آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

شرکت کارن در دهمین نمایشگاه صنعت ساختمان

شرکت کارن

دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

امروزه با توجه به رشد جمعیت و در پی آن اهمیت و اولویت مسکن، نقش به کارگیری تکنولوژی ها و فناوری های جدید، پر رنگ تر جلوه می کند، لذا بهره گیری از فناوری های نوین ساختمانی در این زمینه بسیار راهگشا خواهد بود، چرا که افزایش سرعت ساخت، افزایش عمر مفید بنا و کاهش هزینه ها و … را در پی دارد. یکی از مکان هایی که می توان با فناوری های جدید ساختمانی آشنا شوید نمایشگاه صنعت ساختمان می باشد.

دهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان کشور باهدف تعالی و ایجاد فرصتی رقابتی و موثر جهت ارائه خدمات و محصولات شرکت های فعال این صنعت، با حمایت انجمن ها و تشکل های تخصصی صنعت ساختمان از تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ الی ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ در محل مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاریست.

محوریت اصلی این نمایشگاه معرفی و بازارسازی توانمندی ها، امکانات و تجهیزات ساخت مسکن، به همراه بررسی دانش و تعاملات بین المللی فناوری های ساختمانی است که تجربه نمایشگاههای دیگر در این زمینه نشان از استقبال خوب جامعه از این دست نمایشگاه ها دارد.

شرکت بزرگ کارن مفتخر است میزبان شما عزیزان در این نمایشگاه باشد. شما می توانید در دهمین نمایشگاه ساختمان با جدیدترین برندهای قفل دیجیتال کارن آشنا شوید. جهت بازدید از جدیدترین برندهای قفل دیجیتال جهان به غرفه شرکت کارن مراجعه نمایید…

بی صبرانه منتظر حضور گرم شما عزیزان در نمایشگاه بین المللی ساختمان و بازدید از برندهای مختلف قفل دیجیتال کارن می باشیم…

برای اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه صنعت ساختمان و بازدید از محصولات و برندهای مختلف قفل دیجیتال کارن می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه به غرفه این شرکت با عملکرد و ویژگی های هر یک از این قفل ها از نزدیک آشنا شوید…

نمایشگاه قفل دیجیتال

قفل دیجیتال کارن در دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

قفل دیجیتال کارن در دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

قفل دیجیتال کارن در دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

گذاشتن نظر