طراحی‌های منحصر به فرد دستگیره هوشمند درب، عجیب اما واقعی!

در زندگی روزمره، دستگیره‌های درب نقش اساسی در رفت و آمد افراد بازی می‌نمایند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگیره‌های درب نیز با تغییرات گسترده‌ای مواجه شده‌اند که کار را برای کاربران راحت و جذاب نموده است. دستگیره هوشمند درب نامی است که از پیشرفت دستگیره‌های معمولی حاصل شده است. این نوع دستگیره‌ها دارای انواع مختلفی می‌باشند که برخی از آن‌ها باعث تعجب شما می‌گردد. برای آشنایی بیشتر با این محصولات با ما همراه باشید.

دستگیره هوشمند درب همراه با چراغ قوه

این نوع دستگیره هوشمند با داشتن یک چراغ با لامپ LED ایده‌ای جالب برای راحتی رفت و آمد در محیط‌های تاریک است. در مواقع ضروری و نبود برق در ساختمان، از چراغ قوه این نوع دستگیره‌ها می‌توان برای روشن کردن محیط استفاده نمود و امکان جدا نمودن چراغ قوه از دستگیره وجود دارد. انرژی چراغ دستگیره درب توسط باتری‌های لیتیومی تامین می‌گردد.

دستگیره چراغ قوه ای

دستگیره هوشمند درب اضطراری

این نوع دستگیره هوشمند بر خلاف مدل‌های دیگر دستگیره‌های درب اضطراری به صورت عمودی بوده و رفت و آمد را برای افراد مختلف به‌ویژه کودکان، سالمندان و معلولین راحت می‌نماید. در صورت بروز آتش‌سوزی و دود گرفتگی شدید محیط، دستگیره درب از خود روشنایی ایجاد کرده و باعث می‌شود تا پیدا نمودن درب اضطراری خروج راحت‌تر گردد.

دستگیره ورودی اضطراری

دستگیره هوشمند درب ضد باکتری، ویروس و میکروب

باید توجه نمود که دستگیره‌ها به ‌دلیل تماس مداوم دست افراد مختلف، حاوی بیماری‌های مسری می‌باشند که ممکن است هر شخصی را به آن مبتلا نموده و جان آن‌ها را به خطر بیاندازد. نوعی دستگیره هوشمند درب وجود دارد که با ایجاد نور UV باعث از بین رفتن تمامی باکتری‌ها، ویروس‌ها و میکروب‌های دستگیره درب که با هر بار تماس دست افراد انتقال یافته، می‌شود. همچنین روشنایی ایجاد شده شما را در پیدا کردن درب در محیط‌های تاریک بسیار کمک می‌کند.

دستگیره ضد باکتری

دستگیره هوشمند اثر انگشتی

شاید در مورد قفل‌های اثر انگشتی مطالب بسیاری شنیده‌اید اما شاید شنیدن نام دستگیره دیجیتال هوشمند اثر انگشتی کمی برای شما عجیب باشد. بسیاری از قفل‌های اثر انگشتی در چند مرحله مختلف امکان باز کردن درب را برای شما فراهم می‌کند ولی این نوع دستگیره هوشمند، هم‌زمان با گرفتن دستگیره، اثر انگشت شخص را شناسایی کرده و درب را باز می‌نماید.

طراحی های منحصر به فرد دستگیره هوشمند درب ، عجیب اما واقعی!

باز نمودن درب با پا

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در توالت‌های عمومی، باز نمودن درب به دلیل مشکلات بهداشتی، کمی دشوار و ناراحت کننده باشد. اما با وجود دستگیره‌هایی که با حرکت پا عمل می‌کنند این مشکل برای همیشه از بین می‌رود. اگرچه این نوع دستگیره به‌عنوان دستگیره هوشمند درب شناخته نمی‌شود اما یک طراحی هوشمندانه برای رعایت بهداشت در مکان‌های عمومی می‌باشد. البته این نوع دستگیره برای رفت و آمد افراد معلول، سالخورده و کودکان مناسب نیست.

طراحی های منحصر به فرد دستگیره هوشمند درب ، عجیب اما واقعی!

دستگیره هوشمند تاشو

حفظ حریم خصوصی اتاق هر شخص یکی از مسائل مهم زندگی روزمره می‌باشد که گاهی اوقات توسط افراد دیگر نادیده گرفته می‌شود. اما برای خلاصی این مشکل یک راه حل هوشمندانه ارائه شده است. دستگیره هوشمند تاشو خیال شما را کاملا از ورود افراد مزاحم راحت می‌نماید. تنها کافی است پس از ورود به اتاق و کشیدن دستگیره داخلی به سمت خود، حالت حریم خصوصی این نوع دستگیره را فعال نمایید. به این ترتیب دستگیره از بیرون به داخل درب حرکت کرده و دیگر امکان دسترسی به درب برای افراد بیرون از اتاق وجود نخواهد داشت.

طراحی های منحصر به فرد دستگیره هوشمند درب ، عجیب اما واقعی!

دستگیره هوشمند رمزی یال

شرکت یال جهت راحتی در رفت و آمد و افزایش امنیت درب ورودی، اقدام به تولید دستگیره‌هایی نموده است که توسط رمز عبور می‌توان به آن دسترسی یافت. به این ترتیب دیگر نیازی به حمل پردردسر کلیدهای مکانیکی نمی‌باشد. این نوع دستگیره هوشمند درب در دو نوع دستگیره درب و پنجره تولید شده است. از مهمترین ویژگی‌های آن، مکانیزم قفل اتوماتیک می‌باشد که نگرانی شما را بابت اطمینان از بسته بودن درب ورودی پس از خروج از منزل برای همیشه از بین می‌برد.

طراحی های منحصر به فرد دستگیره هوشمند درب ، عجیب اما واقعی!

دستگیره هوشمند درب شفاف

شما می‌توانید با استفاده از این نوع دستگیره درب طرف دیگر را مشاهده نمایید و از هویت مراجعه کننده با خبر شوید. بنابراین دیگر نیازی به خرید چشمی و هزینه‌های اضافی نیست. همچنین روشنایی ایجاد شده توسط دستگیره شما را در تشخیص شخص در محیط‌های تاریک کمک می‌نماید.

طراحی های منحصر به فرد دستگیره هوشمند درب ، عجیب اما واقعی!

دستگیره هوشمند درب حمام

این نوع دستگیره درب کاملا قابل برنامه‌ریزی برای کارهای مختلف حمام می‌باشد. در صورتی که برای اولین‌بار از این دستگیره استفاده نمایید، می‌توانید زمان مورد نیاز برای دستشویی و حمام را وارد دستگاه نمایید. پس از آن با هر بار استفاده از حمام، دستگیره به صورت پیش فرض زمان وارد شده را برای کار مورد نظر در نظر گرفته و اگر کار شما از زمان پیش‌فرض بیشتر شود آلارم هشدار آن به صدا در می‌آید. در صورتی که قادر به خاموش کردن آلارم نباشید، پیام هشدار به تلفن ثبت شده در داخل آن ارسال می‌گردد.

طراحی های منحصر به فرد دستگیره هوشمند درب ، عجیب اما واقعی!

دستگیره هوشمند درب ENTR

این محصول یال را می‌توان توسط تلفن همراه و از راه دور کنترل نمود. همچنین با اضافه نمودن تجهیزات کنترل دسترسی می‌توان این نوع دستگیره درب را با استفاده از رمز عبور و یا اثر انگشت کنترل کرد. همچنین با لمس کناره‌های دستگیره از داخل، درب ورودی باز می‌گردد.

طراحی های منحصر به فرد دستگیره هوشمند درب ، عجیب اما واقعی!

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌های دیجیتال می‌توانید به پیج اینستاگرام کارن سر بزنید.