آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال

اثرانگشت

تلفن همراه

کارت و تگ RF

رمز ورود

ریموت کنترل

قفل دیجیتال ( قفل کارتی ، رمزی و اثرانگشتی )

با قفل دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی هوشمند دیگر نیازی به کلید نیست

قفل دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی هوشمند به جای قفل معمولی شروع مسیر هوشمند سازی منازل و محیط پیرامون ما می باشد. مسیری به سوی زندگی امن و آسوده، با اطمينان و بی دغدغه, مسيری كه منتهی به لبخند حاكی از رضايت شما مي شود. قفل دیجیتال اثر انگشتی و دستگیره هوشمند محصولی است کـه بـر روی انواع درب‌ ورودی ساختمان به منظور دسترسی سریع و آسان، زیبایـی، افزایش امنیت و حفاظت از خانه و اعضای خانواده شما بر روی انواع درب معمولی و ضد سرقت نصب می‌گردد و با سیستم‌های متنوع امنیتی که در آن بکار رفته آرامش و امنیت هر چه بیشتر را برای محیط پیرامون شما به ارمغان می‌آورد.

به بیان دیگر قفل دیجیتال (قفل الکترونیکی) ابزار الکترونیکی است که بر پایه یکی از مکانیزم های شناسایی رمز، کارت های مغناطیسی RFID، تگ، اثرانگشت، ریموت کنترل و گوشی های هوشمند، درب محل کار یا زندگی شما را به راحتی باز و بسته می نماید. گروه کارن به عنوان اولین و بزرگترین وارد کننده دستگیره های امنیتی هوشمند و قفل های دیجیتال کره ای و اروپایی-آمریکایی، طی 15 سال تجربيات ارزشمندی را بدست آورده که باعث شده تا امروز بيش از پيش آماده ارائه بهترین محصولات و خدمات با مناسب ترین قیمت جهت افزایش امنیت محیط پیرامون و رضایتمندی کامل شما مشتریان عزيز باشد.

چرا قفل دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی

قفل دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی کارن که مجهز به سیستم الکترونیکی می باشد هم زمان با ارتقاء تکنولوژی، پیشرفت فوق العاده ای داشته به طوری که برای شما امنیت و آرامش را به ارمغان می آورد. علاوه بر آن قفل دیجیتال دارای طراحی زیبایی و جذاب بوده که می تواند ظاهر درب شما را زیبا نشان داده و امنیت درب شما را نیز دو چندان نماید. به وسیله قفل دیجیتال  و دستگیره هوشمند شما به راحتی می توانید درب خود را حتی از راه دور نیز  توسط گوشی هوشمند باز و بسته نمایید.

قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند از تکنولوژی های پیشرفته ای همچون باز نمودن درب با اثر انگشت، کارت هوشمند، صفحه کلید رمزی، ریموت کنترل و گوشی هوشمند بدون نیاز به کلید برخوردار می باشد که همه ی این ویژگی ها در کنار هم می تواند راه حل مناسبی برای ساده تر کردن زندگی شما و از بین بردن دردسرهای استفاده از دسته کلیدهای حجیم باشد؛ در ادامه به توضیح مختصری از ویژگی های قفل و دستگیره هوشمند می پردازیم.

امنیت پیشرفته با قفل دیجیتال اثر انگشتی و دستگیره هوشمند

در صورت اشتباه وارد کردن رمز عبور به صورت مکرر و یا ضربه زدن به درب یا قفل الکترونیکی آلارم دستگاه به صدا در آمده و سیستم قفل دیجیتال برای چند ثانیه از کار می افتد.

در صورت اشتباه وارد کردن رمز عبور به صورت مکرر و یا ضربه زدن به درب یا قفل الکترونیکی آلارم دستگاه به صدا در آمده و سیستم قفل دیجیتال برای چند ثانیه از کار می افتد.

در صورت بروز آتش‌سوزی در محل کار یا زندگی، قفل الکترونیکی به شما هشدار داده و درب برای خارج شدن به موقع به صورت خودکار باز می گردد.

این سیستم به شما کمک می‌کند که دیگر نگران بیرون رفتن کودک دلبند و حیوان خانگی خود از منزل نباشید.

با فعال کردن این سیستم دیگر کسی حتی با داشتن کارت و رمز و یا اثر انگشت بدون اجازه شما نمی‌تواند به قفل دیجیتال دسترسی داشته باشد.

انواع قفل دیجیتال و دستگیره امنیتی هوشمند

قفل دیجیتال رمز, کارت و اثر انگشتی

این مدل قفل ها علاوه بر صفحه کلید رمزی و لمسی از اثر انگشت و کارت RFID نیز پشتیبانی می کنند، که در واقع تمامی نیاز‌های شما را برای حل مسائل امنیتی محیط پیرامونی منزل و محل کار حل می نمایند.

شما عزیزان می توانید به دلخواه برای هر شخص متناسب با شرایط جسمی و سنی، روش دسترسی مناسب را برای آن شخص انتخاب نمایید.

قفل‌ بدون دستگیره هوشمند

این مدل قفل اکثرا برای درب های ضد سرقت و همچنین درب‌ های چوبی که تمایلی به عوض کردن دستگیره مکانیکی آن ندارید مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل قفل علاوه بر راحتی شما برای تردد, امنیت منزل یا محل کار شما را نیز تأمین کرده و هزینه های نصب و تعویض قفل را به حداقل می رساند.

قفل دیجیتال اثرانگشتی

همانطور که می دانید تمام قفل های دیجیتال مجهز به سیستم رمزدهی می باشند که در قفل الکترونیکی اثرانگشتی علاوه بر رمز می توان از حداقل 100 اثرانگشت نیز استفاده کرد.

باز نمودن درب توسط اثر انگشت راهی بسیار آسان و امن است که استفاده از آن حتی برای کودکان نیز راحت می باشد. اثر انگشت شما همواره همراه شماست بنابراین مشکلی با گم نمودن و یا فراموش کردن آن نخواهید داشت.

قفل دیجیتال کارتی

همانطور که گفته شد قفل های دیجیتال و دستگیره هوشمند اکثرا علاوه بر رمز حداقل یک راه دسترسی دیگر دارند که در بعضی مدل ها, راه دوم برای ورود کارت RFID می باشد که بسیار سبک و کوچک و قابل حمل بوده  و مشکلات ناشی از حمل کلیدهای حجیم و سنگین را برای همیشه از بین می برد.

(برخی از کارت های RFID این محصول به نام Smart Card را می توانید به صورت بر چسب بر روی وسایل قابل حمل مانند تلفن همراه خود چسبانده تا مشکلی در حمل و نقل و یا گم نمودن آن نداشته باشید.)

ویژگی های قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند اثر انگشتی

عدم نیاز به کلید مکانیکی در دستگیره اثر انگشتی و قفل دیجیتال

کلید شما کد شماست و کد شما در امن ترین مکان یعنی در ذهن شماست. برای دسترسی بـه قفل دیجیتال علاوه بر رمز می‌توانید با استفاده از کـارت، کلید مغنـاطیسی, اثـر انگشت، ریموت کنترل و  یا تلفن همراه خود نیز به آن دسترسی داشته باشید.

بسته شدن درب به صورت اتوماتیک در قفل اثر انگشتی هوشمند

با وجـود این مـدل قفل‌ الکترونیکی و دستگیره اثر انگشتی دیجیتال دیگر نیازی نیست که هر باری که از منزل خود خارج می‌شوید درب منزل خود را قـفل نمایید، بـا استفاده از این مـدل قفل‌ دیجیتال و دستگیره اثر انگشتی هوشمند بعد از هر بار بسته شدن درب، دستگاه به صورت خودکـار قفل شده (قفل اتوماتیک) و از بیرون مـنزل کسی نمی‌تواند به قفـل شما دسترسی داشته بـاشد و آن را باز نماید، ولی از داخـل مـنزل بـه راحتی می‌توانید با استفاده از دستگیره درب را باز کنید. این ویژگی نگرانی شما را بابت اطمینان از بسته بودن درب پس از خارج شدن از منزل برای همیشه از بین می برد.

زیبایی و جلوه دادن به ساختمان و درب منزل شما

با طراحی زیبا و جذابی که در تولید قفل دیجیتال هوشمند بکار رفته، این قفل نقش بسزایی در افزایش زیبایی و جلوه ساختمان‌های مدرن امروزی بازی می‌کند. لازم به ذکر است تمامی قفل های دیجیتال شرکت کارن دارای استانداردها و جوایز معتبر طراحی در جهان می باشند.

کنترل از راه دور قفل الکترونیکی توسط ریموت کنترل و موبایل

اگر قفل الکترونیکی کارتی و  اثر انگشتی دیجیتال را به ریموت کنترل مجهز کنید می‌توان از آن به عنوان مجوز از طرف منشی مستقر در خارج از اتاق و یا فرد داخل اتاق استفاده کرد. همچنین به کمک نرم افزار گوشی های هوشمند اندوریدی و ios و ارتباط بلوتوثی و اینترنتی با سیستم هوشمند قفل ، می توان درب را از راه دور کنترل و باز و بسته نمود.

مزیت قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند کارن

شرکت کارن با سالها تجربه در فروش و پشتیبانی قفل دیجیتال ، قفل الکترونیکی ، قفل کارتی و دستگیره اثر انگشتی امنیتی هوشمند ، با کادری مجرب که به تمامی اطلاعات روز دنیا در مورد قفل الکترونیکی وافق می باشند، ارائه دهنده خدمات منحصر به فرد برای قفل های دیجیتال دستگیره دار و بدون دستگیره بوده که با ارائه بهترین کیفیت و راهکارهای نوین امنیتی و هوشمند سازی منازل مسکونی، شرکت ها و ادارات، به همراه تنوع محصولات با مناسب ترین قیمت و خدمات 24 ساعته و وجود نمایندگی در سراسر ایران، می تواند بهترین انتخاب برای شما مشتریان عزیز باشد.