آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

سیستم حریم خصوصی در قفل دیجیتال هوشمند

سیستم حریم خصوصی در قفل دیجیتال

سیستم حریم خصوصی در قفل دیجیتال هوشمند

گاهی اوقات به دلیل مشغله بسیار زیاد روزانه، نیاز به آرامش و آسایش فکری خواهید داشت. مکان هایی مانند اتاق خواب می تواند این آرامش را برای شما فراهم نماید. با این وجود همواره مزاحمت هایی از طرف اطرافیان وجود دارد. به همین دلیل باید از روش دیگری برای حفظ حریم خصوصی خود استفاده نمایید. ما به شما قفل دیجیتال هوشمند را پیشنهاد می نماییم. این قفل با ایجاد محدودیت های دسترسی از داخل و خارج خانه، محیطی آرامش بخش و امن را برای شما به وجود خواهند آورد.

سیستم حریم خصوصی

یکی از این سیستم های امنیتی قفل های دیجیتال، سیستم حریم خصوصی می باشد که با فعال کردن این سیستم از داخل بر روی قفل هوشمند ، هیچ کس حق ورود نخواهد داشت. حتی با داشتن مجوز دسترسی نیز نمی توان درب ورودی را از بیرون باز نمود. این کار باعث حفظ حریم خصوصی افراد در نقاط مختلف خانه مانند درب ورودی اصلی و اتاق خواب می گردد.

سیستم حریم خصوصی در قفل دیجیتال

فعال و غیر فعال کردن سیستم حریم خصوصی قفل دیجیتال

فعال و غیر فعال کردن سیستم حریم خصوصی در برندهای مختلف متفاوت می باشد. به عنوان مثال برای فعال کردن حریم خصوصی در برند یال و گیت من، دکمه موجود در بدنه داخلی قفل را در حالت قرمز قرار می دهیم. در قفل های سامسونگ نیز این کار با نگه داشتن دکمه open برای چند ثانیه از داخل انجام می گیرد.

برای غیر فعال کردن حریم خصوصی مدل های مختلف قفل دیجیتال نیز باید یک بار دستگیره را از داخل حرکت دهیم. به عبارت دیگر درب را از داخل باز کنیم.

حفظ حریم خصوصی و امنیت خود و خانواده تان را با خیالی راحت به قفل های هوشمند کارن بسپارید. این نوع قفل ها با داشتن ویژگی های امنیتی منحصر به فرد، بهترین گزینه برای نصب بر روی درب های ورودی می باشند.

گذاشتن نظر