آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

سیستم ضد شوک دستگیره دیجیتال

سیستم ضد شوک دستگیره دیجیتال

سیستم ضد شوک دستگیره دیجیتال

در دنیای امروزی سارقان از هر روش و فرصتی برای ورود به حریم خصوصی افراد استفاده می نمایند. طبق گزارشات اداره پلیس اکثر این سرقت ها از طریق درب ورودی ساختمان انجام می گیرد. جهت ورود از روش هایی مانند برش زبانه های قفل، سوراخ کاری با دریل، ضربه به درب یا قفل و دیلم استفاده می نمایند. در قفل های برقی نیز با وارد کردن شوک الکتریکی قفل را از مدار خارج می نمایند و به این ترتیب درب به راحتی باز می گردد. اما دستگیره دیجیتال به دلیل تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در آن و کیفیت تولید درجه یک، مقاومت بسیار بالایی از خود در برابر این روش ها نشان می دهد.

جلوگیری از شوک الکتریکی

دستگیره دیجیتال دارای سیستم های امنیتی می باشند که با هر یک از روش های ورود غیر مجاز که در بالا به آن اشاره شد مقابله می نماید و از ورود افراد ناشناس و سارقان جلوگیری می نماید. یکی از این سیستم های امنیتی، سیستم ضد شوک می باشد که از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار است.

در این سیستم در صورت وارد کردن ولتاژ غیر مجاز به دستگیره دیجیتال ، سیستم الکترونیکی قفل بصورت خودکار برای چند ثانیه خاموش می‌شود تا ورود از طریق پارامترهای دسترسی مانند رمز، کارت یا اثر انگشت امکان پذیر نباشد. همچنین با به صدا در آمدن آلارم با فرکانس صوتی بسیار بالا، به شما و اطرافیانتان جهت جلوگیری از خطرات احتمالی هشدار داده می شود.

سیستم ضد شوک دستگیره دیجیتال

از برندهایی پرفروش دستگیره دیجیتال در دنیا که دارای این نوع سیستم ضد سرقت می باشند، می توان به سامسونگ و یال اشاره نمود.

هر یک از مدل های دستگیره دیجیتال شرکت کارن دارای سیستم های امنیتی پیشرفته ای می باشند که با هر گونه حادثه امنیتی و شرایط بد محیطی مقابله می نماید. به همین دلیل مشتریان عزیز با خیالی آسوده می توانند خانه خود را به محصولات امنیتی ما بسپارند.

گذاشتن نظر