قطعات قفل الکترونیکی

قفل های دیجیتال شرکت کارن دارای 10 سال خدمات پس از فروش زیر نظر شرکت کـارن کویر می باشند. این بدین معناست که به مدت حداقل 10 سال، تمامی قطعات قفل الکترونیکی در این شرکت موجود می باشد که در صورت خرابی این محصولات و یا نیاز به قطعات، خرابی مورد نظر توسط متخصصان شرکت کارن شناسایی شده و قطعه مورد نظر تعویض می گردد تا قفل دیجیتال شما مانند روز اول به کار خود ادامه دهد. پس دیگر نگران خرابی و تامین قطعات قفل الکترونیکی خود نباشید.

همچنین در صورت داشتن گارانتی و ضمانت نامه معتبر شرکت کارن، در صورت تعویض قطعه، مبلغی از مشتریان عزیز دریافت نمی گردد و تمام مراحل خدمات به صورت رایگان انجام خواهد گرفت. در صورت اتمام گارانتی نیز مشاوران فروش ما با شما جهت تمدید گارانتی تماس خواهند گرفت. پس با خیالی آسوده محصولات این شرکت را خریداری نمایید.

اصل بودن قطعات قفل

این قطعات تماما اورجینال بوده و هیچکدام تولید داخل نمی باشد؛ به این ترتیب پس از تعویض قطعه اثری از خرابی در قفل الکترونیکی شما مشاهده نخواهد شد. این کار توسط متخصصان شرکت کارن انجام می گیرد که به اطلاعات روز دنیا آگاهی کامل دارند. با اولین تماس در ساعات مختلف شبانه روز، در سریع ترین زمان ممکن، نیروهای فنی این شرکت به محل مورد نظر اعزام می گردند.

استقبال شما عزیزان مایه دلگرمی شرکت کارن و رزومه معتبر در بازار ایران می باشد. امید است با ارائه خدمات 24 ساعته به شما مشتریان عزیز، بخشی کوچکی از این اعتماد بی نظیرتان را جبران نماییم. هدف اصلی این شرکت رضایت کامل شما عزیزان می باشد.

قطعات قفل الکترونیکی

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت قطعات قفل های دیجیتال و همچنین نصب و خدمات پس از فروش محصولات گروه بازرگانی کارن می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.