سیستم ضد سرقت در قفل دیجیتال YALE

قفل دیجیتال YALE (یال) به عنوان برترین و پرفروش ترین برند قفل و یراق آلات زیر نظر کمپانی بزرگ ASSA ABLOY سوئد، امنیت و زیبایی را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. تمامی محصولات این شرکت از کیفیت تولید بسیار بالا، امنیت فوق العاده و طراحی جذاب برخوردار می باشند.

این برند محصولاتی را روانه بازار می نماید که دارای سیستم های امنیتی پیشرفته ای می باشند که از ورود غیر مجاز سارقان و افراد ناشناس جلوگیری می کند. با نصب این نوع قفل ها با خیالی آسوده می توانید از زندگی زیبایتان در کنار اعضای خانواده لذت ببرید.

سیستم ضد سرقت در قفل الکترونیکی YALE

یکی از این سیستم های امنیتی، سیستم ضد سرقت می باشد که با وجود آن سارقان و جنایتکاران ترجیح می دهند به قفل های دیجیتال یال نزدیک نشوند و از خانه یا محل کار شما دوری کنند.

سیستم ضد سرقت در قفل دیجیتال YALE

سیستم ضد سرقت در قفل دیجیتال YALE به این صورت عمل می کند که در صورت وارد نمودن رمز غیر مجاز به دستگاه، به صورت مکرر و یا ضربه زدن به درب یا قفل، آلارم آن به صدا در آمده و سیستم ورود هم به صورت کامل قفل می شود و امکان وارد نمودن رمز، کارت یا اثر انگشت را نمی دهد. آلارم هشدار با صدای بسیار بلند که باعث خبردار شدن اطرافیان و همسایگان می شود، به صدا در می آید.

به سایر سیستم های امنیتی قفل دیجیتال YALE که امنیت خانه یا محل کار شما را دو چندان می نماید، در پست های آینده اشاره خواهیم نمود. پس برای آشنایی بیشتر با این محصولات با ما همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های امنیتی قفل دیجیتال YALE و همچنین آگاهی از قیمت این محصولات، می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.