آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

سیستم قفل اتوماتیک در قفل دیجیتال

سیستم قفل اتوماتیک موجود در قفل دیجیتال

سیستم قفل اتوماتیک در قفل دیجیتال

در اماکن پر رفت آمد مانند فروشگاه ها و ادارات باز و بسته کردن مداوم درب به دلیل بالا بودن تعداد مراجعه کنندگان،  یک امر آزاردهنده و خسته کننده می باشد که گاهی اوقات صاحبان کار با استخدام نیروی کار این مشکل را بر طرف می نمایند که هزینه های زیادی را برای آن ها به دنبال خواهد داشت. قفل دیجیتال این مشکل را با داشتن سیستم قفل اتوماتیک یا قفل خودکار برطرف خواهد نمود.

سیستم قفل اتوماتیک در قفل دیجیتال

در سیستم قفل اتوماتیک بعد از بسته شدن درب، قفل دیجیتال به صورت خودکار قفل می‌شود و دیگر کسی از خارج بدون مجوز نمی‌تواند وارد شود، ولی از داخل با کشیدن دستگیره قفل، درب باز می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید این سیستم را هر وقتی بخواهید فعال با غیرفعال نمایید. معمولا در کنار مکانیزم قفل خودکار از ویژگی کنترل از راه دور قفل دیجیتال توسط ریموت کنترل استفاده می شود تا باز و بسته نمودن درب ورودی، کاملا به صورت اتوماتیک انجام گیرد.

نحوه عملکرد قفل اتوماتیک

بر روی مغزی قفل دیجیتال، سنسوری به صورت زبانه V شکل وجود دارد. با بسته شدن درب این زبانه در داخل مغزی حرکت می کند و به اصطلاع جمع می شود. این کار باعث فعال شدن مکانیزم قفل اتوماتیک می گردد و در مدت زمان مشخص، درب خود به خود بسته می شود.

تنظیم مدت زمان فعال شدن قفل خودکار

در برخی از مدل های قفل دیجیتال ، زمان فعال شدن مکانیزم قفل اتوماتیک قابل تغییر می باشد که با استفاده از این ویژگی می توان مدت زمان بسته شدن درب را بر اساس میزان مراجعه به محل مورد نظر تنظیم نمود. یکی از مدل های پرفروش که می توان این سیستم را در داخل آن برنامه ریزی نمود و زمان آن را تغییر داد، قفل HIONE H7090 می باشد.

قفل دیجیتال HIONE مدل H7090PSK کارتی و اثرانگشتی با دستگیره PULL-PUSH همراه با کلید مکانیکی

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های فنی و امنیتی محصولات گروه بازرگانی کارن می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید. همچنین با مراجعه به بخش محصولات در سایت می توانید با این نوع قفل ها و مشخصات آن ها بیشتر آشنا شوید.

گذاشتن نظر