراحی‌های سنتی و قدیمی بسیار چشم نوازتر از تکنولوژی و مدل‌های جدید می‌باشند. به همین دلیل همچنان از طراحی‌های قدیمی استفاده می‌کنند. در حالی که این الگوها و مکانیزم‌های آن دارای امنیت بسیار پایینی است. قفل بیومتریک کلاسیک کاملا این مشکل را برطرف نموده. این نوع قفل‌ها در کنار طراحی قدیمی و سنتی، دارای تکنولوژی‌های پیشرفته دسترسی به قفل می‌باشند. به طوری که علاوه بر زیبایی و ایجاد حس نوستالژی، امنیت را نیز برای کاربران خاص خود فراهم می‌آورند. به قفل اثرانگشتی بیومتریک کلاسیک می‌توان 100 عدد اثر انگشت را شناسایی نمود.

معرفی برندهای قفل اثرانگشتی بیومتریک شرکت کارن

تمامی مدل‌های قفل اثرانگشتی بیومتریک شرکت کارن دارای استانداردهای معتبر جهانی می‌باشند که مشابه آن در بازارهای ایران یافت نمی‌شود. شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به بخش محصولات سایت این شرکت برندهای مختلف قفل دیجیتال را مشاهده و با توجه به نیاز و سلیقه خود قفل مورد نظرتان را انتخاب کرده و سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی