مشکل بسیاری از مادران، مراقبت تمام وقت از کودکان خردسال می باشد به طوری در هنگام کارهای داخل خانه نیز باید مراقب کارهای کودکان خود باشند تا به خود آسیب نرسانند. یکی از اصلی ترین مشکلاتی که کودکان ایجاد می کنند و همواره نگرانی هایی بابت آن وجود دارد، خروج از منزل بدون اطلاع مادر است. البته این کار از سوی کودکان طبیعی است و به دنبال کشف دنیای جدید می باشند. اما با توجه به این که شناختی از خطرات دنیای پیرامون خود ندارند می تواند باعث به خطر افتادن سلامتیشان گردد. اما جای نگرانی نیست؛ این مشکل با نصب دستگیره هوشمند درب ورودی از بین خواهد رفت.

مکانیزم قفل کودک

همانطور که در پست های قبل به آن اشاره شده است، دستگیره هوشمند درب دارای ویژگی های امنیتی فوق العاده ای می باشد که امنیت درب ورودی را افزایش می دهد و مانند یک نگهبان از اعضای خانواده محافظت می نماید.

یکی از این سیستم های امنیتی دستگیره هوشمند درب ، سیستم قفل کودک می باشد که فعال کردن این سیستم به شما کمک می‌کند که دیگر نگران بیرون رفتن کودک دلبند خود و یا حیوانات خانگی از منزل نباشید. زیرا مکانیزم دستگیره داخلی از کار می افتد و تنها با روش خاصی که یادگیری آن برای کودکان دشوار است، می توان درب را باز نمود. اما باید توجه داشت این روش برای محدوده خاصی از کودکان قابل استفاده است و با رشد فکری آن ها، روش باز کردن درب را به سرعت یاد خواهند گرفت.

سیستم قفل کودک در قفل هوشمند

بنابراین باید از مکانیزم دیگری برای جلوگیری از خروج کودکان و محافظت از آن ها استفاده نماییم. سیستم امنیت خروج مکانیزم دیگری در دستگیره هوشمند درب می باشد که به محض باز کردن درب از داخل با به صدا در آوردن آلارم هشدار با صدای بلند، شما را از خروج کودکان خود مطلع می سازد. به این ترتیب با خیالی آسوده می توانید به کارهای خانه بپردازید.

روش از کار انداختن قفل کودک در دستگیره هوشمند درب

برای از کار انداختن قفل کودک در دستگیره هوشمند درب ، باید دکمه موجود بر روی دستگیره داخلی را به داخل فشار و هم زمان دستگیره را به سمت پایین هل دهید. این کار باعث برگشت دستگیره به حالت عادی و باز شدن درب ورودی می گردد.

سیستم قفل کودک در دستگیره هوشمند درب

برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات دستگیره های هوشمند گروه بازرگانی کارن می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.